Jump to content

TFSI potrosnja?


Recommended Posts

Evo da ne trkeljam po topciu od Daria..

 

Zanima me, posto svi pricaju od tome da TFSI jako malo trosi, koliko je stvarno ta potrosnja niza? Uzmimo primjer bilo kojeg 2.0 TFSI motor pa netko tko je bas testirao potrosnju, ali ne mislim na BCu, nego natocit pun tank i koliko km prodete i po tome izracunat prosjecnu potrosnju..

 

Mozda ja brijem ali sam uvjeren u to da ako auto ima 230 ks da se tih 230 zednih konjica mora napojit pa mi nekako ne drzi vodu da TFSI 230 ks trosi nesto puno manje od 2.0T drugi proizvodaca..

 

Ali eto mozda/vjerovatno sam ja u krivu pa da vidim zive primjere:happy:

 

Znaci zanima me snaga/auto i prosjecna potrosnja

Link to comment
Share on other sites

S3 grad ako se voziš normalno oko 12 l/100, ide i manje, u zadnje vrijeme prijeđem više km nego kuna dam :). Na otvorenom ide potrošnja bez ikakvog problema ispod 9

 

A DTM mi i manje troši jer ima manje konja, po gradu konstantno 10/11 litara prosječna jer baš imamo uključenu dnevnu prosječnu potrošnju koja se resetira stalno

Link to comment
Share on other sites

Svaki auto troši koliko tešku nogu imaš i koliko je težak auto te koliko imaš starteva..

 

Turbo benzinci troše manje od benzinaca... E sad ćeš planuti.. Kako je moguće da 2.0T troši manje od 2.0... Tako što je veća efikasnost motora...

 

A kako realno troše više... Troše više jer više rada i daju van.. Za isti rad (snagu) bi potrošili manje od atmosferca...

 

Dalje, teoretski TFSI će potrošiti nešto manje jer ima wideband sondu i preciznije slojevito ubrizgavanje benzina sa boljom atomizacijom i miješanjem sa zrakom... Znači zato može imati nešto manju potrošnju... To da ćeš ti to osjetiti na svom novčaniku je laž.... Možda bi i osjetio kroz 10godina eksploatacije auta, ali opet auto je teži od prethodnika, i popravci su skuplji, znači piši kući propalo...

 

Daleko je jače uzeti stariji lakši auto sa starijim turbo motorom, natuprijati ga do ibera i staviti plin... Eto, to je moje mišljenje... :)

Link to comment
Share on other sites

Daleko je jače uzeti stariji lakši auto sa starijim turbo motorom, natuprijati ga do ibera i staviti plin... Eto, to je moje mišljenje... :)

to zato jer ti imas stari laksi auto sa turbom i LPG-om??? :rofl:

 

da imas love pito bi te u cemu bi se radije vozio...naturpijani daewoo ili novi luxusni autic???

tako da :happy:

Link to comment
Share on other sites

Sve 5 razumije se sve...

 

a pri punom gasu? kako ce onda jedan trosit a kako drugi?

 

evo npr vozio sam 5gti-a i sa 100kn se uspjelo napravit nekih 70k km...

 

zestoke voznje dakako...

 

auto je cipan ako kome sta znaci...znaci ajmo rec neki 15-16-17l je bila potrosnja...

 

da se vozio lagano vjerujem da bi trosio fino i malo...al ovako:)

Link to comment
Share on other sites

To sto se tice NA i Turbo mi je jasno imam ja doma odlican primjer :)

 

197 je 2.0 NA

R26 je 2.0T

 

Potrosnja je blizu jako s tim da je megane tezi i brzi a razlika potrosnje je mala..

 

Konkretno ovako to izgleda

 

Clio 197 trosi prosjecno 12L/100, pun tank je 47-49L i s tim se prede 380-400 km gradske voznje, problem kod njega je to sto je mrtav do 4.5k rpm i tezak je s obzirom da je mali auto..

 

R26 trosi prosjecno 13.5L, pun tank je 48-51L i prode se 370-390 km, zadnje sam tocio bio 170 kuna i prosao 180km jos se nisam vratio na rezervu, voznja je mjesovita ganjanje kad mogu, kad je guzva, guzva je. Jedino sto znam da je i S3 koji ima quattro laksi od megana koji ima 1430 kg..sa mnom preko 1500:D

 

Otvorena voznja onako babski trosi 7-9, autoput tempomat 130-150 potrosnja varira od 10.2-11L

 

Evo primjer Astra OPC od kolege Fox-a naturpijana na cirka 315 ks, mislim da on nije osjetio neku drasticnu promjenu potrosnje, barem je on tako naveo :)

Link to comment
Share on other sites

recimo primjer

 

ibiza 1.8T 150 ks - 11.5-12.5 l

 

chipana 10-11.5l

 

to je neki mix od 60% grada,20% otvorene,20% autoputa

 

dok na golfu je trenutno 12.5-13.5 l po gradu -napominjem auto ima 500tinjak km tak da je to super za motor koji nije jos razrađen

