Jump to content

Formula 1 sezona 2011


Josey

Recommended Posts

Nekužim sad je dobro vozio a onaj povrat pozicije nad Weberom nije bahat:huh:...ah da u slučaju da je bio kontakt opet bi bio negativan ali ovako pošto je prošlo onda je ok:doh:

 

Hamilton je gotovo svaku utrku vozio slično bilo za prvo ili peto mjesto(ovisno o autu) samo treba malo obratiti pažnju.

 

U biti ja nisam primjetio da je neko na ovakav način pretekao Hamiltona kao on Alonsa ili fajt poput povrata pozicije da je neko njemu to uspio napraviti,vjerovatno griješim ali evo baš me zanima dali je on kad izgubio od bilo koga u F1 na način kak je Weber dobio po ušima ili Alonso po vanjskoj.

zato bi vracanje pozicine od webbera bilo bahato??

da ga je namjerno zatvorio i piknuo mu se u bolid ko u monte carlu i jos se bunio kak je on svemoguci frajer dobio kaznu(koju je dobio i di resta za identicnu stvar, koji se nije bunio) onda bi bio bahat, ovako je samo izvrstan vozacki potez.

ono prelazenje alonsa, nemrem vjerovat da spominjes kao vrhunski potez kad je za to kriv iskljucivo alonso jel je lose i siroko usao u zavoj prije i na hladnijim gumama jednostavno nije mogao ubrzat dovoljno dobro kao niger sto se ocito i vidilo na snimci di je ovaj otisao kraj alonsa kao kraj autobusa.

 

ak me pamcenje ne vara mislim da je alonso u silverstonu presao hamiltona s vanjske strane :P

 

da ne spominjem kak mi se gadi hvaljenje teama i zahvala istom kad pobijedi, a cim ga malo shebu ih pljuje prek team radio jel je prezivcan i svi su krivi samo on nije.

 

znam da ti se ne svida moje misljenje o njemu, al jednostavno mislim da je jako talentiran vozac i jedan od brzih, ali kao kompletan bas i nije nesto jel se nezna nosit s pritiskom sto je dokazao nekoliko puta, u nekim stvarima bi se mogao ugledat na buttona.

 

svatko ima svog favorita, moj nazalost ove sezone nije u mogucnosti vozit i nakon ferraria mi je od vozaca najdrazi button.

 

 

no, cekamo vikend, super je sto RB malo popusta u nadmoci, odmah su i utrke zanimljivije

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

dominik ajd ne zajebaji :)

da je berac pamuka odlican, je, al da je imao dobar bolid ovaj vikend isto je...

a gume skinute sa grijaca nisu sigurno ugrijane kao sto ih grije bolid, i sigurno dok izidje iz pit linea gume se ohlade jebeno

 

:lol::lol::lol: , o Nevene Novaku daj mi objasni tu razliku i kak i zasto se guma uopce grije ?

Link to comment
Share on other sites

Jergovic nema pojma o tehnici, niti se petlja u nju, kak sam kaze, za razliku recimo od Novaka, koji je totalni kretenko po tom pitanju

 

uostalom mislite si vi sta god hocete, grijac gume, temepraturu iste nakon 2 zavoja, 10 zavoja i 15 krugova vidjeli niste nikad kao i Jegovic i Novak , a bilo kakvu konstruktivnu raspravu negirate i tupite po svom

 

zato i vecina takvih informacija dolazi bas iznutra od tehnickog osoblja, da se sakriju prave informacije a i da se malo pravi budalama sve one koji to zele biti

Edited by Dominik
Link to comment
Share on other sites

neznam al kad god je netko izišao iz boksa, vozač koji mu je dolazio po stazi je bio brži, uz to što je kod ovog pretjecanja glavnu ulogu odigrao alonso koji je loše ušao u prvi zavoj i sam si odnio poziciju, na nigeru je bilo sam da nabi gas.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, znam da navijaš za Luisa ali i sam si svjestan da je Alonso bio na hladnim gumama...

Barem bi ti trebao to kužit :thumbsup:

 

Ja govorim da je Hamilton obranio identičnu situaciju od Webera kako to nevidite RAZLIKU U VOZAČIMA

Link to comment
Share on other sites

Ja govorim da je Hamilton obranio identičnu situaciju od Webera kako to nevidite RAZLIKU U VOZAČIMA

 

da, weber je definitivno losij vozac od hamiltona, i da mclaren je u nedjelju definitivno bio bolji bolid od red bula.

i sta je sad tu cudno :lol:

Link to comment
Share on other sites

zato bi vracanje pozicine od webbera bilo bahato??

da ga je namjerno zatvorio i piknuo mu se u bolid ko u monte carlu i jos se bunio kak je on svemoguci frajer dobio kaznu(koju je dobio i di resta za identicnu stvar, koji se nije bunio) onda bi bio bahat, ovako je samo izvrstan vozacki potez.

ono prelazenje alonsa, nemrem vjerovat da spominjes kao vrhunski potez kad je za to kriv iskljucivo alonso jel je lose i siroko usao u zavoj prije i na hladnijim gumama jednostavno nije mogao ubrzat dovoljno dobro kao niger sto se ocito i vidilo na snimci di je ovaj otisao kraj alonsa kao kraj autobusa.

 

ak me pamcenje ne vara mislim da je alonso u silverstonu presao hamiltona s vanjske strane :P

 

da ne spominjem kak mi se gadi hvaljenje teama i zahvala istom kad pobijedi, a cim ga malo shebu ih pljuje prek team radio jel je prezivcan i svi su krivi samo on nije.

 

znam da ti se ne svida moje misljenje o njemu, al jednostavno mislim da je jako talentiran vozac i jedan od brzih, ali kao kompletan bas i nije nesto jel se nezna nosit s pritiskom sto je dokazao nekoliko puta, u nekim stvarima bi se mogao ugledat na buttona.

 

svatko ima svog favorita, moj nazalost ove sezone nije u mogucnosti vozit i nakon ferraria mi je od vozaca najdrazi button.

 

 

no, cekamo vikend, super je sto RB malo popusta u nadmoci, odmah su i utrke zanimljivije

 

Ako je tebi Button bolji od Hamiltona onda stvarno nema smisla da bilo šta pokušavam....ralikujemo se mnogo u pogledu na kvalitetu vozača

Link to comment
Share on other sites

Ako je tebi Button bolji od Hamiltona onda stvarno nema smisla da bilo šta pokušavam....ralikujemo se mnogo u pogledu na kvalitetu vozača

 

ne kažem da je button bolji vozač od hamiltona, ali je malo lošiji, a zauzvrat je pošten dečko na mjestu za razliku od ovoga, neki put to vrijedi više, meni osobno da, isto tako mislim da bi im kubica svim nasapunao peechku da ima adekvatan bolid

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...