Jump to content

Pjeskarenje metala Blaž - popust za članove MyHraweba!


jabolchica

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

meni nekako te plastificirane felge izgledaju premonotomno, nemaju onaj sjaj kao lakirane felge(metalic boja)...

 

da netko hoce lakirat felge za 120kn/kom bilo bi dobro :D

 

 

 

za 120kn/kom polakiram ja sa svojim materijalom (baza *+ lak) :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dižem ovo iz pepela, ali potrebna mi je informacija :)

 

Htio bih odnijet ramu i vilicu od bicikla na pjeskarenje, poretpostavljam da oni to mogu odraditi? Također, koliko dugo traje proces pjeskarenja, jel mogu ja to njima tamo dat, popit kavu i da bude gotovo?

 

Još pitanje vezano za to, ako imaju plastifikaciju, koliko to dugo traje? Zvat ću ih sutra, ali ako netko s foruma možda već danas zna informaciju, cijenio bih to :) hvala!

Link to comment
Share on other sites

Sto se lakiranja tice, ja mislim da to nije za felge. Lakirane felge se puno lakse i prije ostete.

Lak puca i pocne se listati, još k tome miniwash i eto ti sranja. Serijske felge s time nemaju nekih problema pa isto tako vjerujem da ih je onda i vecina plastificirana...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Bili jucer Prez i ja do Blaza za pjeskarenje...opet je mrmljao u bradu da koji krac mu nosimo klijesta na pjeskarenje. :doh:

 

Pa, jebote, ili radi posao ili ne, a ne da bude stranci neugodno. :doh:

 

Nikad vise.

 

 

P.S. bili i u Blazevic plastifikaciji - decki profesionalni kao i uvijek. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Još mi je najjače šta je rekao da kaj sam izvadio gumice i klipove. Alo šta ti misliš bez zaštite pjeskarit ili kaj. Očito mu se neda zaštititi mjesto gdje su klipovi.

Vidjet ćemo rezultat u ponedeljak, valjda će bit sve ok.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kaj je s tim čovjekom... Kažem, prema meni je uvijek bio fer i korektan, a nosila sam mu na pjeskarenje more kliješta i ne znam čega. Žao mi je kaj je tak ispalo. Možda bi bilo bolje da si me nazvao prije, ne znam kaj da drugo kažem. :drink:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kaj je s tim čovjekom... Kažem, prema meni je uvijek bio fer i korektan, a nosila sam mu na pjeskarenje more kliješta i ne znam čega. Žao mi je kaj je tak ispalo. Možda bi bilo bolje da si me nazvao prije, ne znam kaj da drugo kažem. :drink:

 

Tko zna, mozda mu se svidjas...tesko, ali moguce. :P

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je bio takav kad sam ja nosio sam,Rene par mj nakon mene i sada Prez,ocito se nije promijenio,niti bude.

 

na kraju ispada da ga molis da ti pjeskari i osjecas se koda ti radi neznam kakvu uslugu,a zapravo sam mu ja musterija,ali te stavi u jadnu poziciju.

 

Kao da nema drugih.

Nebi isao njemu vise ni da mi za dabe radi bilo sta.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kaj je s tim čovjekom... Kažem, prema meni je uvijek bio fer i korektan, a nosila sam mu na pjeskarenje more kliješta i ne znam čega. Žao mi je kaj je tak ispalo. Možda bi bilo bolje da si me nazvao prije, ne znam kaj da drugo kažem. :drink:

 

jabolka je izmedju ostalog i meni nosila kljesta na pjeskarenje pa na PC, hvala jabolka na usluzi...

al evo da nasem clanu pokvarim raspolozenje, ne nece ti zastitit cilindar i ispjeskarit ce ga iznutra, i kasnije ces ga morat brisnim papirom zagladjivat, jebiga... sry

 

evo slike da vidis kako ispadne

kljesta pjeskarenjem iskasapi

dsc01013d.th.jpg

 

al zato PC ostane savrsen (zanemari nijansu boje koja je pinky al slikano mobom jbg)

dsc01012l.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako to napravi onda cemo se malo porazgovarat. Rade neka mi kaze gle neda mi se to radit,previse zajebancije za premalo love i bok. Nema problema onda,odnjet cu nekom drugom tko ce htjet to napravit kako treba, pa makar platio duplo vise nego blazu.

Ali sta je,kljesta ti izgledaju super nakon PCa...

