Jump to content

pritisak turbine je veći od onog u softveru


Recommended Posts

I kad mogu preuzet svojih 500evraaa?:D

 

Nemoze do 230-240ks probo sve ;)

Neznak od kojeg bmw 530d mislis ali 530d ima ili 56 ili 60 usisno kuciste tako da ne vjerujem da ti to ne stoji ;)

 

Da nisi napisao GT1749 u onom postu, nebi se ni morali raspravljat.

Kompresor je 56mm na tlacnom dijelu.

A nemoze......... zbog injektora.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ne želim se uplitat u vaše oklade, ali koja je to turbina 1749V?

 

Znam da ima VA (130), VB (150), VC (170), al koja je sad ova?:huh:

 

I btw. VB neide preko 190, 200ks neki max ali upitan. Makar nije o tome diskusija... :lol:

 

http://www.dieselevante.it/turbochargers.asp?idfam=GT1749V

 

i 1749MV

 

http://www.dieselevante.it/turbochargers.asp?idfam=GT1749MV

 

Vidis na koje aute ide V a na koje MV

Link to comment
Share on other sites

Da nisi napisao GT1749 u onom postu, nebi se ni morali raspravljat.

Kompresor je 56mm na tlacnom dijelu.

A nemoze......... zbog injektora.

 

 

Daj jbt ne melji gluposti,zbog kakvih isusovih injektora....nisam nikad mogo iznad 210ks i stavim drugi turbo(hibryd) i puf eto ti 230ks tako ne trabunjaj gluposti da je do injektora :D

Impela je 49,ona cijev koje izlazi van je 56...izvadi van i izmjeri kolika je impela ako neznas ;)

Pa raspravljamo se o 1749,sta si ti mislio o cem je rijec jbt :D

Link to comment
Share on other sites

Turbina skinuta sa Kiretine Astre koju sam reparirao (sad sam otisao u garazu i procitao oznake) nosi oznaku 755046-0002 i to nije 1749MV nego nosi oznaku VNT17 i njezin je kompresor dosta manji od 1749MV.

Ako je na Astrama 1749MV, onda ta turbina moze i do 230 - 240 KS.

Btw, taj kompresor je od BMW-a 530d i to je hibrid za Astre.

 

MOLIM ?

 

LOL

 

Evo ti.

 

Pronaci ces cak i broj koji si sam napisao.

 

http://www.turbomaster.info/eng/applications/passenger_cars/opel/TODOS/

Link to comment
Share on other sites

Daj jbt ne melji gluposti,zbog kakvih isusovih injektora....nisam nikad mogo iznad 210ks i stavim drugi turbo(hibryd) i puf eto ti 230ks tako ne trabunjaj gluposti da je do injektora :D

Impela je 49,ona cijev koje izlazi van je 56...izvadi van i izmjeri kolika je impela ako neznas ;)

Pa raspravljamo se o 1749,sta si ti mislio o cem je rijec jbt :D

 

 

Ko s djecom lijeze, probudi se popisan..

Ti meni pricas o turbinama? Meni koji sam slozio preko 1000 turbina.

Pa,....jesi ti sav?

 

Odgoj i respekt necu ni komentirat. Tvoji bi roditelji sigurno bili ponosni.

 

Nadam se da ces nekad trebat nesto vezano uz turbine.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ko s djecom lijeze, probudi se popisan..

Ti meni pricas o turbinama? Meni koji sam slozio preko 1000 turbina.

Pa,....jesi ti sav?

 

Odgoj i respekt necu ni komentirat. Tvoji bi roditelji sigurno bili ponosni.

 

Nadam se da ces nekad trebat nesto vezano uz turbine.:thumbsup:

 

Ti bi sam trebao provijeriti i vidjeti o cemu pricas jer ocito nemas pojma.

 

A to sam ti dokazao sa linkovima na kojima ti sve pise.

 

Linkovi su ti odgovori na tvoja pitanja/komentare.

Link to comment
Share on other sites

Daj jbt ne melji gluposti,zbog kakvih isusovih injektora....nisam nikad mogo iznad 210ks i stavim drugi turbo(hibryd) i puf eto ti 230ks tako ne trabunjaj gluposti da je do injektora :D

Impela je 49,ona cijev koje izlazi van je 56...izvadi van i izmjeri kolika je impela ako neznas ;)

Pa raspravljamo se o 1749,sta si ti mislio o cem je rijec jbt :D

 

Napisao sam da je kompresor od BMW-a 530D 56mm.

