Jump to content

Xenon svijetli ali nema "snagu"


Recommended Posts

ja ti mogu rec iz svog iskustva prije tj dana..uzeo sam prije godinu dana od jensa zraulje(za original xenon) i furao se do nekidan na starima...oni su svijetlili, jedan je bio zut, jedan odlicne boje, a kurca nije svjetlilo...i sada stavio te nove, jbt opet je dan pred autom :)

 

tako da moj glas da su zarulje..

Link to comment
Share on other sites

ja ti mogu rec iz svog iskustva prije tj dana..uzeo sam prije godinu dana od jensa zraulje(za original xenon) i furao se do nekidan na starima...oni su svijetlili, jedan je bio zut, jedan odlicne boje, a kurca nije svjetlilo...i sada stavio te nove, jbt opet je dan pred autom :)

 

tako da moj glas da su zarulje..

 

2 mirtl: ne da mi se jer sigurno je vec netko imao taj kvar. hocu kupit, zamijenit i mir.

 

pacey thanks, izgleda da ce napokon ove plave 3 godina stare zarulje u mirovinu i lijepe 4300K sjesti nove

Link to comment
Share on other sites

2 mirtl: ne da mi se jer sigurno je vec netko imao taj kvar. hocu kupit, zamijenit i mir.

 

pacey thanks, izgleda da ce napokon ove plave 3 godina stare zarulje u mirovinu i lijepe 4300K sjesti nove

 

aj fala qrcu da nebus vise glavni seljo na forumu :P:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

hahaha i mene je to zivciralo, ali dok sam ja kupovao ksenon imao si te 8000K i niti jedne druge. Da ne govorim da je kit koštao 1500kn i to je bilo super povoljno...

 

nije bas istina, cinjenica je da nije bilo bas 4300k cesto ali 6k je bilo svagdje.

ja sam imao 6k prije 4 god na astri a ti si uzeo tog brava pred 2 god il koliko.

 

al eto nije ni bitno, sad ce napokon to zgledat pristojno

Link to comment
Share on other sites

nije bas istina, cinjenica je da nije bilo bas 4300k cesto ali 6k je bilo svagdje.

ja sam imao 6k prije 4 god na astri a ti si uzeo tog brava pred 2 god il koliko.

 

al eto nije ni bitno, sad ce napokon to zgledat pristojno

 

ja sam narucio 6000K ali došle su ove 8000K i bilo je uzmi il ostavi...

 

BTW kupljeni 23.01.2008.

Link to comment
Share on other sites

Zarulje su koma, da. Ali vrlo vjerojatno su i lece prljave + valeo reflektori (iza lece) su izmatirali 100%..:)

 

ja imam sličan problem... žarulje svijetle bijelo (6000K) ali se ništa ne vidi...ko ćorava koka idem po gradu... skinem far i rastavim ga i očistim leće i isti mi vrag... pa one nosče preradim pošto mi kad stavim žarzlju pola žarulje uđe u far a pola vani bude (sad je napravljeno da cijela žarulja uđe u far...) malo je bolje ali opet je to NIŠTA u odnosu kako bi trebalo biti...

 

 

POMOOOOĆ :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Zarulje su koma, da. Ali vrlo vjerojatno su i lece prljave + valeo reflektori (iza lece) su izmatirali 100%..:)

 

ja iza leće imam neku pregradu između žarulje i leće (jel to to... inače nema ništa drugo)

 

ja imam sličan problem... žarulje svijetle bijelo (6000K) ali se ništa ne vidi...ko ćorava koka idem po gradu... skinem far i rastavim ga i očistim leće i isti mi vrag... pa one nosče preradim pošto mi kad stavim žarzlju pola žarulje uđe u far a pola vani bude (sad je napravljeno da cijela žarulja uđe u far...) malo je bolje ali opet je to NIŠTA u odnosu kako bi trebalo biti...

 

 

POMOOOOĆ :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

2mrky: ne na svima. Npr. moj punto koji je uvoz su odlicni i nakon 8 godina, a na puntu od stare koji ima i manje godina i manje km su losiji bar duplo. Osim toga, dosta je losa koncepcija tih projektora i ne mozes ocekivati puno svjetla iz njih.

 

2stipa: vec ti je Pavo reko sve..:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...