Jump to content

BMW 325 radi nemirno


Recommended Posts

evo, bratic ima problema sa svojim bekijem pa da probamo dijagnosticirati kvar online...

 

rijec je o bmw e36 325i 192ks

 

auto nakon hladnog starta radi jako nemirno i gasi se. na hladno ga treba drzati cca 2 minute na gasu da bi nakon toga poceo drzati koliko toliko normalan ler gas. i dalje je na leru nemiran, al bar se ne gasi.

 

dalje... u voznji na malom gasu je jako nemiran i cuka, tek kad mu se da jaci gas radi normalno.

 

 

da li je to problem sa motoricem ler gasa ili je nesto drugo u pitanju ? i kako to rijesiti ?

Link to comment
Share on other sites

Senzor protoka zraka. To im isto odlazi, a uzrokuje nemiran rad na leru i gasi se. To je meni bilo i na 325i i na 520i.

 

da, i senzor radilice također ...

 

glupo je ovako bez dijagnostike išta prognozirat ...

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno senzor bregaste ili senzor radilice.

 

Meni prvo krepao jedan pa drugi i svaki put su takvi nekakvi simptomi. Na kraju moraš kupiti novi u Tomiću za 800-850kn jer ovi polovni/zamjenski nikako ne rade.

 

U svakom slučaju prvo treba otići na tester to pogledati, nazovi 091 514 06 22 Kruno i reci da sam te ja poslao. Spojit će ti ga na dijagnostiku pa ćeš vidjet šta dalje (neće ti to ni naplatiti).

Link to comment
Share on other sites

maf mu je bio krepao prije, pa ga je mjenjao, slicni ali ipak drugaciji simptomi (slabo je primao gas i nacukavao je)

 

ovo sam stavio na forum jer je bratic u Gospicu, a dole nema postenog majstora za BMW

 

bude dolazio u Zg sad jedan dan pa cemo onda do Krune na dijagnostiku

Link to comment
Share on other sites

ovako senzor bregaste, radilice, maf, lambda sonda, vakum...

 

a tko ti je bratic? jel bas iz grada ili? jel mozda auto coupe? istina nemas majstora za nikaki odredjeni tip vozila, a kamoli za bmw...ja imam dijagnostiku za Bmw, al mi je kompjutor u Zg do cca 20.7.

inace majstora imam za preporucit, samo ja sebi skeniram gresku i odem k njemu prominit :D

 

ja bi mu besplatno skenirao auto ali ako je to osoba na koju ja mislim da je..onda mu nebi za milju skenirao(mozda i nije)

Link to comment
Share on other sites

ovako senzor bregaste, radilice, maf, lambda sonda, vakum...

 

a tko ti je bratic? jel bas iz grada ili? jel mozda auto coupe? istina nemas majstora za nikaki odredjeni tip vozila, a kamoli za bmw...ja imam dijagnostiku za Bmw, al mi je kompjutor u Zg do cca 20.7.

inace majstora imam za preporucit, samo ja sebi skeniram gresku i odem k njemu prominit :D

 

ja bi mu besplatno skenirao auto ali ako je to osoba na koju ja mislim da je..onda mu nebi za milju skenirao(mozda i nije)

 

evo o kojem je rijec...

 

beki.JPG

 

 

oce bit besplatno ili nece bit ni za milju ?? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

na zalost, taj lik se jednom upleo i skocio na mene u gradu bez ikakvog razloga, kao fraer ce rijesavat probleme...sve ti je jasno...nit ga poznam nit imam sto protiv njega, al nit zelje za pomoc sry.

 

i mislio sam da je taj auto..iz perusica..

 

ima jos ljudi koji rade dijagnostiku, al imaju univerzalan uredaj i pitanje kakve ce greske izbaciti, ja sam bio jednom prilikom na tom uredaju i totalno krivo izbacilo, zato sam i uzeo za bmw.

 

ako si kada u Gs uzmi auto i dodji bez njega, pa cu ti pogledat, a on i drustvo ne pale kod mene za pomoc

Edited by pacey
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...