Citaj s razumjevanjem. Taj kompresor cesto koriste za hibride na tuniranim 1.9 - 2.0 motorima.

Link to comment
Share on other sites

Ko s djecom lijeze, probudi se popisan..

Ti meni pricas o turbinama? Meni koji sam slozio preko 1000 turbina.

Pa,....jesi ti sav?

 

Odgoj i respekt necu ni komentirat. Tvoji bi roditelji sigurno bili ponosni.

 

Nadam se da ces nekad trebat nesto vezano uz turbine.:thumbsup:

 

 

Ja imam osobu koja mi se brine za turbine i sl.te ima sve potrebne aparate za to,kao i potrebnu edukaciju ti nemas nit jedno nit drugo vec sarafis turbine i onda kazes ljudima da furaju kod Pinjsica il Kirscnera na balnsiranje.

Ne pricam ono sta neznam,a dobro znam koji moj auto ima turbo,kolika mu je impela i sta je sve potebno za hibryd,do koliko ks drze injektori te do koliko ks ide gt1947mv i ocigledno da za taj turbo znam bolje od tebe sta nije ni cudno jer sam 2mj. samo na tome visio i razgovaro sa neznam koliko ljudi o tome.

Ubuce ti savjetujem da se ne kladis u nesto u sta nisi siguran ;)

Odgoj i respekt,neznam di sam ja to manjak respekta i manjak bontona pokazo,to sta bisam bio istog misljenja kao i ti?ma bravo :D

 

 

Da se vratim na temu...Astra H,ja ti nikako ne preporucujem Kimija jer se fakat vidi da covijek bas i ne vlada materijom:lol:

E i da ponavlham 30d bmw niti jedan nema usisno kuciste kao i gt1749mv vec ima samo 56 i 60 usisna kucista,koja daju izmedu 180-260ks ovisno kako koja ;)

 

Hoces 500eura na rate ili :D

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad procitaj svoj prvi post na koji sam ti replicirao.

Sta tamo pise ......GT1749...... i nista vise.

 

Ali evo vidis tu je kasnije bio ispravak nezocnog navoda to sta ti nisi "procitno" nije moj problem :D

 

Napisao sam da je kompresor od BMW-a 530D 56mm.

Citaj s razumjevanjem. Taj kompresor cesto koriste za hibride na tuniranim 1.9 - 2.0 motorima.

 

Nemrem citat to sa razumjevanjem kad si napiso da bmw 30d ima isto usisno kuciste kao i gt1749mv a oznaka 30d turbima je ili gt2056 ili gt 2260 ili gt2256....

Link to comment
Share on other sites

Ja imam osobu koja mi se brine za turbine i sl.te ima sve potrebne aparate za to,kao i potrebnu edukaciju ti nemas nit jedno nit drugo vec sarafis turbine i onda kazes ljudima da furaju kod Pinjsica il Kirscnera na balnsiranje.

Ne pricam ono sta neznam,a dobro znam koji moj auto ima turbo,kolika mu je impela i sta je sve potebno za hibryd,do koliko ks drze injektori te do koliko ks ide gt1947mv i ocigledno da za taj turbo znam bolje od tebe sta nije ni cudno jer sam 2mj. samo na tome visio i razgovaro sa neznam koliko ljudi o tome.

Ubuce ti savjetujem da se ne kladis u nesto u sta nisi siguran ;)

Odgoj i respekt,neznam di sam ja to manjak respekta i manjak bontona pokazo,to sta bisam bio istog misljenja kao i ti?ma bravo :D

 

 

Da se vratim na temu...Astra H,ja ti nikako ne preporucujem Kimija jer se fakat vidi da covijek bas i ne vlada materijom:lol:

E i da ponavlham 30d bmw niti jedan nema usisno kuciste kao i gt1749mv vec ima samo 56 i 60 usisna kucista,koja daju izmedu 180-260ks ovisno kako koja ;)

 

Hoces 500eura na rate ili :D

 

Ne, ja svoje turbine nakon sto ih slozim balansiram kod Pinjusica.

 

Ovo drugo, nemas ti tri ciste o cemu ja govorim, niti pojma imas kako se slaze hibrid. Ko kaze da kompresorska kucista moraju biti ista??

 

Uzivaj u svojoj Astri od 210 Ks koja ide 14,7 na 402.

