Jump to content

Nagibi kotaca - tehnicko pitanje


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

isti su im razmaci kotaca :) samo sto 128 ima gepek a uno nema, ali uno je napred zašiljeniji a 128 ima otpor trokatnice :D

 

Računaš samo to što je "zašiljeniji" sprijeda, a zaboravljaš koliko ravno odsječeni zadnji kraj to poništava. Tamo se javljaju prevelike turbulencije koje te "vuku natrag".

Link to comment
Share on other sites

200 kg manje vise :D:D:D:D:D

 

 

ogoljena skoljka (+plasticni bokovi, haube) od una ima 550kg (lik radio na jednom forumu una takvog za drag pa vagao)

 

moj motor sa getribom i svim komplet ima 120kg (ja vagao), zadnji dif i most imaju 60kg, dodamo rollbar, i pizdarije kojekakve i preko 800kg nema sanse :)

Edited by Alfaludak
Link to comment
Share on other sites

PERO - koliko ks/nm drze one koje si ti vario?? imas ih na lupu svome?

 

Nemam pojma :lol:

 

Trebalo bi biti nešto više od serijskih 204 KS + 90 KS nitra sa kvačilom koje je klizalo.

 

Imam čovjeka koji mi to složi i za sada je sve bilo u redu. Nisam niti jednu slomio.

Tako da slobodno krati

Link to comment
Share on other sites

znas sta ti je najbolje.....uzmi jednu deltu 1, 2,alfu 145, 155 ili nesto takvo di ti to sve pase na saraf,umjesto da bacas lovu i vrijeme u prosirivanja, kracenja, pripasivanja bacaj lovu u ovijes i ostale korisne stvari a ne na gluposti....i za puno krace vrijeme, za puno manje novaca, za puno manje gubljena zivaca na kraju ces imat puno brzi auto...

 

vjeruj meni jel sam to nazalost prosao, slago auto pun k.. dugo, potrosio pun k... para previse i kaj na kraju imam??? imam jedan veliki k.... :)

 

ja znam da bi to volio svima nama pokazati da znas slozit bzi auto iz nule, i ja ti vjerujem da znas ali isto tako ti znaj da je to jedna velika glupost i potrudit cu se najvise sto mogu da te odgovorim od toga :D eto tolko :P

Link to comment
Share on other sites

ma doci cu...ne stignem sve, morat cu se klonirat (ili cte me jeb... dok ne klonem :P )

 

 

ma znam, fora je to, ali slozi nesto tako, odvozi koju trko necega, koji track day ili tako nesto....jel se treba vozitttttt :)))

 

 

de mi je pamet bila..da sam bar slozio jednog pežota, za tu lovu mogo slozit jebenog i sad bi jurio svugdje i po cesti,, i koji rally, pa malo brdo i tako...zajebancija

 

a ne sad, fali mi jos 5k e da bi mogo jurit kako bi zelio, i tome nikad kraja :D

al sta ces, budala je uvjek budala i mene to veseli :)

Edited by Bartol
Link to comment
Share on other sites

vas su obojicu sad malo pritisnule zene i nemozete u tom trenutku uopce normalno razmisljat, pa ste se sad jos tomu i usrali da ne uzmu totalnu kontrolu nad vama, i sad hočete nac neko nenormalno rjesenja kako da ih se bar na kratko rijesite :P:P

 

jel si uopce reko MAJI sta smjeras? :D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...