Jump to content

Šepić commerce


Mario_S3

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pa uzeo bi integralku sa integriranim sunčanim naočalama a ova od ixs mi se baš sviđa ! I tam mogu uzeti na amex na 6 rata bez kamata. Budem svratio u Bim Bike vidjeti kaj oni imaju !

 

Vidim da i Bim Bike ima 6 rata na AMEX !

 

http://www.bim-bike.hr/hr/bicikli-i-motori-bim-zagreb/uvjeti-prodaje/

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

ima ima,i ova N85 ti je dosta dobra i ima integrirane sunčane očale i dolazi fakat u lijepim bojama/grafikama + ima mogučnosti za NCom,pinlock antifog,crni vizir itd itd

 

 

ja sam se dvoumio između te i ove N34 air kaj sam uzeo,al reko htio bi i jet kacigu pa sam uzeo all in 1 :D

Edited by viktor04
Link to comment
Share on other sites

Ova N43 Air uopće nije loša ! A kaj s tim kad opizdiš u pod, s bradom se možeš pozdraviti ? :)

 

N85 mi je super, ići ću je baš probati ovih dana da vidim kako mi sijeda, vidim ima i sunčane što mi je prioritet da si ne uništim raybanke :)

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

imaš taj dio koji zakačiš naprijed i onda imaš intergralku,a i homologirana je i za jet i za intergralnu

 

2767Nolan-N43-AIR.jpg

 

ja sam fakat ostao oduševljen kad sam ju kupio i probao,isto ima sve te pizdarije,NCom,očale,ovaj kratki vizir,vadiva i periva unutrašnjost bla bla bla i po testovima su je svi jako nahvalili i za tu cijenu je stvarno mrak kaciga,a i lijepo izgleda :D

 

ja sam ju platio 1350,00 kn (dobio neki popust u Puli)

 

odi,probaj i javi kaj si piknuo

Link to comment
Share on other sites

Eee, da si išao u 12 ili 1 mjesecu prošao bi super. Ja sam kod šepića uzeo IXS jaknu i bubrežnjak. Jakna me došla 1kkn spušteno 25%. Uzeo sam i Nolan N85 baš u Bim Bikeu i također dobio popust od 15% inače je 5%. Pitao sam tipa (stariji gospodin) jel to konačan popust (5%) i da sam zvao neki dan i da je rekao da ide i 15%. Nasmijao se i rekao no dobro onda može 15%. Čovjek je legenda. Jedino mi je žao što nisam kod Šepića piknuo i rukavice. S 370kn na 300, također ixs koža, pojačanja itd.

 

S N85 sam prezadovoljan a unutarnji vizir je predobar al malo fali da pokrije onak kak spada donji dio ispod očiju.

Link to comment
Share on other sites

ja sam svoju HJC kupio u Novemi nova... i to preko 2fasta... neki njegov jaran ili drzi to ili radi tamo, ne sjecam se, neki sam forumaski popust iskamcio :)

 

i preporuka, HJC, odlicne kacige za srednje novaca... i imam onaj suncani vizir pa nemoram nositi ray banke hahaha...

 

.

Link to comment
Share on other sites

imaš taj dio koji zakačiš naprijed i onda imaš intergralku,a i homologirana je i za jet i za intergralnu

 

2767Nolan-N43-AIR.jpg

 

ja sam fakat ostao oduševljen kad sam ju kupio i probao,isto ima sve te pizdarije,NCom,očale,ovaj kratki vizir,vadiva i periva unutrašnjost bla bla bla i po testovima su je svi jako nahvalili i za tu cijenu je stvarno mrak kaciga,a i lijepo izgleda :D

 

ja sam ju platio 1350,00 kn (dobio neki popust u Puli)

 

odi,probaj i javi kaj si piknuo

 

vux ima takvu pa se sad zimi stalno zalio kako mu puse odozdol...

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam imao Nolan i vise nikada. Prvo kvaliteta je onak..ok za kacigu od 300e ali customer support je jednak nuli.

 

Ako vec zelis integralnu sa cvikama odi u sepic i vidi kak stvar stoji sa Schubert kacigama. Kvalitetne su a nisu opet preskupe.

 

Nolan mi je 2-3 puta spasila glavu kod direkt udarca u auto ili beton i vrijeme je za drugu. Nakon sto sam probao skuplje modele kaciga znam da vrijede taj novac.

 

Sepic ti preko zime ima rasprodaje i popuste. Neznam da li to jos uvijek traje, odi pa se raspitaj.

