Jump to content

Čišćenje EGR ventila, usisa, turba..


Recommended Posts

A sta cete oprati da auto ne ide u safe mod?

Strucnjaci.:drink:

Sve sam objasnio, ali bitno jr da se postovi gomilaju.

Danas pitas za One shot jer ti je nekakav "strucnjak" rekao za njega koji blage veze nema cemu on sluzi.

One shot proizvodi "Kent", drzi ga Gregurek u V. Gorici, odi pa nam javi rezultate ciscenja.:drink::doh::doh:

Jebote, ko da si gluh i slijep.

A i ja sam nasao kome cu pisati.:doh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

kimi - ne znam sto se pjeniš, ali sve sam napisao kakve simptome imam, i sve se svodi na regulaciju tlaka punjenja. a što se tiče spreja, za taj sprej sam dobio preporuku kad budem čistio usisnu i egr ventil, da rastapa dobro tu čađu i puno olakša posao. ako imaš bolji prijedlog, javi.

Inače radiš čišćenje navedenih stavki, pa to govoriš iz iskustva, mehaničar si, ili ?

 

i kao što sam napisao, to i na dijagnostici izbaciva. a tu postoji N75 ventil, vakum crijeva, te začađanost turbine. Sad još treba dijagnosticirati koje je točno od ovo troje.

našao sam u elsi kako se sve troje provjeri tako da javim rezultate. :)

 

sven - hvala ti, svakako ćemo se čut pa možemo kavu popit i popričat oko ovoga :thumbsup:

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

kimi - ne znam sto se pjeniš, ali sve sam napisao kakve simptome imam, i sve se svodi na regulaciju tlaka punjenja. a što se tiče spreja, za taj sprej sam dobio preporuku kad budem čistio usisnu i egr ventil, da rastapa dobro tu čađu i puno olakša posao. ako imaš bolji prijedlog, javi.

Inače radiš čišćenje navedenih stavki, pa to govoriš iz iskustva, mehaničar si, ili ?

 

i kao što sam napisao, to i na dijagnostici izbaciva. a tu postoji N75 ventil, vakum crijeva, te začađanost turbine. Sad još treba dijagnosticirati koje je točno od ovo troje.

našao sam u elsi kako se sve troje provjeri tako da javim rezultate. :)

 

sven - hvala ti, svakako ćemo se čut pa možemo kavu popit i popričat oko ovoga :thumbsup:

 

Da citas svoj topic sa razumjevanjem, vidio bi da sam ti napisao sve sta si pitao. Od kemije za ciscenje do stvari koje bi trebalo pogledati i koje bi ti mogle stvarati problem, do blindiranja EGR-a za ubuduce (nakon ciscenja)

Cak sam ti napisao i ko proizvodi One shut i gdje ga mozes kupiti.

Dali sam mehanicar? Znam sto sigurno nisam,........ teoreticar.:no2:

Obzirom da sam radio dosta dugo da bi naucio problematiku u servisu koji se bavi iskljucivo turbinama i sistemom ubrizgavanja mogu priblizno reci i u cemu je problem. Sa servisiranje i popravkom turbina sa balansiranjem, koliko ja znam na ovom forumu osim mene nije upoznat nitko.

Problem sa prevelikim tlakom i safe modom ukoliko je problem sa varijabilom turbine, ti sam neces moci rijesiti. Mozes samo pogorsati stvari, posto to nije posao tipa ........zamjena ulja i filtera.

 

BTW, Sprej koji su ti peporucili,.... One shot, sluzi iskljucivo za ciscenje klapne na benzincima gdje su naslage drugacijeg kemijskog sastava i nadasve drugacije debljine (par desetinki mm kod benzinaca u odnosu na 1 cm i vise kod dizela). A o cijeni jednog One shot spreja da i ne govorim.

 

Jedino ti jos nisam napisao da ti mogu rijesitit problem, pa to pisem .......sada.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...