Jump to content

Čuvanje guma kod vulkanizera


cyberphere

Recommended Posts

obično je oko 40-50 kuna po gumi po sezoni ne ovisno o colaži....ali opet kako kod koga...

Kako ih čuvaju?Pa stave ih u neki podrum di imaju viška mjesta i lijepo zarađuju na tome...Šta si mislio da će biti grijane pločice ....neki imaju one stalaže da više stane neki samo bace na pod...oblijepe sve 4 napišu ili broj naloga ili regu...i ti imaš potvrdu da su to tvoje...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imaš u Unikomerc d.d. SPC Lučko (Franje Puškarića 1) Čuvanje guma.

 

100kn , znaci npr. mjenjas gume kod njih i ostavljas stare , dobijes papir i placas 100 kn kad ih sljedeci put dodes montirat.

Može biti i sa felgom i bez. Skaladišti se na suhom i na stalazama.

01/6531-062 kontakt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

čuvao sam u gumimarketu,danas "pneumatiku" a sada u autohrvatska na radničkoj... 110kn čuvanje.

danas bas mjenjao i do proljeća je 100-tinjak kn. sutra cu ti točnije napisat,moram s računa vidjet točnu cifru:thumbsup:

Edited by mario328i
Link to comment
Share on other sites

Prošlo je 2 godine od ovog ali po svemu sudeći opet je aktualno jer mi je već pun qrac natezanja guma. Ima li tko iskustva iz prve ruke sa čuvanjem? Ne bi baš makar kome i makar gdje dao gume na čuvanje :)

 

Kiki ti kod sebe ima čuvanje guma, ali zaboravi da su na toplom.

Link to comment
Share on other sites

Danas mi bas covjek pricao kako mu je prijatelj imao negativno iskustvo vezano na ovu temu...

Gume ostavljene na cuvanje u Vulkalu i nakon pola godine covjek dolazi po gume (na izmjenu) sa svojom "ceduljicom" (sifrom) i nakon par minuta covjek mu kaze:

"Gospodine Vase gume su preuzete sa cuvanja." Naravno, vlasnik ih nije preuzeo..tako da je uslijedio shock i zamolba da se jos jedanput provjeri...

No odgovor je bio isti...

 

Kraj price neznam (nezna ga ni frend) jer covjek se natezao u par navrata s njima tamo...

 

Zakljucak; ako se vec odlucujete za cuvanje guma, pokusat barem naci pouzdano i provjereno mjesto....

Link to comment
Share on other sites

Danas mi bas covjek pricao kako mu je prijatelj imao negativno iskustvo vezano na ovu temu...

Gume ostavljene na cuvanje u Vulkalu i nakon pola godine covjek dolazi po gume (na izmjenu) sa svojom "ceduljicom" (sifrom) i nakon par minuta covjek mu kaze:

"Gospodine Vase gume su preuzete sa cuvanja." Naravno, vlasnik ih nije preuzeo..tako da je uslijedio shock i zamolba da se jos jedanput provjeri...

No odgovor je bio isti...

 

Kraj price neznam (nezna ga ni frend) jer covjek se natezao u par navrata s njima tamo...

 

Zakljucak; ako se vec odlucujete za cuvanje guma, pokusat barem naci pouzdano i provjereno mjesto....

 

Upravo zbog ovog se i raspitujem. Ne želim ostati bez felgi ili da mi podvale druge gume

Link to comment
Share on other sites

Danas mi bas covjek pricao kako mu je prijatelj imao negativno iskustvo vezano na ovu temu...

Gume ostavljene na cuvanje u Vulkalu i nakon pola godine covjek dolazi po gume (na izmjenu) sa svojom "ceduljicom" (sifrom) i nakon par minuta covjek mu kaze:

"Gospodine Vase gume su preuzete sa cuvanja." Naravno, vlasnik ih nije preuzeo..tako da je uslijedio shock i zamolba da se jos jedanput provjeri...

No odgovor je bio isti...

 

Kraj price neznam (nezna ga ni frend) jer covjek se natezao u par navrata s njima tamo...

 

Zakljucak; ako se vec odlucujete za cuvanje guma, pokusat barem naci pouzdano i provjereno mjesto....

 

Ako ima cedulju tj. potvrdu o čuvanju od svojih guma onda se oni mogu hebat moraju mu dat nove gume ako nema njegovih. Amen.

Link to comment
Share on other sites

Pa ak ti ih cuva, onda preuzima

I odgovor ost za njih... Da ne, isti vrag ti je i da ih ostavis na autobusnom, samo sto nemoras platit... Ak neko naplacuje cuvanje, onda mora preuzimat i odgovornost za tu uslugu...pozvat im policiju za kradju, inspekciju , novine... Pobogu platio si.

Link to comment
Share on other sites

donesi ih meni u podrum! tamno mjesto, nije vruće,nije zima.

slozimo jednu na drugu i miran si.

ja svoje tak slazem zadnjih 6 godina i nista im nije

 

Šta nisi ti u karlovcu? Ne bi te htio opterećivati s gumama, pa ak ih hoću mijenjati moram tebe gnjaviti da dođem po njih i zauzimati mjesto u garaži :)

Link to comment
Share on other sites

Šta nisi ti u karlovcu? Ne bi te htio opterećivati s gumama, pa ak ih hoću mijenjati moram tebe gnjaviti da dođem po njih i zauzimati mjesto u garaži :)

 

jesam, ali garaza je ogromna i ima mjesta koliko hoces. starci su mi stalno doma, pa ako nema mene nije bed da ti oni otvore garazu ili nesto tak...

Link to comment
Share on other sites

Odredeni vulkanizeri imaju hale za cuvanje guma osigurane i ako se desi da gume nestanu provalom u skladistem osiguranje placa a ako se desi da nestanu greskom od vulkica on snosi odgovornost. Mislim da nema potrebe za strah samo je bitno sacuvat potvrdu koju dobijete kod ostavljanja guma i nema brige.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...