 

A odgoja i respekta,....... nemas. Ja ga imam vise prema tebi, makar sam stariji od tebe 2 i vise puta.

Link to comment
Share on other sites

Ali evo vidis tu je kasnije bio ispravak nezocnog navoda to sta ti nisi "procitno" nije moj problem :D

 

 

 

Nemrem citat to sa razumjevanjem kad si napiso da bmw 30d ima isto usisno kuciste kao i gt1749mv a oznaka 30d turbima je ili gt2056 ili gt 2260 ili gt2256....

 

Nemozes jer nemas pojma kako se slazu hibridi.

Nazovi Kiretu neka ti objasni.

Ono sto ja radim, ne radi nitko kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Nemozes jer nemas pojma kako se slazu hibridi.

Nazovi Kiretu neka ti objasni.

Ono sto ja radim, ne radi nitko kod nas.

 

Ma daj bar da ja mogu sebi slozit bibryd jbt!?Kak to izgleda?

 

Deda(kad kazes da sam nepristojan da to i opravdam ;) ) meni su slozili hibryd prije 7-8mj. ljudi koji imaju vise sati edukacije iza sebe nego ti gledanja Šeherezade i koji imaju ave potrebne alate kao sto rekoh.

Itekako znam kako se slaze hibryd ZA MOJ AUTO i koji su potrebi dijelovi.

 

Cisto da pitam,koji se to auto vozi okolo,a da si mu ti slozio hibryd?

Meni je slozio Dean iz turbo centra Užice koji su slozili bar 50ak takvih hibryda...

 

Po meni je ovo dalje totalno nepodrebna daljnja rasprava,nemam nista protiv tebe,radi svoj poso ko i mi svi ostali i uzivaj samo sljedeci put se malo vise informiraj ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemozes jer nemas pojma kako se slazu hibridi.

Nazovi Kiretu neka ti objasni.

Ono sto ja radim, ne radi nitko kod nas.

 

 

nisam ti se javio kupao sam se u tuhelju dok ste vi vidim ovjde žestoke raspravljali :lol:

 

 

nevidim nikakav problem sa turbinom i dilemu dalje ...

 

 

moj turbo je onaj koj je napisao miki na strani prije i isti taj mi je miki stavio novi gore a tu staru turbinu koju smo skinuli radi puknutog vijka na grani miki je reparirao i stoji kojd njega na polici reparirana i čeka ugradnju kada se ova razleti

 

 

ja imam mjerenje od 191 ks a ovo kada je bila druga mapa gore nismo mjerili tako da neznam kolio je ks bila ali je bila zasigurno 200++ ks jer po mjerenjeu gps-a i nekih autiju s kojim sam probao stat razlika je bila i više nego vidljiva

 

 

ali daleko ste otišli od teme

 

 

kaj se tiče mikija i njegovog posla mislim da tu nitko nemože ništa rec dok neproba radit sa njime

 

 

meni je bila potrebna pomoc jer moj serviser koj mi slaže auto tada nije bio doma da mi se zamijeni tj stavi novi turbo a ovaj stari reparira i miki je to odradio vrhunski i neznam čemu pljuvanje po njegovom poslu kao niste probali raditi sa njime ...

 

 

 

i btw drahi makni si taj sig smiju se ljudi jer znaju da nije istina :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ko s djecom lijeze, probudi se popisan..

Ti meni pricas o turbinama? Meni koji sam slozio preko 1000 turbina.

Pa,....jesi ti sav?

 

Odgoj i respekt necu ni komentirat. Tvoji bi roditelji sigurno bili ponosni.

 

Nadam se da ces nekad trebat nesto vezano uz turbine.:thumbsup:

 

neznam za turbine ali kad bude trebalo namontirat zimski set kotaca netko ce mu trebat :rofl:

Link to comment
Share on other sites

e al moj motor je 1.7 :D:D:D

 

nego ukratko danas moram odlucit što ću. ako serijska turbina od 1.7 tvornicki reparirana moze izdrzat neko duze vrijeme 135 ks onda je to to. moja stara je do reparacije izdrzala 130 000 sa sjebanim akutatorom i puhanjem puno puno viseg tlaka nego sto je trebala. a onda se akutator razmrdo skroz i nitko od servisera to nije primjetio da turbo u bilo kojoj brzini preletava 2.0 bara. nebitno sad. da li mi je hybrid potreban iliti da li ce tvornicka bit opet dovoljna ako ima ispravan akutator :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...