Jump to content

Auspuh


robi

Recommended Posts

Ne znam što vi očekujete od posla za 900 do 1500 kn . U pravom loncu za to ne možeš kupit ni materijal da ga napraviš , a di je još drkanje sa montiranjem na auto i da to sve dugo traje ima isti zvuk , nigdje ne lupa i bude lijepo .

 

yea kako da ne ...:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što vi očekujete od posla za 900 do 1500 kn . U pravom loncu za to ne možeš kupit ni materijal da ga napraviš , a di je još drkanje sa montiranjem na auto i da to sve dugo traje ima isti zvuk , nigdje ne lupa i bude lijepo .

 

yea kako da ne ...:clap:

 

 

Sve stoji, ali iskreno da li to ima smisla raditi na auto od 90 ks, a auspuh treba izdržat cca 2 god i max 40 000km....

Da vozim neko nadrkano đubre, gdje bi od usisa i ispuha bili neki značajniji dobici, sigurno nebi otvarao ovakav topic....

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam napisat gibljivu cijev.....

 

 

Što se mene tiče slobodno može LOCK, jer sam saznao sve kaj me zanimalo....

 

Što se mene tiče, nemože lock. Nije uredu da te netko na neki način neargumentirano ocrni na forumu i onda traži lock.

Znači sve ovo što dotični kolega forumaš treba za svoju hondu u inox izvedbi i 5 godina garancije je kod mene 1500 kuna, a kod Laste kojeg sam sad zvao i kojeg poznam još dok je šarafio kod Durlena, je u inox verziji 2000 kuna, i za vašu informaciju Milan je na moru već tjedan dana, tako da nije mogao danas biti bolje volje nego jučer a broj od poslovođe na koji možete doznat cijene njihovih usluga je 3325-663 dečko se zove Igor. Što se mene tiče sad može lock.:D

Link to comment
Share on other sites

Koji je tebi krasan kurac... Napisao sam cijenu na forumu kaj si mi rekao.... Di je tu kakvo crnjenje i blaćenje... Kaj nesmijem napisat cijenu na forum... A u lasti sam pričao s gospodinom željkom kako je ozi napisao u svom postu.... EOD od mene i skini mi se više....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...