Jump to content

di kupiti vijke za felge od 80mm


the-rider

Recommended Posts

kao sta pise u naslovu, trebaju mi vijci sa pomicnim konusom od 80mm, govorim o duzini navoja, sve skupa znaci oko 11 cm bi bile duge

radi se od 12x1.25 navoju ako se dobro sjecam, za fijata

pa ako netko zna di kupiti ili ako koji od lokalnih dilera ima bi bilo super :)

i usput mi trebaju i distance od 15mm pa da i to rijesimo :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja sam dao jednom majstoru u zg da mi napravi distance i šarafe sa pomičnim konusom, izašlo me sve jeftinije nego da sa kupovao... probaj tako, znači dati nekom da ti napravi šarafe...samo pazi na navoj da navedeš točan....

Link to comment
Share on other sites

Da.

 

jjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebjdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqebdfgkldafvndanfvaoefngaergjnqerngqenjrgklnvx<vdasfklngafgvklnrgklnkaefvqeb

Link to comment
Share on other sites

Kod davanja izrade vijaka... paziti da se vijci rade od valjanog čelika a ne čisto tokarenje iz normalnog materijala... Čvrstoća nije ista...

 

Koliko ja znam jedino DIV može napraviti vijke za felge...ostalo je glava u vreći...

 

A kod izrade distanci, također paziti da su distance aluminijske...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...