Jump to content

Opel Combo/Corsa C 1.7DI --> 1.7DTI


Recommended Posts

Dakle, tražim sve potrebno za stavljanje ICa na moj 2003 Combo 1.7DI.

 

Treba mi tih 15ks...:D

 

Da li netko zna da ima negdje razbijena Corsa/Combo C 1.7DTI pa da mogu skinuti crijeva i IC?

 

Zahvaljujem! :notworthy:

 

 

P.S. Stavljanje drugog motora (1.7 CDTI) ne dolazi u obzir jer mi je bitna pouzdanost i dugovječnost motora, a ovaj 1.7DI/DTI se pokazao jako izdržljivim premda bih jako volio 1.7CDTI (100ks). :naughty:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

I kad to nabaciš odi kod Tibora da malo mapira i bude Combo skoro i jurilica :thumbsup:

 

:D

 

Razmišljam si o tome, ali me strah - auto ima 210000km sad pa mi nije baš svejedno, a ipak mi je to auto za dostave i mora biti pouzdan...tko zna u kakvom mu je stanju turbina.

 

Ja taj auto vozim stalno do panja pošto ne ide. :D

 

Gas do poda je bio do Grobnika, na Grobniku i u povratku. :cool:

Link to comment
Share on other sites

:D

 

Razmišljam si o tome, ali me strah - auto ima 210000km sad pa mi nije baš svejedno, a ipak mi je to auto za dostave i mora biti pouzdan...tko zna u kakvom mu je stanju turbina.

 

Ja taj auto vozim stalno do panja pošto ne ide. :D

 

Gas do poda je bio do Grobnika, na Grobniku i u povratku. :cool:

 

pa načipaj ga tako da je čipan samo dok je tps full, tj. dok držiš gas do kraja ili na recimo >90% a sve drugo normalno

Link to comment
Share on other sites

Reneko ja mislim da si poludio skroz:)

 

:D

 

A kaj nije bilo jebeno?! :D

 

Izlazak iz rupe, a nama pada brzina. :rofl:

 

Ja ti govorim da će nas prestići dečki koji su tek ušli u rupu, a ti kažeš da nema šanse jer smo 100m od Zagrebačkog - pa ono micanje pred Zagrebački...:D

 

Taj krug mi je ujedno bio i najbrži....:cice:

 

Evo došli smo i na tu temu, ovo neče dobro završiti....:doh: Ovaj auto će završiti među nekim gadnim projektima.... :lol:

 

Neće, samo da ga pretvorim u DTI i eventualno remapiram na 100ks. :naughty:

 

pa načipaj ga tako da je čipan samo dok je tps full, tj. dok držiš gas do kraja ili na recimo >90% a sve drugo normalno

 

Nažalost, 90% vremena je throttle na 100%. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

rene, cemu to? :)

Mislim, combo ti treba kao pouzdani auto, kako ces si jebat sve po spisku kad ti rokne neko crijevo, a tebi ili starom se bas zuri na dostavu :)

Tjuniraj renoa, ostavi dostavnjak na miru, nije to vozilo za takve stvari :) IMHO

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

rene, cemu to? :)

Mislim, combo ti treba kao pouzdani auto, kako ces si jebat sve po spisku kad ti rokne neko crijevo, a tebi ili starom se bas zuri na dostavu :)

Tjuniraj renoa, ostavi dostavnjak na miru, nije to vozilo za takve stvari :) IMHO

 

Ovo je sve bolt-on - samo stavim IC od DTIa, sa svim pripadajućim crijevima, mislim da ne bi trebalo biti problema.

 

Druga priča je remapiranje, to ne vjerujem da ću raditi upravo radi toga što mi treba pouzdan auto.

Link to comment
Share on other sites

Za tih 15 konja - previse posla. Ako ne nadjes original crijeva i IC, radit ces inox, pa polirat, pa kupi couplere, reduktore, vari, pigaj, šelne, pa kad krene izbijat crijeva, pa radi nosace za ic, bla bla bla

Ja to nebi na tvom mjestu, opet velim imho :)

Radje, ako si se vec napalio combo track-day, swapaj nesto jace i pouzdano :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...