Jump to content

KN - Filter zraka


Recommended Posts

Mislim stavit KN na Hondu Civic.. Do sad, koga sam god pital, svak ima svoje mišljenje o tom.. Dakle.. Zanima me, razlika u potrošnji, dal se kaj dobije na agilnosti, i ostale prednosti i mane, ako ih ima.. 2 mehaničara su mi rekla da to može zeznut mašinu.. Volio bih vaša mišljenja. Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Dobit ces nesto bolji odaziv na gas u slucaju panela.

 

Kako je s gljivom? Moze ici u oba smjera zavisno od toga kako se izvede. Mozes popusit ili dobiti nesto sitno na snazi.

znači, sami panel se već malo isplati?
Link to comment
Share on other sites

znači, sami panel se već malo isplati?

 

Naglasak na malo, ali opet je nekakav dobitak.

 

Po mom misljenju ulozeno/dobiveno je nikakvo, ali ih ja imam u svim svojim vozilima.

 

Puno toga ti ovisi o tome koliko ti je u startu usis lose rijesen i onda u konacnici koliko je kvalitetno ponudjeno rjesenje (CAI, panel, gljiva,...).

 

Pitaj Charger za savjet, on drka na sve te Honde i sigurno ce znati sta treba napraviti. :D

Link to comment
Share on other sites

Mislim stavit KN na Hondu Civic.. Do sad, koga sam god pital, svak ima svoje mišljenje o tom.. Dakle.. Zanima me, razlika u potrošnji, dal se kaj dobije na agilnosti, i ostale prednosti i mane, ako ih ima.. 2 mehaničara su mi rekla da to može zeznut mašinu.. Volio bih vaša mišljenja. Hvala!

 

potrosnja-NE

agilnost-NE

 

razlika je u tome sto ovaj mozes oprati a onaj kupis novi i tu sve pocinje i zavrsava

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...