Jump to content

od kojeg materijala da napravim adaptere!?!!


Recommended Posts

nikakve adaptere.a ko coes da bude kako treba skini glavcine i odnesi nekom tokaru i nek ti napravi nove rupe...ti tak i tak imas brezone ili vi to zovete pržonjere neznam vise...i samo nek ti napravi nove rupe i to je to...

 

onda je to kako spada...fredn tako ima i nema bolje...sigurno je sigurno...

Link to comment
Share on other sites

nikakve adaptere.a ko coes da bude kako treba skini glavcine i odnesi nekom tokaru i nek ti napravi nove rupe...ti tak i tak imas brezone ili vi to zovete pržonjere neznam vise...i samo nek ti napravi nove rupe i to je to...

 

onda je to kako spada...fredn tako ima i nema bolje...sigurno je sigurno...

 

a neznam glupo mi je bužat ipak bi iša na adaptere pa sam miran sikinem i nikad se ništa ne vidi. a i moram ih izbacit jer mi je felga 8 širine a trebe mi najmanje 8.5.

Link to comment
Share on other sites

nikakve adaptere.a ko coes da bude kako treba skini glavcine i odnesi nekom tokaru i nek ti napravi nove rupe...ti tak i tak imas brezone ili vi to zovete pržonjere neznam vise...i samo nek ti napravi nove rupe i to je to...

 

onda je to kako spada...fredn tako ima i nema bolje...sigurno je sigurno...

 

Mora onda i bremze bušit dodatno

Link to comment
Share on other sites

najjeftinija varijanta: prodati felge s tim rasponom rupa, dodati novac koji bi dali za adaptere i kupiti još bolje felge sa originalnim rasponom rupa

ako se ne radi o felgama koje vrijeda bar 300€ po komadu ,ne vidim nikakvu računicu

Link to comment
Share on other sites

najjeftinija varijanta: prodati felge s tim rasponom rupa, dodati novac koji bi dali za adaptere i kupiti još bolje felge sa originalnim rasponom rupa

ako se ne radi o felgama koje vrijeda bar 300€ po komadu ,ne vidim nikakvu računicu

Lako je to kad voziš golfa pa imaš milijun i jednu vrstu i model felgi, ali kad imaš ovaj jebini raspon rupa od 5x108 onda si jako limitiran

Link to comment
Share on other sites

ma ima felgi gro, samo u HR nije neka ponuda: AEZ, DEZENT i ta sranja

ja kupim vani felge, i mo'š birat' šta oš', a cijena je ipak normalnija nego u lijepoj našoj

 

Tomason u svojoj ponudi ima svaku felgu u 5x108, SCHMIDT isto, SPARCO, OZ, RH, RC (nije baš top proizvođač, ali ima), OXIGIN, RONAL, MSW...

Link to comment
Share on other sites

ja znam šta on pita, jer smo i razgovarali o tome, a moj odgovor je općenit

inače, adapter od čelika je govno, jer je težak k'o felga,

adapter od aluminija je opet sranje, ako se ne radi o posebnoj leguri, što nas opet vraća na pitanje isplativosti, jer je efikasnije kupiti gotove

Link to comment
Share on other sites

Lako je to kad voziš golfa pa imaš milijun i jednu vrstu i model felgi, ali kad imaš ovaj jebini raspon rupa od 5x108 onda si jako limitiran

 

Pa cijela bit VW scene je nakalemiti felge koje nemaju veze sa autom i VW-om tj. da se teško skuži od čega su.

 

Tako gledamo frend i ja staru bubu sa nekim čudnim felgama , a frajer zavidao 4 rezerve alu felge od Cayenne-a :cool:

 

2 Dominik: Hvala za info , to nisam znao :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

bio sam na putu dan pa nisam bio nazocan sorry!!!!!

ugl.našao sam felge koje baš baš želim stavit na auto.one su 5x130 a moj ford je 5x 108. sad uzeo sam par ponuda od tokara i sad me zanima od kojeg bi mi materijala preporucili. meni težina ništa ne prestavlja jer svakako vozim auto od 100ks tako da mi nije bitno.

 

onda mi je najobolje od tog alumeca samo di jos to ima uzet?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...