 

kad se razradi ,javim dojmove oko razlike u potrosnji ,a vjerujem da ce ih biti

 

ps:megane bude objasnio,on je malo vise km natuko a i chipo je auto pa ce napisat

Link to comment
Share on other sites

jeboga ti, pa znaš da boardcomp ne laže u petici...ja se vozio, mislim često se družimo i tako :D

 

još špera i catback i to je to...formula

 

istina ne laze, lazes ti il frend ili oboje imati krivu perspektivu gonanja i babske voznje:P ili tko zna sto radite dok se vozite:lol:

Link to comment
Share on other sites

istina ne laze, lazes ti il frend ili oboje imati krivu perspektivu gonanja i babske voznje:P ili tko zna sto radite dok se vozite:lol:

 

još da ti kažem da mu se nakon čipanja potrošnja smanjila za cca pola litre-litru ne bi vjerovao :D

Link to comment
Share on other sites

još da ti kažem da mu se nakon čipanja potrošnja smanjila za cca pola litre-litru ne bi vjerovao :D

 

to vjerujem ako ce se vozit polako moze i manje trositi nakon cipanja, al u 16L "muskog spananja" -ako si time mislio u stiskanje auta ne vjerujem dok ne probam:P

Link to comment
Share on other sites

to vjerujem ako ce se vozit polako moze i manje trositi nakon cipanja, al u 16L "muskog spananja" -ako si time mislio u stiskanje auta ne vjerujem dok ne probam:P

 

napiše on trenutno 30 litara al nakon 20ak km, izbaci tamo 16, 17, 18 što je puno manje od onih visokokubikažnih N/A mašina u kojima sam znao gledati 20+ brojke :D

Link to comment
Share on other sites

napiše on trenutno 30 litara al nakon 20ak km, izbaci tamo 16, 17, 18 što je puno manje od onih visokokubikažnih N/A mašina u kojima sam znao gledati 20+ brojke :D

 

probaj reci frendu da ponisti prosjecnu potrosnju prije nego ga krene stiskati pa mi javi rezultat:lol:

Link to comment
Share on other sites

probaj reci frendu da ponisti prosjecnu potrosnju prije nego ga krene stiskati pa mi javi rezultat:lol:

 

pa znaš i sam da komp poništava prethodne prosječne na logu broj 1, a na logu broj 2 ima povijest koju sam poništavaš tako da... :D

Link to comment
Share on other sites

pa znaš i sam da komp poništava prethodne prosječne na logu broj 1, a na logu broj 2 ima povijest koju sam poništavaš tako da... :D

 

je da al moze se i on na logu no.1 voziti ko baba 100km, pri potrosnji 11L. 2min stisnuti kad tebe pobere u auto i onda ti pokazati 15L prosjecnu:P pjesnik htio reci nek ponisti kad ga krene stiskati:D

Link to comment
Share on other sites

Nakon 350 km max je moja svaka benzinska (55l je spremnik).

Prijeđenih 56tkm.

Iskušavao sam razne varijante, tako da ako će te boliti glava od razmišljanja - možeš se voziti i ispod 10l / gradu;

Ako ne razmišljaš - onda je 13l...

Otvorena cesta (ne autocesta) je majka, i nešto neopisivo, juriš, ganjaš, uvijek prvi i potrošnja je do 9-9,5l; Autocesta preko 160-170 km/h ne mami osmijeh na lice.

Link to comment
Share on other sites

to zato jer ti imas stari laksi auto sa turbom i LPG-om??? :rofl:

 

da imas love pito bi te u cemu bi se radije vozio...naturpijani daewoo ili novi luxusni autic???

tako da :happy:

 

Ja vozim ono što volim... Koji auto i koliko košta i koliko troši kuna na 100km, a ide cca 13s na 400m, cca 8s 100-200? To ti je cca M5 klasa....

 

A vozim se za 35kn/100km kad mi se ne ganja... A da ne pričamo o cijeni održavanja i kaska i osiguranja i svega... :doh:

 

Koliko bi M5 godišnje potrošio samo benge, za te pare kupim si još jedan daewoo sa 300KS... :rofl::doh:

Link to comment
Share on other sites

Ja vozim ono što volim... Koji auto i koliko košta i koliko troši kuna na 100km, a ide cca 13s na 400m, cca 8s 100-200? To ti je cca M5 klasa....

 

A vozim se za 35kn/100km kad mi se ne ganja... A da ne pričamo o cijeni održavanja i kaska i osiguranja i svega... :doh:

 

Koliko bi M5 godišnje potrošio samo benge, za te pare kupim si još jedan daewoo sa 300KS... :rofl::doh:

opet kazem...ja osobno..da imam love ne bi 100% vozio daewoo ili golf koliko god mi i srcu prirasto...tako da :) dosta OT-a

tebe veseli i to je bitno ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...