Jump to content

reparatura amortizera


Recommended Posts

trese mi prednji desni kraj vec od 60-70km/h, i normalo mislio sam da treba kotac balansirat medjutim treba samo 5gr.

meni se cini da je amortizer u ku*cu jer izgleda kao da je propisao :doh:

 

photo1ah.jpg

 

tko to kod nas reparira? i kolko cca kosta sa demontazom/montazom? znaci dovezem auto, poprave amortizer i vozi dalje?

Link to comment
Share on other sites

ABV Škreljvo

 

http://www.tvrtke.com/abv-d-o-o-amortizer-servis,pid-8,mf-60535.aspx

 

 

Dođeš tamo, rastave ti, napune, zamjene gumice. Cca 15min posla, 100kn je po amortizeru + 50kn montaža/demontaža. (bar je tako bilo prošle godine kad sam ja išao)

 

Gazda čist ok, susretljiv, školovan čovjek, nije neki fuš majstor...

 

i naravno godina dana garancije :)

Link to comment
Share on other sites

kaj se kao može birat malo rijede ili gusce ulje u tome slucaju kad se amortizer ide raparirat?

 

2 Mario> da moze.

 

2 Krokson> debeli kaj hoces reci da su gewinde napravile skapaf ? pa kaj nemas ti neku garanciju na to ?

 

inace Turnsek u Sloveniji je bio najbolji na prostorima ex Yuge. covjek radi jos uvijek. radiona je u mjestu Videm Dol iza Ptuja

Link to comment
Share on other sites

normalno da može... samo nemoj jednog na tvrdo napunit a ostala tri na meko...hahahaha :lol:

 

to bi bila dobitna kombinacija :)

ima neko iskustva možda da se raštela onaj metalni dio gewinde u sredini jer meni ima lufta na obadvije prenjdnje,a neznam dal se to da reparirat?

Link to comment
Share on other sites

ABV Škrljevo, bio, odradio, zadovoljan i ići ću opet kad bude trebalo, malo tvrđe napunjeno nego original i ja zadovoljan, za gewinde govorim.

 

a kome se ne da vozai u rijeku, slobodno mu pošalje poštom, što se toga tiče isto su full poslovni i u roku 3 dana se dobiju nazad ili jednostavno jedan dan na glavu guzica vidi malo puta i sve se odmah obavi

Link to comment
Share on other sites

u svakoj stanici za tehnicki pregled mozes napraviti test amortizera

 

u Sigetu je bilo testiranje 50kn ne znam jel jos uvijek ista cijena i dobijes isprintane vrijednosti za svaki amortizer

 

Budem sutra ošo pa javim tocnu cijenu i rezultate :)

Link to comment
Share on other sites

lima: vjerovatno. a i nemam pojma kolko je garancija, dal godinu ili dvije (gewinde su stare godinu i pol, imaju cca 50k km). no kako bilo, i da vrijedi garancija, neda mi se slusat zalopojke

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...