Jump to content

Formula 1 sezona 2011


Josey

Recommended Posts

Sutra je prvi trening, a nitko ne pise nista.

Nije se komentiralo sta nije vozena prva utrka i tako...

Iskreno ja sam veliki ljubitelj F1, i kako neko voli nogomet i pogledat liguprvaka tako ja volim pogledat F1 nedjeljom poslje rucka, to je jednostavno davalo jednu posbnu notu obiteljskom rucku nedjeljom, i druzenju sa starim (stari je isto old skul i nabrijan na f1).

 

Proslu sezonu sam jedva iscekao i sezona mi je zbilja bila odlicna, bilo je pretjecanja, razbivanja letenja, bilo je super. Oni koji kazu da je sezona dosadna se gadno varaju, i vremena aluminijskih sasija i turbo ere tesko da ce se vratit a jedan od razloga je i FIA i sama sigurnost vozaca i gledatelja.

 

Ovu sezonu moram priznat iscekujem jednako kao i proslu, sa dozom rezerve da se nece ponovit proslogodisnja napetost, a opet, sa dozom nade jer su vratili kers i promjenili brdo pravila, bolidi su dozivjeli dosta preinaka i tako....

 

Topic nisam otvorio za prepucavanje, vec me zanima vase misljenje komentar, svaka dobronamjerna diskusija je dobrodosla!

Jedva cekam, i neka pobjedi najbolji! (pri najbolji mislim na tim i na vozaca kao cjelinu)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Također mogu reći da sam ljubitelj F1 kao i ti i da pratim gotovo svaku trku od kad je Vilnev na zadnjoj utrci imao kontakt sa Šumaherom i postao Prvak a ja ljubitelj Šumahera. Sve do utrke u Brazilu kad ga Montoya prešao u prvom zavoju a sad volim i nekako sam sklon Hamiltonu on jedini budi u meni ono što je imao nekad Šumaher pa poslije Montoya

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvijek bio za autsajdere, tako i sad.

Kobayashi bi mogao biti "dark horse", bar u prvom dijelu sezone.

Sauber ima relativno dobar auto, napravili su masu testnih kilometara (mislim da su na trećem mjestu), nisu imali značajnih problema s autom.

E sad teorija je jedno, ali vjerujem da Kobayashi može nešto napraviti...još da je Suzuka prva utrka sezone stavio bih 10 kn na pobjedu iako se nikad ne kladim ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa imaš valjda kojeg frenda s MaxTV-om.

Doletiš mu kao slučajno u nedjelju poslije ručka s six-packom i kesom čipsa pod rukom...ne vjerujem da će te odbiti ;)

 

Edit: Sad sam se sjetio da je prva trka u osam ujutro, pa samo čitaj početak savjeta kao: "Imaš valjda kojeg jeeeeebeno dobrog frenda s MaxTV-om" :D:D

Edited by Rockatansky
Link to comment
Share on other sites

@ Dado

bas tocno si opisao o Montoyi u BMW. Dobro je ponizio Sumahera u prvom zavoju , ostavio samoga i sve dok Joss Versttappen sudario nespretno. Koliko sam gorcine i psovki izivljavao na Joss-a :) Uzavrela kolumbijska krv :D

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

ja sam kao i uvijek za ferrari al vec nekoliko godina nemaju nekog vozaca za kojeg bi sa gustom navijao, nazalost, al nada da ce Kubica sto prije ozdravit i prec u ferrari ne nestaje :)

 

muci me to sto necu imat gdje gledat trku osim na tom rtl-u jel nemrem smislit taj svapski jezik, al valjda cu izdrzat 1 utrku

 

edit: BABA daj sliku za pocetak sezone :D

Link to comment
Share on other sites

ako bude srece i gume kratko trajale biti ce vrhunska sezona

 

Mercedes,Ferrari,Mclaren i Red bull bi trebali biti konkurentni s uletim Froce indie, Wiliamsa i Renaulta

 

jedva cekam pocetak

 

Hamilton No.1 kao vozac a McLAren kao tim svakako i 2011. sezonu, moji favoriti

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvijek bio za autsajdere, tako i sad.

Kobayashi bi mogao biti "dark horse", bar u prvom dijelu sezone.

Sauber ima relativno dobar auto, napravili su masu testnih kilometara (mislim da su na trećem mjestu), nisu imali značajnih problema s autom.

E sad teorija je jedno, ali vjerujem da Kobayashi može nešto napraviti...još da je Suzuka prva utrka sezone stavio bih 10 kn na pobjedu iako se nikad ne kladim ;)

 

Mada također moram priznati da sam zamijetio Kobayashi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ako bude srece i gume kratko trajale biti ce vrhunska sezona

 

Mercedes,Ferrari,Mclaren i Red bull bi trebali biti konkurentni s uletim Froce indie, Wiliamsa i Renaulta

 

jedva cekam pocetak

 

Hamilton No.1 kao vozac a McLAren kao tim svakako i 2011. sezonu, moji favoriti

 

Koliko sam pročitao da sada Mercedes ne bih tako olako uvrštavao u prvu ligu.

Imaju problema s pouzdanošću, auto je sporiji nego što bi trebao biti, ždere gume k'o Jacques pizzu i moral u momčadi je dosta nizak.

Link to comment
Share on other sites

Sorry na dezinformaciji, ja imam onaj prošireni desetak kuna skuplji, nisam mislio da je i RTL uključen.

Jedino loše kod njega što se ostaje bez MotorsTV-a i Extreme Chanella.

 

Ali eto dosta jeftino rješenje, uzeti prošireni paket i za desetak kuna više gledati F1, na Motors TV se ionako realno nema što posebno vrijedno vidjeti osim V8 Supercars i WRC-a što se ionako da skinuti s neta.

Edited by Rockatansky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...