Jump to content

Plastificiranje vs bojanje djelova podvozja


Recommended Posts

  • 9 months later...
Umjesto da napraviš posao na autu kojeg restauriraš, ti fušariš. Fuj. :P

 

vidio sam kako izgleda plastificirano i pofarbano...

 

nema nista loseg u farbanju kada se zastiti pravilno + kaj se auto radi za voznju, a ne za stajling i slikanje na stupnoj dizalici :lol::lol::lol:

 

99 posto foruma nema plastifikaciju i gle cuda svi se voze:lol:, a te novce cu radije dati za kocnice i gume koliko bi me ispala plastifikacija cijelog podvozja:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

vidio sam kako izgleda plastificirano i pofarbano...

 

nema nista loseg u farbanju kada se zastiti pravilno + kaj se auto radi za voznju, a ne za stajling i slikanje na stupnoj dizalici :lol::lol::lol:

 

99 posto foruma nema plastifikaciju i gle cuda svi se voze:lol:, a te novce cu radije dati za kocnice i gume koliko bi me ispala plastifikacija cijelog podvozja:lol::lol::lol:

 

Bez brige, dobro čišćenje, temeljna pa boja nije puno lošije od plastifikacija:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

99 posto foruma nema plastifikaciju i gle cuda svi se voze:lol:, a te novce cu radije dati za kocnice i gume koliko bi me ispala plastifikacija cijelog podvozja:lol::lol::lol:

Kaze mi lama da je 200tinjak kn plastifikacija, prednji, zadnji most i vilice. Znaci toliko ce te ispast ti sprejevi, boja, priprema,...

Po meni se vise isplati plastificirati, pa sam miran. :)

Za vilice je placeno 60kn, mislim smijesne cifre. A pjeskarenje si rekao da tak i tak imas rijeseno.

Znaci da idem jos i balans stangu, nosace motora, celjusti, poluosovine i neke sitnice, nece me ispasti preko 100E kako god da okrenes. :)

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

Kaze mi lama da je 200tinjak kn plastifikacija, prednji, zadnji most i vilice.. :)

 

co to je...???

 

ako je tako, onda je ok cijena...

 

pisalo se malo drugacije na mk1 forumu...

 

 

kad je od njega bilo pošteni uradak

 

sad bi ti rekao, ali radije sutim:P:P:P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mila majko da će zaruzinavit trapovi ....trapovi su od par mm željeza to nemože isturnit nikako ....jedino nije ugodno oku nakon kad je u onoj predivnoj boji xD .... cinčajete i plastificirajte sve osim onoga šta je bitno , a kad budete tribali minjat neke stvari popucat će sve glave vidi koje to drže ;)

Link to comment
Share on other sites

Mila majko da će zaruzinavit trapovi ....trapovi su od par mm željeza to nemože isturnit nikako ....jedino nije ugodno oku nakon kad je u onoj predivnoj boji xD .... cinčajete i plastificirajte sve osim onoga šta je bitno , a kad budete tribali minjat neke stvari popucat će sve glave vidi koje to drže ;)

 

ovo mi se cini nekako logicno za plastifikaciju...

 

2-3 puta nek se stavlja ili skida seraf trebala bi popucati plastika...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...