Jump to content

BMW e92 335d 290 km/h ????


Recommended Posts

535d chipan....onak malo jače:) ide 280 km/h po gpsu na na nekih 4250.....

 

335 ima bar 150 kg manje i otpor zraka manji od petice....tako da mislim da je istina,pogotovo ako je 2008 koji je već serijski 14 ks jači od moga pa se na više i da chipat.....

 

535d troši po gradu na 19 cola onako dosta brze vožnje oko 13,5 litara,zimi na 17 cola i naravno sporije se vozim jer je sve slinavo nekih 12 litara

 

Autoput tempomat 200 km/h....10 litara

Edited by Uros
Link to comment
Share on other sites

Potpis na Uroša...mislim da je to premoćan auto, a i osjećaj koji nudi zbog silnog momenta, kad te priljepi je brutalan...Hrvoje kak je išo od Marina onaj 335i, si se vozio? Koliko konja? Bio brži od E92 M3?

Link to comment
Share on other sites

535d chipan....onak malo jače:) ide 280 km/h po gpsu na na nekih 4250.....

 

335 ima bar 150 kg manje i otpor zraka manji od petice....tako da mislim da je istina,pogotovo ako je 2008 koji je već serijski 14 ks jači od moga pa se na više i da chipat.....

 

535d troši po gradu na 19 cola onako dosta brze vožnje oko 13,5 litara,zimi na 17 cola i naravno sporije se vozim jer je sve slinavo nekih 12 litara

 

Autoput tempomat 200 km/h....10 litara

 

ovo meni nitko ne vjeruje za a6... ustvari bilo me negdje na glas sramota reci da me se ne popljuje

Link to comment
Share on other sites

Potpis na Uroša...mislim da je to premoćan auto, a i osjećaj koji nudi zbog silnog momenta, kad te priljepi je brutalan...Hrvoje kak je išo od Marina onaj 335i, si se vozio? Koliko konja? Bio brži od E92 M3?

 

Ide brže od M3... ide auto stvarno jako...

Link to comment
Share on other sites

Mali moj Drndak tvoj m3 može 290km po GPS samo niz sljeme ili bolje rečeno kromplac:P

 

Ahahahahhhhahah....veli kromplac:)))

 

Mogli bi jedan dan isprobat top speed tih m-ova vs uljara...u ubrzanju ste jaci,al da vidimo spicu...

Link to comment
Share on other sites

Mali moj Drndak tvoj m3 može 290km po GPS samo niz sljeme ili bolje rečeno kromplac:P

 

Jos manji, a deblji moj Dado, ne uspoređuj prave pile s žutim M3:P:lol:

 

Ide 290 po GPS-u, ali ne po ravnici bas... treba mu da navuce dosta...

 

na 300 je 284 GPS, ja sam svog vozio 310 po satu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...