Jump to content

zamjenska hauba


Unknown

Recommended Posts

moja je u jako losem stanju i trebao bih ju zamjeniti pod hitno, orignal bas nemogu naci na otpadu a da je u blizini, jedino mi se nudi zamjenska?

da vas cujem misljenja? nejvise me brine korozija jer je to ubilo moju po nutranjim rubovima

rijec je o astri g

Link to comment
Share on other sites

navodno na mojem autu da je zamjenska i stari moj da vidis hrdu? i to dubinsku, ima je vise nego na 20 god starom autu, kaj je najgore prije god dana sam ju slagao, brusio, lakirao i sad je jos gore

 

sad me brine ako uzmem novu da i ona nebude tak za 1-2god

 

prije je bilo ovak

P1000039.jpgP1000040.jpg

Edited by Unknown
Link to comment
Share on other sites

Ja imam zamjensku na ibizi, nema neke velike razlike spram originalne. Kad mi je limar to radio rekao je da postoje jeftinije i skuplje zamjenske, ove jeftinije su oko 300 i kusur kuna al te imaju tanak lim...ovu sam platio oko 480kn ak se dobro sjecam

Link to comment
Share on other sites

Ma kako nema na autootpadu? Jesi probao pitati nedjeljom na zagrebačkom Jakuševcu? Pa barem Astri poput tvoje ima stvarno mnogo na cestama...

 

nemam kak dofurat haubu natrag iz zg-a, jer si zelim staru sacuvat.

1010kn je nova zamjesnska, kao malo bolja

Link to comment
Share on other sites

issss, ti si stavio tu kutijetinu u rezerni kotač a bojler u gepek?! :doh:

 

inace si mi na ignore listi ali vidim da ces i dalje ostat jer nist pametnog od tebe.

auto je kupljen tako s tom bocom ako te bas interesira zato suti prije nego grunes svoj glupi zakljucak, kao i obicno.

:samoubica2:

Edited by Unknown
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...