Jump to content

moderni RWD + snjeg = 0 bodova


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

dati ću ti ja e60 da probaš......

 

:thumbsup:

 

Moze neka trajna posudba? :D

 

Lako moguce da je zajebanije posebice jer je automatik a i novijeg je godista pa je el. restriktivnija.

 

Eto tolko o tome da je RWD opasan i ne mozes ga voziti po snijegu kisi itd...

 

Moje iskustvo je pozitivno - E38 520d, E39 740i (4.4), E36 325,...

 

Bez problema...ali onda opet - ja se na ljetnim gumama godinama vozim..:D

 

Pa nije...vozio sam Kocku i Kamatarku po snijegu...hoce zapeti negdje ako nemas adekvatne gume .. :D

 

Joj, ti i snijeg...suti...:D

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

2 RENE-ja sam gotovo siguran da ti je uros to ponudio sa namjerom da ti pokaze da i e60 njegov ide bez problema sa dobrim gumama...

a pobrkao si modele,7-ica je e38 a 5-ica e39 al to odavno radis tako da...:o)

 

Ma, da...uglavnom...kuzis kaj sam mislio.

 

Probao sam ovaj 5xx nesto diesel od vedrana. :D

Link to comment
Share on other sites

2 RENE-ja sam gotovo siguran da ti je uros to ponudio sa namjerom da ti pokaze da i e60 njegov ide bez problema sa dobrim gumama...

a pobrkao si modele,7-ica je e38 a 5-ica e39 al to odavno radis tako da...:o)

 

Naprotiv....katastrofa po snijegu...totalna...gume su michelin alpin...iza nove godine idem na skijanje ali prvo cu dvije vrece cementa ubacit u gepek jer me frka da negdje ne ostanem na nekom parkingu..tak sam se i prosle godine vozio i puno je bolje.

 

Mozda je problem kaj je ovo precipani 535d pa je problem u tih 700Nm..

 

Dosad sam imao samo aute s prednjim pogonom i uvijek sam imao zimske gume i to ides kud hoced bez brige..s ovim cudom nije bas tako

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv....katastrofa po snijegu...totalna...gume su michelin alpin...iza nove godine idem na skijanje ali prvo cu dvije vrece cementa ubacit u gepek jer me frka da negdje ne ostanem na nekom parkingu..tak sam se i prosle godine vozio i puno je bolje.

 

Mozda je problem kaj je ovo precipani 535d pa je problem u tih 700Nm..

 

Dosad sam imao samo aute s prednjim pogonom i uvijek sam imao zimske gume i to ides kud hoced bez brige..s ovim cudom nije bas tako

 

dobro,nisam uzeo u obzir da je meni pod "normalno"da imam 2 vrece pjeska u svakom bekiju pa tako i prosle zime u 740i i isao sam stvarno di sam god htio,pa zna i rene sta sam po parkingu soliduma radio,na bili,isao sam na vrh zumberka sa burazom po najvecem snijegu i slicne gluposti i nikakvih problema...

Link to comment
Share on other sites

Jučer (nedjelja) do Rijeke po autoputu i nazad, kein problem, oko 100-110kmh sam išao po snijegu, nisam htio pretjerivat, svi su ostali iza mene uključujući i ralicu .. a fakat je bilo snijega kolko hoćeš po cesti, imam i filmiće, budem stavio

 

Zakon to po snijegu :D

Link to comment
Share on other sites

S automatikom može bit problem ako ima zadrtu elektroniku, zato što svako proklizavanje, čak i ono bezazleno po snijegu, koje se može dogoditi pri 5kmh, koje ne smeta, a potrebno ti je da kreneš - automatik onda blokira, smanjuje snagu pa nerijetko ti nemreš autom ni mrdnut, a mogao bi da možeš isključit elektroniku. Naravno, ne treba zaboravit i da ak se radi o primitivnom automatiku, da ti onda on usred tvojeg pokušaja da se negdje mrdneš - prešalta kad popustiš gas....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...