Jump to content

Popravak felgi


kutija

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Zakaj Jelenica izbjegavat? Meni je prilicno skrhanu felgu rijesio u jako kratkom roku, polakirao ju, montirao novu gumu i to sve za 200kn.... felga ima samo jedan mali uteg na sebi...

 

Mene ovo isto zanima? Kod krune se ceka preko 10 dana da dodes na red:sly:

Link to comment
Share on other sites

Zakaj Jelenica izbjegavat? Meni je prilicno skrhanu felgu rijesio u jako kratkom roku, polakirao ju, montirao novu gumu i to sve za 200kn.... felga ima samo jedan mali uteg na sebi...

 

Mene ovo isto zanima? Kod krune se ceka preko 10 dana da dodes na red:sly:

 

Sorry, tek sad vidim ovo.

 

Kad sam isao popravljati svoju felgu on mi je bio prva opcija, ali bio sam se raspitivao i trazio po forumima i vidio da se dosta ljudi zale na njega i da nisu zadovoljni. Ako jos mozete na hraweb, u search upisite Jelinic i citajte, ima dosta toga...

 

Ja sam bio kod Slaveka u Sv. Nedelji i zadovoljan sam, a i bilo je gotovo isti dan.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, tek sad vidim ovo.

 

Kad sam isao popravljati svoju felgu on mi je bio prva opcija, ali bio sam se raspitivao i trazio po forumima i vidio da se dosta ljudi zale na njega i da nisu zadovoljni. Ako jos mozete na hraweb, u search upisite Jelinic i citajte, ima dosta toga...

 

Ja sam bio kod Slaveka u Sv. Nedelji i zadovoljan sam, a i bilo je gotovo isti dan.

 

isto sam i ja tak trazio i isto sam cuo dosta prituzbi na jelinica.;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...