Jump to content

F1 Korea


Nicko

Recommended Posts

Alonso, čestitke.

Drago mi zbog Ferrarija.

 

 

Al i dalje mi je nevjerojatno koliko berač pamuka ima sreće.

 

Lik u utrci nije napravio ama baš ništa osim gubio pozicije, i bude na kraju drugi sa glavnim konkurentima izbačenim iz utrke.

 

Prvo ga Rosberg pretekne ko najvećeg luzera.

 

Onda mu Webber izleti i još mu ukloni i Rosberga.

 

Onda mu Ferrijev tim pokloni drugo mjesto (koje debil izgubi već sljedeći krug svojim izljetanjem)

 

I na kraju Vettelu krepa bolid i ovaj dospije na drugo mjesto.

 

Nevjerojatno kolko sreće ima.

 

ajd da i ja malo hamiltona branim-pa bilo je vrijeme nakon zadnjih par utrka da ga opet malo pomazi sreća

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

daj ne seri, sta je onda Alonso 5 jack potova za redom

 

O čemu ti? Jebote frajer je sve sam izgradio, ne griješi, dok ovo Hamiltnoče je apsoultno sam sve sjebo na zadnjim trkama SVOJOM KRIVICOM, i još danas vozio očajno pa mu se sve poklopilo.

 

Alonso s druge strane sve sam izgradio? Koja je to nevjerojatna sreća njega pomazila? U Belgiji recimo?

Jebemu nije u ciejloj sezoni imo toliko sreće koliko berač pamuka u ovoj trci.

Link to comment
Share on other sites

utrka super,

iako navijam za TIM ferari (dakle ne vozaca nego tim) zao mi je pun kurac sto je vetelu riknuo motor - OPET-, jebiga, covek zbilja nema srece.

I ako to pogledamo sa stajalista vetel vs hamilton? to je šupčina???

najveca supcina u f1 je definitivno hamilton, al kao sto je alonso rekao na startu utrke, utrku treba odvest do kraja i to je to...

berac ju je odvezao do kraja

 

2 joke, nema elektronike malo si se zajebao.

a zajebao se i komentator...

Link to comment
Share on other sites

koje elektronike? koliko se ja sjećam nema više kontrole proklizavanja

 

ok uvijeti su bili dosta loše, al se tu više kalkuliralo nego se čisto gledalo na uvijete IMHO

 

kao i vettelova izjava da nevidi di treba kočit-lool, a ostali dožive prosvijetljenje na tom mjestu :)

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Alonsu na hladnoj glavi i još jednoj utrci bez greške! :notworthy:

 

Žao mi je Rosberga, što je ni kriv ni dužan nastradao....

 

Sutil je baš kamikaza bio, malo je pretjerao stvarno...

 

Još otkad se potezala ona trakavica o Massinom propuštanju Alonsa, bilo je jasno da će i Red Bull i McLaren izgubiti prvenstvo ne bace li sve karte na jednog vozača....iako još ništa nije gotovo, sad se to vidi sve na papiru...

 

Button je napravio uslugu momčadi i sam ispao iz prvenstva xD Hamilton nije baš ništa danas pokazao.

Link to comment
Share on other sites

utrka super,

iako navijam za TIM ferari (dakle ne vozaca nego tim) zao mi je pun kurac sto je vetelu riknuo motor - OPET-, jebiga, covek zbilja nema srece.

I ako to pogledamo sa stajalista vetel vs hamilton? to je šupčina???

najveca supcina u f1 je definitivno hamilton, al kao sto je alonso rekao na startu utrke, utrku treba odvest do kraja i to je to...

berac ju je odvezao do kraja

 

ja navijam također za ferrari i nevolim hamiltona previše, al zašto je on sad šupčina??

 

što je ovom krepao motor, a njemu nije??