Link to comment
Share on other sites

Ja nikoga ne tjeram da ide tamo. Bila sam već milju puta kod njega, a osim toga, od nas uzima pijesak za pjeskarenje, pa sam ga na temelju "poznanstva" pitala dal možemo imati popust kod njega. Ja nisam i ne mogu biti odgovorna za čovjekovo ponašanje, jebiga.

 

Žao mi je kaj se tako ponaša, al ja tu ne mogu ništa napraviti. Preskočite njega, otiđite kod nekog drugog i problem riješen...

Link to comment
Share on other sites

jabolka je izmedju ostalog i meni nosila kljesta na pjeskarenje pa na PC, hvala jabolka na usluzi...

al evo da nasem clanu pokvarim raspolozenje, ne nece ti zastitit cilindar i ispjeskarit ce ga iznutra, i kasnije ces ga morat brisnim papirom zagladjivat, jebiga... sry

 

evo slike da vidis kako ispadne

kljesta pjeskarenjem iskasapi

dsc01013d.th.jpg

 

al zato PC ostane savrsen (zanemari nijansu boje koja je pinky al slikano mobom jbg)

dsc01012l.th.jpg

 

Btw. moram te razočarati srećo, al to ti nije pinky. :D To je ljučibasto! :D:D

Link to comment
Share on other sites

ja iz svega ovog nisam razabrao koliko bi kostalo pjeskarenje citave karoserije dakle ovaj iduci automobil koji dolazi, bi se raskopao citav, motor i sve zivo van, mi bi sve pripremili a on samo popjeskario... plus pjeskarenje zadnjeg mosta i prednje vilice i sve to... da bude sve kao novo kao u milleta :)

 

plus koliko bi u blazevica bilo plastificiranje zadnjeg mosta, vilica...

 

moze neka cijena jabolka?

 

ili ako vec kazete da je smrad, moze neka preporuka za nekog drugog...

 

hvala

 

.

Edited by Fox
Link to comment
Share on other sites

dolazim kod njega preok 2 godine i uvijek mi zastiti sve sto ga zamolim. uvijek nadje neke cepove i gume i gluposti i ugura tamo gdje netreba pjeskarit.

 

Jednostavno pristup i ljubaznst otvaraju sva vrata cak i kod njega koji po osnovi nekih individua ovdje s foruma slovi kao drzak i nezainteresiran covjek.

Link to comment
Share on other sites

A sta bi ga trebao molit da mi pjeskari (Sto mu je i posao),da mu platim i popusim za kraj? (mozda tvoj slucaj s obzirom kako pises)

 

pa sta si mislioi ?

 

prije pjeskarenja mu jednom fafnem a poslje 2 ili 3 puta ovisno kakva je guzva tam kod njega. Jos nek vidi netko od radnika pa cu i njima onda morat :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Sven dosao sam lijepo i pristojno rekao da mi treba kljesta popjeskarit,cak probao bacit neku zajebanciju. Nisam izigravao nista jer nisam stoka, a dobio sam pogled da bi mu bilo draze da nisam dosao. Vidjet cemo danas kad pokupim kljesta kakav je posao odradio.

Za sada mu je kod mene odnos prema kupcima debeli minus.

Link to comment
Share on other sites

ja iz svega ovog nisam razabrao koliko bi kostalo pjeskarenje citave karoserije dakle ovaj iduci automobil koji dolazi, bi se raskopao citav, motor i sve zivo van, mi bi sve pripremili a on samo popjeskario... plus pjeskarenje zadnjeg mosta i prednje vilice i sve to... da bude sve kao novo kao u milleta :)

 

plus koliko bi u blazevica bilo plastificiranje zadnjeg mosta, vilica...

 

moze neka cijena jabolka?

 

ili ako vec kazete da je smrad, moze neka preporuka za nekog drugog...

 

hvala

 

.

 

Pleskar na culineckoj mi je za cijeli auto( sve osim krova )plus zastita rekao 1500 kuna

Link to comment
Share on other sites

Sven dosao sam lijepo i pristojno rekao da mi treba kljesta popjeskarit,cak probao bacit neku zajebanciju. Nisam izigravao nista jer nisam stoka, a dobio sam pogled da bi mu bilo draze da nisam dosao. Vidjet cemo danas kad pokupim kljesta kakav je posao odradio.

Za sada mu je kod mene odnos prema kupcima debeli minus.

 

pa meni tako svaki put i sve ok bude.

 

sta sad..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...