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam imao Nolan i vise nikada. Prvo kvaliteta je onak..ok za kacigu od 300e ali customer support je jednak nuli.

 

Ako vec zelis integralnu sa cvikama odi u sepic i vidi kak stvar stoji sa Schubert kacigama. Kvalitetne su a nisu opet preskupe.

 

Nolan mi je 2-3 puta spasila glavu kod direkt udarca u auto ili beton i vrijeme je za drugu. Nakon sto sam probao skuplje modele kaciga znam da vrijede taj novac.

 

Sepic ti preko zime ima rasprodaje i popuste. Neznam da li to jos uvijek traje, odi pa se raspitaj.

 

Malo si nezadovoljan s kacigom, malo je dižeš u nebesa :D Daj konkretno, što ti je smetalo?

Link to comment
Share on other sites

Nolan N100 kod mene sad već 11god ako se ne varam.

 

Jako dobra kaciga. Ne znam kak su drugi modeli nolana, ali ova je svoje odradila.

 

Shark RSF mi je glavu spasio. Sad imam Shark RSR vec par godina - odlicna je.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Malo si nezadovoljan s kacigom, malo je dižeš u nebesa :D Daj konkretno, što ti je smetalo?

 

Ne dizem ju u nebesa ako kazem da mi je spasila glavu. To ujedno ne znaci da je super kaciga jer bi to mozda odradila i jeftinija kaciga tj trebala bi.

 

Nezadovoljan sam podrskom za korisnike. Recimo dosta dijelova za kacige tipa neki spešl viziri nemaju na lageru i za to se čeka nekoliko mjeseci kad oni naručuju robu s tim da preko zime tog opce nema. Meni osobno je nakon njihove ugradnje vizira bila ostecena guma koja sluzi za dihtanje vizira i same kacige. Kaciga je slana u Italiju da se to popravi i bio sam bez nje 6 mjeseci tokom sezone. S tim da su mi na jedvite jade dali zamjensku kacigu i to JET kacigu XXXL a ja nosim XS. I to nebi dali da ih nisam kumio i molio.

 

Kad je kaciga stigla stvar nije popravljena nego je ostala isto kako je bilo i prije.

 

Za dosta drugih marki kaciga dijelove mozes naručiti online s dostavom na adresu a kod Nolana je to skoro pa problem u ovlastenom ducanu .

 

Nolan N100 kod mene sad već 7-8god ako se ne varam.

 

Jako dobra kaciga. Ne znam kak su drugi modeli nolana, ali ova je svoje odradila.

 

Svojedobno sam kupio N93 Simon Replica kacigu plativsi je na popustu 320€ tada. Bila je to najskuplji model Nolan kacige i dojmila me se svojom lakoćom, imala je pinlock sto mi je vrlo bitno i zastitu za bradu sto malo kaciga nudi cak i od skupljih proizvođača. Kada sam posjedovao R motor primjetio sam da joj je mana sto nema nikakvu aerodinamiku praktički, šumovi na vecim brzinama su poprilični. Ok to je ipak low budget kaciga po mojim kriterijima pa se i nemoze ocekivati neznam sdto.

 

Razumijem da se na Raptoru ne vozis bas previse preko 240 pa to i ne predstavlja neki problem iako je sam dozivljaj ispod kacige na toj brzini poprilično zanimljiv. S tim da je ta N100 kaciga za svojih 150$ obicna plastičnjava..

Link to comment
Share on other sites

Razumijem da se na Raptoru ne vozis bas previse preko 240 pa to i ne predstavlja neki problem iako je sam dozivljaj ispod kacige na toj brzini poprilično zanimljiv. S tim da je ta N100 kaciga za svojih 150$ obicna plastičnjava..

 

Svojevremeno, kad sam kupovao N100 koštala je oko 2500kn (mislim da je bilo to 2000te god).

 

Da je plastičnjača tu se ne bih složio sa tobom, ali po pitanju aerodinamike i doživljaja na +180km/h - koma. :D

 

Zato kad sam uzeo Raptora, kupio sam drugu kacigu.

Link to comment
Share on other sites

Jap, prejebena stvar je pinlock!

 

@ Sven taj dio nezadovoljstva si izostavio :D

 

ma moze i pin lock, samo da se ne magli, jer cu poludit kad je hladnije vrijeme. onak na -8 idem na posao a kaciga ko sauna cim malo usporim xD

 

Moja preporuka je da ides na pinlock. Sve vise proizvođaca to uzima umjesdto anti fog-a

 

Što je pinlock točno ? Ja bi isto uzeo kacigu s tim jer me jebe magljenje po zimi kad stanem na semaforu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...