Jump to content

Volvo V50 - iskustva


Recommended Posts

Meni je isto auto jako simpatican,, gledao sam par komada,, skupo je odrzavanje po mom misljenju.. :(

 

U 4 godine na ženinom V50 2.4i riknuo je jedino ležaj (1000Kn dio, 200 Kn zamjena).

 

Održavanje se svodi na zamjenu ulja i filtera, po potrebi pakni, i to je to, drugo se nema kaj mijenjati.

 

2.0D je Fordov motor, Volvov D5 je puno bolji, ako ga možeš naći. Izbjegavaj automatske getribe jer se znaju pokvariti.

Edited by Kova
Link to comment
Share on other sites

Svi seru kako je skupo održavanje. Pa kojeg novog auta nije? Ko da su OEM dijelovi za golfa jeftiniji. Sve je to isti rang cijene. Mene su čak redovni servisi koštali skoro duplo manje nego redovni servisi golfa.

 

znaci redovni servis ti je bio oko 750 kn?

Link to comment
Share on other sites

Ok..malo se popravio dojam...nisam vidio da se automatic prodaje, uglavnom su manualci iako sam ja ciljao na automatika..to bi bio za starce auto tako da mi nije bitno da leži, da čupa ovo ono nego ga gledam kao fin pristojan auto :)

 

Za sad imam dosta širok i raznolik izbor..još se tražim malo..uff.. Čak sam i Mitsubishia Outlandera gledao..glupo mi je otvarat 5 topica za različite aute :D

Link to comment
Share on other sites

Ako je to cijena rada, onda možeš proći i znatno jeftinije od toga, samo ako se dogovoriš s razumnim ljudima na pravom mjestu.

 

Ulje i filtere si naravno sam kupiš.

 

nekak sumnjam da ovdje ne pricamo o ovlastenom. A u Dojkicu je bio 1450 kn servis za gnoja gti u kojeg sigurno ide skuplje ulje nego u konkretni Volvo. Zato sam i pitao, dal onda pricamo o servisu za Volvo od cca 750 kn.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...