Jump to content

Bridgestone potenza 070?


Recommended Posts

E imam pitanje vezano uz tu gumu, nema je bas u ponudi okolo a mislim da je tvornicki isla na odreden subaru impreze STI, na drugim autima je bas i nisam vidao.

 

E sad me zanima dali netko ima iskustva s gumom jer mi djeluje kao nekakav polu slick, tj bridestone verzija Parade. Pa me zanima dal je netko imao gumu na svom autu i osobna iskustva sa gumom?

 

Te dali netko zna gdje je se moze nabavit osim u bracunu, dimenzija 235/40/18

 

Guma ovako izgleda

 

th_DSC00508.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guma je kao nekakav polu-slick, nije pravi polu slick kao toyo r888, yokohama advan a048 nego nesto izmedju

 

 

Dimenzije u kojima se proizvodi:

 

225/45R17

 

215/45R17

 

255/40R17

 

Postoji i u run-flat izvedbi, Potenza RE070R RFT, serijski dolazi sa novim Nissanom GT-R, proizvodi se u 255/40ZR20 i 285/35ZR20

Link to comment
Share on other sites

Ja ih imam/koristim. Najbolja guma koju sam ikad vozio. Nabavljiva samo u 225 45 17 kod nas. U Japanu druge dimenzije. Tvrda do pakla (vulkanizeri je ne vole baš). Sportska guma jebenih bočnica i gripa. Idealna za suho, toplo vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Hm kolika je razlika u gumama

 

235/45/17 i 235/40/18 sto se odstupanja tice?

 

I sto ako je tvornicki za R26 namjenjena index tezine 95? Dal je problem ako je guma s indexom 91?

 

Vidim da ste svi prezadovoljni tom gumom pa da i ja probam:D

 

Hic ti mozes nabavait ovu 235/45?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Ja ih imam/koristim. Najbolja guma koju sam ikad vozio. Nabavljiva samo u 225 45 17 kod nas. U Japanu druge dimenzije. Tvrda do pakla (vulkanizeri je ne vole baš). Sportska guma jebenih bočnica i gripa. Idealna za suho, toplo vrijeme.

 

Znači jako je neudobna,jel ima još netko iskustva,jer od svih koji su je imali čujem da je predobra,jedino je tvrda tj neudobna?!?:huh:

Link to comment
Share on other sites

uzmi 050a od bravo ri i gotovo.... sta sad opet kemijate toplu vodu...

 

To sam već probao,ovu 070 svi hvale,vidit ću ako mi uspije kombinacija,pa ih stavim na clio.

btw te gume su tvornička ugradnja na neki nissan GTR:lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...