Jump to content

Popravak alu felgi...


Joe

Recommended Posts

Gdje odnesti felgu na popravak...

 

Sestra NIJE VIDJELA rinzol i poprilicno zveknula felgu s 2jke...

 

E sada, je li bolje mozda otici u ovlasteni, pa nek se oni igraju s njom i tom bojom koju trebaju sloziti ili ima boljih opcija od toga...

 

Image0161_resize.jpg

 

 

Gledao sam pod dodatnom opremom, vise je nema, jedino ako se da mozda naruciti nova, samo kaj ce doci :doh:

 

Znam za onaj popravak od 0 :D, pjeskarenje i plastificiranje, a sada ce trebati i krpanje + cini mi se da je lakirana, a ne plastificirana... ili sam u krivu...

 

 

 

btw. je li kasko ukljucuje i felge?!?!?

Edited by Joe
Link to comment
Share on other sites

fino naručiš u ovlaštenom, 1600 kn ako nije poskupila.. :lol:

 

odi negdje da ti skeniraju boju na felgi i zamiješaj pa s tim do nekog tko popravlja felge ili saznaj koji je kod boje na felgi..

 

Boli glava.... 1600kn :doh:

 

Mislio sam dati u ovlasteni na popravak, e sada, pitanje je da li to "oni" rade ili ce reci, nova felga...

 

Gdje na "skeniranje" felge... ili bum gnjavio Kikija i Goxa :D

Link to comment
Share on other sites

ma brijem da ti u ovlaštenom mogu ponudit samo novu felgu..

 

ako imaš kasko aktiviraj ga prije obnove police.. to bi možda bila najbolja solucija, ako imaš mogućnost..

 

ima jedan dućan s auto lakovima na Samoborskoj 46, preko puta lucijanke, rade oke, ali im je poslovnost na niskim granama..

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš kasko, to ti je najbolja solucija, ako ne sudjeluješ u šteti i ako imaš pravo na još jednu štetu u kojoj ne sudjeluješ.

 

Nekako nemam baš povjerenja da će pogoditi boju...

 

 

Trebao bi provjeriti s kaskom... tek je nedavno uplacen, pa ne bi htio potrositi tu stetu u kojoj ne sudjelujem na nesto ovako....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pogledao sam malo threadove o popravljanju felgi i nije mi jasno, a imam zahtjevnu stranku... radi se o Mercedesu G55 AMG, htio bi dovesti felge u red (čitaj, tvorničko stanje, mislim da nemaju neka extra ošećenja)...

tko je najbolji, mislim da mu 500 kn gore dolje nije bitno, samo da je posao vrhunski odradjen...

trebam preporuku, zahvaljujem!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...