Jump to content

trešnja volana pri kretanju?


Recommended Posts

kad krećem sa autom volan mi se zna malo više zatresti,zavibrirati,do čega bi moglo biti? otišli gumeni nosači letve volana ili je možda do korpe ili nešto drugo? nosači motora su novi sva tri. primijetio sam i da mi pepeljara zna zašuškati,što prije nije bio slučaj

Edited by mrlakis
Link to comment
Share on other sites

g,prominija sam sva tri nosača,mislim da moj motor nema amortizer.ono baš mi zatrese i tablu kad otpuštam kuplung u prvoj,pri kretanju.čini mi se da je počelo otkazivanje dijelova i zamjena istih.130000km, a nije da ga se baš štedilo.da li je netko tko ima 1.8t mijenjao nosače motora i na koliko km?

Edited by mrlakis
Link to comment
Share on other sites

g,prominija sam sva tri nosača,mislim da moj motor nema amortizer.ono baš mi zatrese i tablu kad otpuštam kuplung u prvoj,pri kretanju.čini mi se da je počelo otkazivanje dijelova i zamjena istih.130000km, a nije da ga se baš štedilo.da li je netko tko ima 1.8t mijenjao nosače motora i na koliko km?

zamasnjak ti ima lufta..sigurno..

Link to comment
Share on other sites

g,prominija sam sva tri nosača,mislim da moj motor nema amortizer.ono baš mi zatrese i tablu kad otpuštam kuplung u prvoj,pri kretanju.čini mi se da je počelo otkazivanje dijelova i zamjena istih.130000km, a nije da ga se baš štedilo.da li je netko tko ima 1.8t mijenjao nosače motora i na koliko km?

 

ja sam mjenjao nosaće motora sva 3 u kompletu na 140 000 km...;)

Link to comment
Share on other sites

ja kupio origigi,jer su mi rekli da nema zamjenskih za kupiti.dva gornja nosača,lijevi 700kn a desni 750,on je valjda punjen nekim uljem,a donji od getribe,imam jedan dio od powerflexa,a drugi sam dao napraviti,odnosno saliti novu gumu oko piksne.cca 150kn.idem sad slagati hrpicu love za neki helix.još da turbina rikne i eto mene na nekih 300ks,možda i koji više.

Link to comment
Share on other sites

jesam i ja sad kad sam malo ispita.kako se kreću cijene nekog kita do 450nm? moram se polako pripremat na zamjenu.i dali se može staviti kit od 228mm ili on ide na 5 brzinske getribe?ecs mi se pari najeftiniji ali su svi 228mm.sachs je skup,helix neka sredina

Link to comment
Share on other sites

jesam i ja sad kad sam malo ispita.kako se kreću cijene nekog kita do 450nm? moram se polako pripremat na zamjenu.i dali se može staviti kit od 228mm ili on ide na 5 brzinske getribe?ecs mi se pari najeftiniji ali su svi 228mm.sachs je skup,helix neka sredina

 

5 ili 6 brzina imas??

 

na 5 brzina ide G60 zamasnjak i komplet lamela korpa,ja sam tako imao na ibizi ,a za 6 mislim da nejde

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...