Jump to content

Ispušni ventili puni kamenca, zašto?


Recommended Posts

Dakle danas rastavio jedan alfin boxer IE motor iz 145 i na ispušnim ventilima po čelu i po stablu ima užasno puno kamenca, stablo je 3 mm deblje nego inače na mjestu koje osaje izvan radnog područja ventila...

 

U čemu je kvaka, auto ne vozi na plin nego na bengu, uglavnom se toči na OMV-u...

Link to comment
Share on other sites

Dakle danas rastavio jedan alfin boxer IE motor iz 145 i na ispušnim ventilima po čelu i po stablu ima užasno puno kamenca, stablo je 3 mm deblje nego inače na mjestu koje osaje izvan radnog područja ventila...

 

U čemu je kvaka, auto ne vozi na plin nego na bengu, uglavnom se toči na OMV-u...

 

I, .......koliko ulja trosi???:D

Link to comment
Share on other sites

Normalno je to, ja nisam vidio nijedan boxer bez tih naslaga

 

 

 

Ma i ja sam ih raskopao gomilu ali s ovoliko nikad a auto ima provjerene kilometre, motor je vani jer je upala u njega krpica za brisanje šipke ulja i ovaj mujo vozio tako:doh: Ima originalnih 130tkm, meni miriše na lošu iskru, previsoku temp u cilindrima možda?

Link to comment
Share on other sites

Navuklo ga sito i zaribo motor....

 

Znam ja za naslage ali ovaj nije znao i napravio si sranje i sad ja skinem glave i imam kaj vidjet, jebote mogo bi štemat to govno s ventila a veli da su mu često odlazile svijećice pa si mislim da se tu neki pakao u cilindrima dešava jer su se rastalile

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...