Jump to content

Distance....


Recommended Posts

Koja je max velicina za staviti distance na auto?!?!?

 

Znam da je nebo granica, ali onak, ne bi htio da previse utjece na ovjes i ostale dijelove.... ustvari, kaj ce to prije otici sa distancama?!?!?

 

Mislio sam na dvojku stavljati 20mm distance, no naletio na jednom forumu gdje je lik stavio 50mm iza i taman je poravnatno s blatobranom...

 

Sadasnje stanje je ovakvo...

 

untitled1_8d368.jpg

 

Bez njih.... zadnja rupa je ocita, a na prednjima, cini mi se, malo fali...

 

image0167resize_9a15a.jpg

 

 

I kak je to ovaj odradio...

 

H&R-Springs, H&R wheelspacer (40mm front, 50mm rear)

 

dsc02119v.jpg

 

p1090191o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kad su felge OEM i ima ET50 i 6.5J sirine.... i tek nakon 50mm dodje do blatobrana...

 

2 Hrdzo: sto je manji to je vise van i obratno...

 

Pa eto... nama su na BJ F serijske celicne ET mislim oko 45 ili cak i 50 (nisam 100% ziher), a ja sam stavio OZ alu sa ET-om 37... i to je u ravnini sa blatobranom!!

 

Budem posliko razliku sad kad cu stavljat zimske gore!!

Link to comment
Share on other sites

Previše ti vuče volan na lošijim cestama, prednji kotači kad ih okrećeš previše idu naprijed-nazad...dolaze skroz naprijed do branika i iza do kraja blatobrana...zna biti čudan feeling dok se voziš po rupama...ali bolje izgleda.

 

Na svakom autu sam imao distance...ali ne pretjerivati. 20 mm bi bio neki plafon za male aute...

Link to comment
Share on other sites

ak si to citao na nekom njemackom forumu, oni obicno pisu da su prosirili trag za 50mm, sto znaci 25mm po kotacu.

 

Tako je, tako i h&r oznacava na njihovim stranicama, a 65 mm je koliko mi se cini najvise... 50mm tj. 25 po kotacu bi mozda moglo proci, mislim da do 25 mm igraju one hubcentric distance, distanca se sarafi u glavcinu, a ostaju ti original sarafi koji se sarafe u distancu, sto nije lose... Ja sam sebi mislio stavljati ali odgovorili su me, distance mijenjaju scrub radius kotaca, i kao takve imaju utjecaja na osjecaj na upravljacu i lezajevi odlaze ranije...

 

 

wheel%203.gif

 

I bas dosta njih kaze da su im h&r opruge jednostavno pretvrde... No da tako spusten auto s distancama bolje izgleda, izgleda, uvijek mozes probati, pa vidjeti kako ce biti...

Link to comment
Share on other sites

pa čisto sumnjam da je lik stavio 5 cm distance na auto za svaki dan...valjda nije :drink:

uostalom možda je stavljao druge felge sa drugime ET pa mu je trebalo...

Ja sam uvijek na zadnji kraj stavljao 1 cm(na svaku stranu) zbog izgleda a u vožnji nisam osjetio bitne promjene ni na loše ni na bolje

Link to comment
Share on other sites

na bravu imam po 20mm sa svake strane i naprijed i nazad na felgama koje imaju ET 37....srijski mi (38)i sad mi je točno do ruba...

 

e sad promjene osjetim na kolotrazima, pri parkiranju (motanju u mjesti ili pri malom kretanju je volan malo teži, al malo..), e sad ne znam (ne osjetim baš) kod ubrzanja neki kažu da usporava jer su teške (a moje su stvarno teške)....

i naravno auto bolje izgleda...

 

dok sam imao felge koje su imale ET25 bilo bi mi dosta 10mm distanca ali te su felge na prodaju:)

Link to comment
Share on other sites

Evo saznao info direkt od lika koji ih je stavio...

 

I mean 50mm at the rear axle -> 25mm per side and 40mm on the front axle -> 20mm per side.

 

Znaci... onak kak sam razmisljao... 20tka max odozada i 10tka napred :D...

Link to comment
Share on other sites

Otraga ti ne utječu nešto na geometriju ovjesa, pogotovo ak imaš polukrutu osovinu... ak je multilink, onda nešto više utječu... najviše pate ležajevi... uglavnom ne bi išao na više od 20mm

 

A naprijed ne bi išao preko 10mm, a dal buš osjetio razliku u vožnji najviše ovisi o konkretnom ovjesu... jer je to individualno od auta do auta...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...