Jump to content

Zamjena xenon žarulja


Recommended Posts

I meni trebaju 2 pa ima li tko?

 

Vozilo je Mercedes ML, 2002godina, original xenon far, mislim da je D2R ali nisam ziher. To bi mi i trebalo provjerit ako se može negdje.

 

Znači jedna je crkla, a druga je roza...

 

Pa bi nekakav komplet trebao, 4300k naravno.

 

LP

Link to comment
Share on other sites

Ma znam, ali sama količina na cesti (neznam kako da opišem, ali ja sam uvijek imao "više" svjetlosti s 6000k nego s 4300k)

 

btw, naručene ove 5000k od philipsa, nekih 950kn + 50tak kn poštarine. Garancija godinu dana. U utorak stižu pa javim dojmove naspram ovih "originalnih" s auta :D

 

Neznam pošto su u HR...

Link to comment
Share on other sites

ima ih jens ja kupio, meni osobno se cini da su slabije od original philipsa (zato je i razlika u cijeni postena)

NHF jens:thumbsup:

 

 

Ovo je istina da su te zamjenske slabije u intenzitetu, nemam se kaj ljutit, skuzio sam i ja neki dan..:) Ali je zato i cijena dosta manja. Jer hebiga pretjeruju s tim cijenama za original. Najjeftinije Philips kaj sam uspio nabavit prosli tjedan je 900kn za par.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je istina da su te zamjenske slabije u intenzitetu, nemam se kaj ljutit, skuzio sam i ja neki dan..:) Ali je zato i cijena dosta manja. Jer hebiga pretjeruju s tim cijenama za original. Najjeftinije Philips kaj sam uspio nabavit prosli tjedan je 900kn za par.

i ovo je jebena cijena, ja kupio jucer za 12xxkn par

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Pitanje.

 

Zna li netko provjereno koja žarulja ide na mercedes R klasu 2006/2007god?

 

Ostala mi je jedna nova d2s pa da je iskoristim jer je jedna počela zezat skroz (nadam se da je do žarulje jer je poplavila i malo radi pa počne treptat pa se ugasi, pa se nakon pol minute opet upali i stalno tako...). Ili je u ovom slučaju ipak d2r? da ne raskapam bzvz ako ne paše... Hvala

Link to comment
Share on other sites

Saznah, D2s, u originalu osram, začudo baš takva mi je ostala s MLa, originalna, ispravna :) Tako da sad sve radi ali razlika u boji je... hmmm :D ona je stara x godina ali radi za razliku od ove jedne neispravne.

 

Dakle sad ide pitanje, tko može nabavit D2s i po kojoj cijeni? Može kina, može philips, može osram, bitno mi je da su nove, i da jednako svijetle.. :)

Link to comment
Share on other sites

Neka garancija kod tebe ili? Što je najbliže originalu? Radi se o mercedes R klasi, stavio sam sad ovu original s MLa što sam imao i to je nebo i zemlja, ona je žutkasta/rozkasta (vrijeme ju pregazilo ali je ispravna) a ova original s Ra je čisto bijela.

Link to comment
Share on other sites

Neka garancija kod tebe ili? Što je najbliže originalu? Radi se o mercedes R klasi, stavio sam sad ovu original s MLa što sam imao i to je nebo i zemlja, ona je žutkasta/rozkasta (vrijeme ju pregazilo ali je ispravna) a ova original s Ra je čisto bijela.

 

Najblize originalu tj. Isto kao original je 4300K. Samo na zarulje ne dajem garanciju, ako ide balast + zarulja onda da. Al moraju ti raditi bar 3 godine, za 285kn par ti se isplati u svakom slucaju!

Link to comment
Share on other sites

Ma cijena je super, lako za to. Da duraju godinu/dvije bez problema, odlično. A jačina njihova je? Tj jel im intenzitet dosta slabiji nego originalu ili?

 

Sto se tice jacine, trebalo bi svijetliti kao i philips. Nisam imao izravnu usporedbu tako da ne mogu 100% reci

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...