Jump to content

zimulje GY UG7+ ili DU winter response


Recommended Posts

mislim da je to sve više manje isto,a ionako živiš u zagrebu a ne u gorskom kotaru..

 

ja imam save eskimos3 već godinama na svakom autu i nikad me nisu iznevjerile a fala bogu vozim se prek svakakvih brega..

 

mislim da je eskimos3 ili barum polaris bestbuy,još kad ideš po njih u SLO ...

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to sve više manje isto,a ionako živiš u zagrebu a ne u gorskom kotaru..

 

ja imam save eskimos3 već godinama na svakom autu i nikad me nisu iznevjerile a fala bogu vozim se prek svakakvih brega..

 

mislim da je eskimos3 ili barum polaris bestbuy,još kad ideš po njih u SLO ...

 

slazem se ko i ja...al razlika u ovoj dimenziji u slo izmedju S3 i GY ug7+ je 7e po komdu a za tih 7e mislim da su UG7+ ipak malo kvalitetnije gume... makar nikad nisam imao zamjerku na S3

Link to comment
Share on other sites

UG 7+ moja preporuka, dosad sam imao savu s3, michelin alpin i ug7. Po meni je najbolja ug7, isprobano po zimskim uvjetima u Bosni (kombinacija makadam + snijeg + brdo), a i najmanje mi auto klize po cesti kad je temperatura niska.

Link to comment
Share on other sites

UG 7+

 

Prošle sezone prošao sam s njima nekih 10kkm. Po snijegu odlične, po mokrom odlične. Jedino što su normalno ko i sve zimske gume mekane pa sam laganini nakon svega 1kkm pokupio čavo i morao krpati. Baš sam se dobro prisjetio da pogledam dal pritisak drži :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...