Jump to content

Centar za njegu vozila Auto partes&Svig


Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Meni bi trebao takav tretman za prednja sjedala.

Kada počnete s time svakako javi.

 

imas temu na forumu za onog frajera kod antunovica koji farba siceve volane itd!

 

jucer bas sjedio u carreri 997 od frenda kojem je taj lik farbao volan armaturu i sic,nemogu vjerovat da to toliko dobro izgleda!

 

kao da je auto nov :))

Link to comment
Share on other sites

imas temu na forumu za onog frajera kod antunovica koji farba siceve volane itd!

 

jucer bas sjedio u carreri 997 od frenda kojem je taj lik farbao volan armaturu i sic,nemogu vjerovat da to toliko dobro izgleda!

 

kao da je auto nov :))

 

Meni je Zeljko radio sic na alfi, stavio sam o fotke prije/poslije tu na forum u tu temu..vrhunski je napravio za sitnu lovu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

vidio uživo, izgleda odlično.. al na slici izgleda još bolje nego uživo.. vjerojatno dobar fotić, ne znam dal na zadnjoj ima photoshopa..

 

daleko od tog da nije odlično, ali nije kao na slici.. ;)

 

@svig: što se događa s haubom koja je ispikana od kamenčića? dal ostanu bijele točkice u rupicama ili ide pasta u boji?

Link to comment
Share on other sites

Ostaju bijele točke što meni ide jako na živce ali nakon par pranja se skinu

 

i ne baš.. meni su duže ostale.. ;) pa dal nema kakva pasta za završno u npr. crnoj boji? da ne ostanu točke?

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam vidio da postoji, ali možeš biti lud ko ja pa uzeti štapiće za uši i šarafati po svakoj rupici :lol: :doh:

 

uzeo bi bat i stukao cijelu haubu prije nego svaku rupicu čistio.. :lol:

 

a da prije uzmeme onaj korektor i što više rupica pređem crnom bojom? :)

Link to comment
Share on other sites

Pa možeš i to jer će onda se to fino upolirati, meni to nije palo na pamet, a imam original boju i bezbojni u bočicama :doh:

Ali baš ću to probati jedan dan, fino popikati sve točkice sa bojom i onda ispolirati, da vidim kako će ispasti

Link to comment
Share on other sites

Pa možeš i to jer će onda se to fino upolirati, meni to nije palo na pamet, a imam original boju i bezbojni u bočicama :doh:

Ali baš ću to probati jedan dan, fino popikati sve točkice sa bojom i onda ispolirati, da vidim kako će ispasti

 

aj probaj pa javi.. :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...