 

znao je bit šupak na stazi, al neznam čime je danas bio šupak-treba bit malo i objektivan

 

naravno forza ferrari :)

Link to comment
Share on other sites

pa da je sredina sezone još ajde, al par trka prije kraja kad je borba tako tijesna baš i nema smisla, za sutila ima kao što je i pokazao, on nije imao što za izgubit i da ŠTETA ZA ROSBERGA, kak je lijepo obišao onoga što je pošto poto htio utrkivanje i dobio ga :)

Link to comment
Share on other sites

ma problem je ove staze. Ta staza je dovršena tjedan dana prije trke i to se vidlo žešće. Prije i poslije svake pasice blato, odvodi na tim mjestima začepljeni a staza pliva... Ova kiša je ni sjena onog što pada na drugim trkama koje se voze i po kiši bez ovakvih problema. Uglavnom, staza katastrofa. A ko je dizajniro onaj zadnji zavoj i ulaz u boks :doh:

Link to comment
Share on other sites

možda nema elektronike al gume su puno bolje kao i kočnice kao i masu drugih stvari al nee nema više borbe

 

bolidi su prije bili od aluminija, i mogli su si dozvolit busanje, (ko oni autici u lunaparku) danas kad se taknu karbon leti na sve strane pa se ti dokotrljaj do boxa.

 

Prije, malo se iskrivi i vozis dalje, nista ne otpada...

Link to comment
Share on other sites

bolidi su prije bili od aluminija, i mogli su si dozvolit busanje, (ko oni autici u lunaparku) danas kad se taknu karbon leti na sve strane pa se ti dokotrljaj do boxa.

 

Prije, malo se iskrivi i vozis dalje, nista ne otpada...

 

nebi se složija,jesi vidija koji udarac je dobija čini mi se kobajaši od sutila,direkt u prednji trap i ovaj nastavija dalje

Link to comment
Share on other sites

ma problem je ove staze. Ta staza je dovršena tjedan dana prije trke i to se vidlo žešće. Prije i poslije svake pasice blato, odvodi na tim mjestima začepljeni a staza pliva... Ova kiša je ni sjena onog što pada na drugim trkama koje se voze i po kiši bez ovakvih problema. Uglavnom, staza katastrofa. A ko je dizajniro onaj zadnji zavoj i ulaz u boks :doh:

 

potpun se slažem, onaj zadnji čudni zavoj, sa onim zidom, nagibom, samo sam gledao kako će tamo netko POGNUT kad otkliže u onaj sami betonski ćošak koji doslvono čeka da tamo netko glavu ostavi. :doh:

 

užas od staze, jebote, izgleda ko grobnik sa betonskim zidovima oko staze

Link to comment
Share on other sites

Nije da ga branim, ali Vettel nije imao skroz bijeli vizor, pa pretpostavljam da je djelomično zbog toga vikao da ništa ne vidi...

 

Sutil je imao problema s kočnicama, zato mu nikako za rukom nije polazilo kasno kočenje na kraju ravnice :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hm, znali su u McLarenu da je Vettel u problemima, zato je Hamilton govorio da je vidljivost ok i da treba trku odvozit do kraja.

Dakle par krugova prije kraja je govorio da je sve ok. Izjave poslije trke:

 

Lewis Hamilton

It was very tricky out there, particularly at the end. It was pitch black, I couldn't see much and my tyres were finished.

 

Jenson Button

In my view, for sure, the race should have been stopped earlier than it was - it was way too dark to race a Formula 1 car in the conditions we witnessed at the end of the afternoon.

 

Felipe Massa

By the end, it was almost dark and the intermediate tyres were deteriorating, especially the rears: there is a light on the steering wheel which is very bright and in these conditions it was quite distracting
Link to comment
Share on other sites

Vi koji toliko pljujete po Hamiltona stvarno ste nepodnošljivi i pijete mi živce na slamku.....

 

Bravo za Webera ,jednim udarcem 2 muhe....

 

Također bravo za Alonsa bio je brz i mudar

 

Žao mi je malo Rosberga jer je imao odlično poštelan auto za kišu i završio bi na podiumu sigurno

Link to comment
Share on other sites

evo sad ozbiljno pitanje za Dominika mislim da on zna odgovor

 

što nisu zabranjeni "dodiri" u f1?

 

ne, FIA to uglavnom pusta, samo dodir koji traje uvijek ima krivca (guranje), ali je problem sto u formulama uvijek prije nesto pukne

 

jos su 2 trke, i cuda se mogu desiti, Alonso ima jack pot sto ostatak krepava a ne sto je sam sve izgradio, pa sigurno ne sjedi sastrane

 

ferrari je uzasno napredovao, ali i Alonso to vozi, nitko nikad nije rekao da je los, samo je Hamilton bolji

 

McLarenovci su definitivno kiksali na set-upu, a i Hamilton je lose odvezao, pa sta

Alonso je napravio puno vise gresaka u cijeloj sezoni, kao i Vettel od beraca i berac je najbrzi covjek na gridu jos uvijek

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...