Jump to content

Matus design...


Musil

Recommended Posts

Najme zvao prosli tjedan da mi pretapeciraju od vozaca sic jer ima rupu na izlazu i spuzva se raspala... i tako se mi dogovorimo da dodem ujutro sto ranije da mi to napravi za 1-2 h cijena oko 200 kn te da popravi i od suvozaca...

Ja reko super cijena , i pripremim se za subotu ujutro da odem. Jer mi je subota jedini slobodni dan svaka 2 tj.

 

Dignem se rano dodem u pola 8 , upadam unutra i kazu decki da pricekam sefa da dolazi za koju minutu.

 

Eto sefa na vrata sa nekim materijalom i pita me sta trebam.

Ja mu sve objasnim i pokazem na autu i kaze da je to najmanji problem...

Eh i onda uleti da ima sad posao koji mora obaviti za 3000kn i da njemu nista ne vrijedi mojih 200 kn.

Ja popizdim i kazem da su me narucili iz VG, na to on da dodem drugi put da on sad nemoze pustiti posao od 3k kuna i da sorry , okrene se i ode...

 

Ostao sam malo razocaran jer nebi bilo uredu da npr. meni dode stranka koja kupuje najmanju pilu a iza njega dode covijek koji kupuje najskuplju pa da ja ovom kaze cuj sorry stani sa strane i cekaj ovo je ipak pila od 7000 kn...

Link to comment
Share on other sites

Ma nije bed da je covijek reko:

"Gle oprosti imam sad posla , stvarno mi je zao nisam ti javio ja sam kriv, dodi drugi tjedan napravit cu ti sve kako se spada jos dobije 10 % popusta ili tak nekaj..."

Okrenuo bi se dao covijeku ruku i sve 5 dosao bi drugi tjedan ali tak se ponjet ko zadnja seljacina ... uzas!

Link to comment
Share on other sites

Preporuka za Jopu :thumbsup::thumbsup:

 

Broj telefona... mjesto?

 

Tnx, nadam se da bu sve kak treba :)

 

Ma takvi likovi nebudu dugo ili budu oni koji neznaju , ja sad nebi osao tamo da mi besplatno radi jer opet ko besplatno radi nebu dobro napravio :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...