Jump to content

Rasprodaja moto opreme u Eurorentu


vjeko

Recommended Posts

Mozda ce nekome bit od koristi ova info pa kopiram od kolege sa mitsu foruma

 

Eto ako nekog zanima moja firma ima rasprodaju moto opreme (sve što imamo na lageru osim motocikala),

kacige, dijelovi, dodatna oprema, ma ima svega sa 70% popusta!?!?

 

Npr. kaciga Shark od 2200 kuna sa popustom 660 kuna

 

Rasprodaja kreće od 26.04. pa eto ako nekom nešto treba neka naleti

Link to comment
Share on other sites

cisto da vam velim nema skoro vise nista. naime rasprodaja je trajala i prosli tjedan. ja onak u subotu sasvim slucajno prolazio i vidio dole hrpu motora. onak doso gore a lik mi veli da rade jos 10 minuta i da daje popuste vec danas.

 

pa sam uzeo samo kornjacu za 100 kuna :(

Link to comment
Share on other sites

cisto da vam velim nema skoro vise nista. naime rasprodaja je trajala i prosli tjedan. ja onak u subotu sasvim slucajno prolazio i vidio dole hrpu motora. onak doso gore a lik mi veli da rade jos 10 minuta i da daje popuste vec danas.

 

pa sam uzeo samo kornjacu za 100 kuna :(

 

 

A u kuricu.. a ja jos cekam da krene to u utorak.. da sam znao, zaletio bih se i ranije.. :doh::no:

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan primjer vrhunske poslovnosti eurorenta. Rasprodaja od 26.4. ali ako dodes taj dan na otvaranje salona svejedno je vec rasprodano. Makar to ionako opravdava njihovu reputaciju najgoreg zastupnika i servisera u cijeloj Hr. U toj mjeri da se ekipa za Suzukie rade jebe s uvozom iz Slo i vozi tamo na servise ko je pod garancijom, ostali idu u Mlaku.

Link to comment
Share on other sites

mi smo tamo kupili jedan auto, renault prodaja nema zamjerki, ali servis nikad niti blizu vise, tikvani stavili litru i pol ulja preko maximuma!!! sreca u nesreci sto u drugom renault servisu sam na tezi nacin naucio lekciju, ali da nisam imal bi dva nova auta s probijenim semerinzima bregastih....

Link to comment
Share on other sites

ja se vratio sad iz eurorenta :)

imas moto čizma još cca 10tak para razbacane po podu od 1500-2000 Kn

4-5 kišnih odjela običnih

kaciga je ostalo još dosta - shark , nisam gledao veličine koju su ostale .. ali ima skupljih 3-4.000 kn

nešto majica

3 moto jebene jakne ali sve XXL

par kombinezona

10 tak običnih nekih cipela/čizma/tenisica za motor 800tinjak kn

 

na sve cijene -70%

 

uglavnom skoro niš nije ostalo

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...