Jump to content

pritisak turbine je veći od onog u softveru


Recommended Posts

Koliko ja znam uijek mora bit malo dima da nesto ne zgori,a u ostalom ako su injektori na 99-100% pitanje je kilometra kada ce vrisnut,po meni treba prvo saznat do koliko injektori ks idu,ako im je max 150ks hibriyd nema smisla.

Meni i turbo i injektori idu do 250ks al smo mi limitirali sve na 230ks jednostavno mi je bolje tak nego da imam strah da mi auto stane negdje,a to mi netreba...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Dakle,ti smatras da se gorivo moze do kraja odfrljit jer injektor radi samo 30% vremena? :/

 

niti priblizno 30% vremena, dosta manje. Dizel nemoze ubrizgavati gorivo dok je usis, kompresija i ispuh. A nije pametno niti ubrizgavati gorivo kad je vec klip brzo krenuo dolje.

Uglavnom opet dosta urbanih legendi sto se tice toga.

Link to comment
Share on other sites

Dobro znaci po tvom se injektori mogu odvrnuti do kraja i nista se nece desit??

 

ovo do kraja je tesko reci sto je. Znaci dok sve vise i vise vremenski otvaras injektore ucinak je slabiji. Znaci mozes ti dodati npr 20% dulje otvorene injektore i dobiti mozda 3% snage vise.

Ali injektor se nece pokvariti zato sto je dugo otvoren.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam uijek mora bit malo dima da nesto ne zgori,a u ostalom ako su injektori na 99-100% pitanje je kilometra kada ce vrisnut,po meni treba prvo saznat do koliko injektori ks idu,ako im je max 150ks hibriyd nema smisla.

Meni i turbo i injektori idu do 250ks al smo mi limitirali sve na 230ks jednostavno mi je bolje tak nego da imam strah da mi auto stane negdje,a to mi netreba...

 

na cdtiju stock turbina ide do 250ks, yea right.. već za 225 ju treba mjenjat

Link to comment
Share on other sites

na cdtiju stock turbina ide do 250ks, yea right.. već za 225 ju treba mjenjat

 

Imam drugi turbo gore,a serijala gt1749 ide do max 210ka i tu joj je zivotni vijek ako se do kraja ne gazi cca.20ak tkm....

 

A zašto oni dieseli u WTCC-u i Le Mansu ništa ne dime?

A sigurno su napregnutiji od cestovnih auta ;)

 

Aha,a oni inace rade po 30tkm godisnje ili se raskopavaju mozda nakon svake trke....ja bi reko prije ovo drugo ;)

Link to comment
Share on other sites

Imam drugi turbo gore,a serijala gt1749 ide do max 210ka i tu joj je zivotni vijek ako se do kraja ne gazi cca.20ak tkm....

 

 

 

Aha,a oni inace rade po 30tkm godisnje ili se raskopavaju mozda nakon svake trke....ja bi reko prije ovo drugo ;)

 

 

I onda se probudis, a ..........noge otkrivene.:D

Link to comment
Share on other sites

Mjerenje?:D

Pa kazem ti vec sam sve je izmjereno,mislim da je bilo 211ks tocnije...ja sam reko da taj turbo ide do toliko ks ti kazes da neide ja imam dokaz da taj turbo ide i preko 210ks(cak 211ks hahaha ) tako da sve je jasno ko dan,stavim graf kasnije i posaljem ti u PM broj tekuceg :lol: (moze i na rate)

 

Ili mozda mislis da bi bila razlicita konjaza u 2010 i 2011god.,mozda valjci pokazuju vise konja ako se dogodi poravnjanje nekih zvijezda,a?:D

Edited by Filip3333
Link to comment
Share on other sites

Pa odi na mjerenje, nemozes doc s papirom od negdje drugdje i uzet 500ojra.

 

Obavite mjerenje kod njega/skupa s njim, pa diskutirajte... :)

 

Fino se registrirajte na astraownerclub i astraownernetwork pa citajte i gledajte to sve kako su englezi napravili.

 

Imas i filmice cini mi se i slike.

 

Ja garantiram da sa serijskim turbom nejde preko 215 ks. Tj ide,ali jako,jako kratko.

 

Ak ne vjerujes,posjeti gornje linkove.

Edited by drahic
Link to comment
Share on other sites

Mjereno je u autoTimu imam najmenje 10svjedoka,1snimku i graf koji je vjerovatno jos u bazi podataka auto tima,tako da nema potreba za ponovnim mjerenjem,a i da idem mjerit sa svojim autom nema smisla, kad je sada gore drugi turbo s kojim auto ima oko 230ks ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je u pravu, gdje je problem?

Zaradit ce 500€ i ide na more s 500€ viska.

Treba samo dovesti auto na mjerenje.

I ja imam log gdje mi je izbacilo na valjcima 449KS sa TBO385 turbinom, ali sam svjestan da je to nemoguce i da je bila greska.

Standardni Garrett GT1749V sa svojim protokom od 17lbs nemoze dati ni izbliza toliko snage, a vi mozete filozofirati do beskonacnosti.

Dovezite auto na mjerenje i to je to.

Daljnja rasprava je glupa.

Link to comment
Share on other sites

Fino se registrirajte na astraownerclub i astraownernetwork pa citajte i gledajte to sve kako su englezi napravili.

 

Imas i filmice cini mi se i slike.

 

 

Cek Drahic koji mi kurac znamo!?!?,ak VW nemoze izvuc toliku snagu jbt pa di bi Oplo jel tak Kimi?:D

Link to comment
Share on other sites

kako je ovaj kimi naporan sa ovim klađenjem. Kao da samo u 7. osnovne i na svaku izjavu - ajmo se kladiti da nije tako.

 

 

Naporan si ti sa svojim komentarima. Jesam ja predlozio kladjenje?

Daj procitaj postove sa razumjevanjem pa ces valjda shvatit ko se zeli kladit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...