Jump to content

gdje servisirati skuter ?


Mario_S3

Recommended Posts

Ovako, nekaj mi već dulje vrijeme klepeće u prijenosu na skuteru kod kretanja (od 10-30kmh), može bit remen, kuplung ili rolice, ko će znat, trebalo bi to otvoriti i pogledati ! skuter ide normalno ali me ovo živcira jer stvara buku.

 

E sad gdje najbolje odvest motor na pregled i da se to zamjeni a da me ne ožene ? Dobio sam neki letak od Auto Bil d.O.o. kao da s njim imam popust od 25% na djelove i besplatnu dijagnostiku, jel ima tko iskustva s njima ?

 

Ili ak netko privatno radi to doma, Sven je u Engleskoj pa otpada

 

Hvala !

Link to comment
Share on other sites

on ti je nakon sto prodes bivsi europa mill na bologni,nakon semafora skreces desno na onaj odvajak za susedgrad!

s desne strane ti je kuca nakon skretanaj cca 500m!

cini mi se da clan dinac zivi blizu njega,jer sam vidio njegov bmw tamo!

Link to comment
Share on other sites

odi kod horvata na crnomerec

covjek je jako tezak za komunikaciju ali radi odlicno i posten je.

ja sam tri skutera servisirao kod njega kao i svi ostale kaj znam da imaju skutere i svi su zadovoljni

da hoce servisirat i motore vozio bi hondu kod njega

Link to comment
Share on other sites

Evo dogovorio se sa Chupsyem, pogledat će kaj je, kaže da je vjerojatno kuplung u pitanju (a znam kad sam ga spalio bio)

 

Nema ti veze sa spaljivanjem. Klepeće ti ventilator koji je zanitan za kuMplug.

Nitne dobiju luft.

 

Mana na svim takvim mašinama , iritantan zvuk

Link to comment
Share on other sites

Nema ti veze sa spaljivanjem. Klepeće ti ventilator koji je zanitan za kuMplug.

Nitne dobiju luft.

 

Mana na svim takvim mašinama , iritantan zvuk

 

I koje je rješenje ? Ostaviti tak ili promjeniti x i y i z ?

 

Jutros recimo nisam čuo ništa al nekad zna jako klepetat

Link to comment
Share on other sites

Treba vidjet jel se taj ventilator da odnitat i onda ga probat iskljucivo stegnut bez nitni jer na starijim modelima bilo leader bilo quasar taj ventilator nije bio zanitan nego se samo stavio i stegnuo koliko ga stegne kvacilo i zvono sa maticom.

 

Ali opet vecina tih stvari na motorima su sav kina cak i kod piaggia tako da ono..daleko je to od one kvalitete >2003/4 godine. Taj ventilator tako i onako realno ne sluzi nicemu. Treba ga probat skinut pa vidjet kako radi bez njega i da li se cuje ista.

 

Na 125/180 2T piaggio masinama ga nema serijski a mozes ga stavit ako ga imas viska...tak da i nije neko mjerilo .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...