Jump to content

Xenon žarulja vs obična žarulja


koja više grije far  

54 members have voted

  1. 1. koja više grije far

    • Xenon žarulja
      9
    • Obična žarulja
      42
    • Nemam pojma
      3


Recommended Posts

4300K jace svijetli od 8000K.

Xenon manje grije. On veci postatak enegrgije pretvara u svijetlost. A druga stvar xenoni su obicno 35W, dok obicne 50-55W.

 

Istina je da xenon veći postotak ukupne potrošene energije pretvara u vidljivu svjetlost a manji u infracrveni, pa se tako proporcionalno manje grije.

 

Kako to misliš "4300K jače svijetli od 8000K"?

 

Ti podaci govore samo o "toplini" tj. "hladnoći" bijele svjetlosti (plavo, neutralno i žuto svjetlo tj. "colour temperature") i nemaju nikakve veze s intenzitetom svjetlosti, koja se mjeri u luksima.

 

Drugim riječima, da bi svjetlo "jače" svijetlilo moraš imati više luksa, a ne Kelvina. Ako imaš jednaki intenzitet obadva izvora a različitu temperaturu svjetla onda nećeš imati razliku u "jačini" svjetla, nego će izvor s više Kelvina vuži na plavo a onaj s manje na žućkasto.

Edited by Kova
Link to comment
Share on other sites

Istina je da xenon veći postotak ukupne potrošene energije pretvara u vidljivu svjetlost a manji u infracrveni, pa se tako proporcionalno manje grije.

 

Kako to misliš "4300K jače svijetli od 8000K"?

 

Ti podaci govore samo o "toplini" tj. "hladnoći" bijele svjetlosti (plavo, neutralno i žuto svjetlo tj. "colour temperature") i nemaju nikakve veze s intenzitetom svjetlosti, koja se mjeri u luksima.

 

Drugim riječima, da bi svjetlo "jače" svijetlilo moraš imati više luksa, a ne Kelvina. Ako imaš jednaki intenzitet obadva izvora a različitu temperaturu svjetla onda nećeš imati razliku u "jačini" svjetla, nego će izvor s više Kelvina vuži na plavo a onaj s manje na žućkasto.

 

Imaju veze. Jer oko nije osjetljivo isto na sve boje. Npr zarulja 50 000K kurca ne osjetljava(po oku), a po mjerenju energije isto kao 2000K.

Link to comment
Share on other sites

Imaju veze. Jer oko nije osjetljivo isto na sve boje. Npr zarulja 50 000K kurca ne osjetljava(po oku), a po mjerenju energije isto kao 2000K.

 

Istina je da oko nije jednako osjetljivo na sve boje - najosjetljivije je na zelenu a najmanje osjetljivo na krajeve frekvencijskog spektra, crvenu i ljubičastu.

 

Međutim, mi ovdje ne pričamo o frekvenciji svjetlosti, nego o toplini svjetlosti. Nikad nisam čuo da postoji razlika u osjetljivosti oka na temperaturu svjetlosti, znam jedino da je oku najugodnije negdje oko 7000K, ali koliko znam jednako je osjetljivo na sve temperature.

 

Drugim riječima, mislim da su za vidljivi domet fara važni luksi.

 

P.S. vjerujem da bi bez problema vidio i s temperaturom svjetla od 50 000 K. Doduše, nemam pojma s čim bi ju proizveo, ali rekao bih da bi to sve bilo dobro osvjetljeno (ako je intenzitet dovoljan) i naravno užasno plavičasto..

Edited by Kova
Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao problema sa osvjetljenjem ceste na motoru.

 

Orginal je bila 35W neka balonka zarulja.

Zatim sam ja stavio unutra H4 zarulju (55/60W) i nakon vec 2 tjedna se far poceo vidno raspadat od topline.

Nakon toga sam stavio novi far (orginal) i Xenon od 35W i nakon 2 godine upotrebe na faru nikakavih ostecenja.

 

Xenon svjetli oko 3x jace od halogenke.

A, halogenka ima 55W, a Xenon 35W.

To je svakome valjda jasno da Xenon puno manje grije.

Makar i na Xenonu se far zagrije.

 

 

E da, i dugo sam se dvoumio dal da stavim Xenon u maglenke ili ne.

Orginal je H7 unutra. I, dok je vani bilo -10°C, staklo na maglenki je bilo na +25°C.

Kansije stavljen Xenon i staklo je bilo na 15°C.

Link to comment
Share on other sites

Xenon bi trebao manje zagrijavati far, ali mislim da to nije neka znatna razlika.

 

Ono što vam utječe na to da se faru u koji je ugrađen xenon (HID kit) vrlo brzo rastopi / ošteti sjenilo je to što te xenon žarulje nemaju na sebi filter (premaz) koji izolira štetna zračenja, (UV filter), pa zato sjenilo nahebe. Kvalitetne xenon i OEM xenon žarulje imaju taj filter.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao problema sa osvjetljenjem ceste na motoru.

 

Orginal je bila 35W neka balonka zarulja.

Zatim sam ja stavio unutra H4 zarulju (55/60W) i nakon vec 2 tjedna se far poceo vidno raspadat od topline.

Nakon toga sam stavio novi far (orginal) i Xenon od 35W i nakon 2 godine upotrebe na faru nikakavih ostecenja.

 

Xenon svjetli oko 3x jace od halogenke.

A, halogenka ima 55W, a Xenon 35W.

To je svakome valjda jasno da Xenon puno manje grije.

Makar i na Xenonu se far zagrije.

 

 

E da, i dugo sam se dvoumio dal da stavim Xenon u maglenke ili ne.

Orginal je H7 unutra. I, dok je vani bilo -10°C, staklo na maglenki je bilo na +25°C.

Kansije stavljen Xenon i staklo je bilo na 15°C.

 

 

Pa da, vidio si bolje zato kaj xenon daje svjetlo jačeg intenziteta i s manjom el. snagom.

 

Međutim, koliko je meni poznato, plavičasti štih koji dolazi od previsoke temperature svjetla je zapravo najveća mana xenona zato kaj "bode" oči, isto kao što su i one stare halogenke umarale oko sa žućkastim svjetlom.

 

Ove nove xenonke su tek primjetno plave, fakat su ih poboljšali..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...