Jump to content

Pomoć - sa kojeg je ovo auta dio


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

zamoli nekog na tehnickom da baci oko malo na branike automobila , mozda na kojem nadje nes slicno.

 

jesam vec,al hvala svejedno...bio sam i kod par frendova lakirera i limara,al za sad nis..znam da trazim iglu u plastu sijena,al mali je svijet :)

Link to comment
Share on other sites

Nije jer ima kopce. 100% je od rupe za kuku.

 

Meni je isto palo na pamet da bi od perača moglo bit... Kaj ako auto nema perače (a postoje kao opcija)? Jel onda zatvoren sa ovakvim čepom ili uopće ne postoje rupe na braniku?

 

Falicia nije, Lagunu II ti pogledam sutra prijepodne, ne znam napamet.

Link to comment
Share on other sites

Da nije od pranja farova na braniku? Golf IV ima takav... ustvari, svi VW-i koji imaju xenon imaju takve poklopce na braniku!

 

+1

 

isto tako imam ja na MLu za pranje farova, ovako od oka sad ima sigurno 5x3cm, i plastično je i srebrno :lol:

 

I jako jako sličnog izgleda izvana, a iznutra fakat neznam, oba su mi na autu.

 

Laguna I ti ima iza za vuču al je veće čini mi se, i nije takvog oblika. P206 nema slično ništa takvo, itd.

 

To je ovo za šta sigurno znam, al to je ili poklopac s branika ili od perača fara, nema druge sigurno...

 

Sretno :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam pogledao na xsari izgleda mi identično (nisam izmjerio jer nisam imao sa čime i nisam slikao jer je mrak). Kod original branika ima na tom poklopcu je citroenov znak (nisam uspio pročitati brojeve) i ima plastičnu vrpcu koja drži poklopac da nemože ispasti poklopac.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...