Jump to content

Auspuh


robi

Recommended Posts

Bok,

zanima me gdje je najbolje dati raditi auspuh.... Ništa posebno netrebam, samo srednji protočni lonac i cijevi fi50.... Lastu sam zvao i s ozijevim popustom su mi rekli 900 kn, što mi nema veze s vezom.... Isto to, ali umjesto srednjeg lonca je bio zadnji u igri i cijevi su bile fi40 sam platio 350kn prije godinu dana za punto....

I ako netko ima nekoga za neki popust negdje drugdje bio bi zahvalan...

LP, hvala....

Link to comment
Share on other sites

Bio sam kod Lastovcica s TDi-om isto preko Ozija i dobio sa oprostenjem ........kurac od posla.

Uglavnom, flexi cijev i downpipe od 1,5m (koji su na 2 mjesta spajali i izlaz iz turbine bez pravog luka) od obicne aluminizirane cijevi sa 2 savijanja su mi naplatili 900kn.

Jos su mi oteli original Supersprint selne (i rekli da nisu bile) a stavili one sugave koje kad stavis i stegnes vise nemozes razvojit cijevi jer se sipka ureze u njih.

Link to comment
Share on other sites

probaj pitat kod durlena,meni je radio dvije stvari na autu i skros sam zadovoljan sa time bio cijena više nego korektna dok sam u lastovcicu bio pitat zavisi kog bi pitao bila je drugacija cifra i vec je auto bio na dizalici kod njih reko ipak ne hvala nisam tolki telac..

Link to comment
Share on other sites

Sad zvao sve kaj sam se sjetio pa da podijelim s vama ako će koga zanimati....

Znači tražio sam: montažu ispušne grane, decat, srednji lonac full protočni, cijevi do zadnjeg lonca fi50....

 

Mkpower- cca 1500kn

Lasta- zvao danas opet, bio je još bolje raspoložen, cca 1100kn

Isap- cca 900kn

Durlen- cca 700kn

 

 

Sve je jasno.... :D

Link to comment
Share on other sites

Eh sad, vrsta materijala, način zavarivanja, kvaliteta izrade lonca, način izrade cijevi... Sve utječe na cijenu.

 

Sve to stoji... Ali to radim na jebenoj d14 hondi i ne radim nikakve eksperimente, nego sve već provjereno, a i to mora izdržat nekih dvije godine koliko još mislim imati ovaj auto....

Link to comment
Share on other sites

Može biti neznam kakav, ali za jedan lonac i cijevi 1500 kn nedam.... :thumbsup:

Ajde još da imam b16 ili b18 pod haubom....

 

Jučer smo razgovarali preko telefona! pitao si me za montažu sprtske grane, izradu decata, novi gibljivi spoj, srednji lonac i cijev do zadnjeg lonca, za to sve sam ti rekao 1500 kuna, s time da je sve od inoxa. Drugi put si snimaj razgovor da znaš šta češ napisat, a ne da tri četvrtine stvari izostaviš, pa onda ka...š kak sam ja preskup!

Link to comment
Share on other sites

Sad zvao sve kaj sam se sjetio pa da podijelim s vama ako će koga zanimati....

Znači tražio sam: montažu ispušne grane, decat, srednji lonac full protočni, cijevi do zadnjeg lonca fi50....

 

Mkpower- cca 1500kn

Lasta- zvao danas opet, bio je još bolje raspoložen, cca 1100kn

Isap- cca 900kn

Durlen- cca 700kn

 

 

Sve je jasno.... :D

 

 

Zaboravio sam napisat gibljivu cijev.....

 

 

Što se mene tiče slobodno može LOCK, jer sam saznao sve kaj me zanimalo....

Link to comment
Share on other sites

ja sam kod MKpowera bio kad sam prosli lonac stavljao i cijenom je bio povoljniji od laste duplo i 100kn za lonac od inoxa, neznam za koji materijal su ti rekli ostali, al meni je lasta samo za inox lonac sa ozievim popustom rekao od 1200kn na dalje

Link to comment
Share on other sites

jbt, kakve vi cifre plaćate za lonce.. :D

 

kolega s foruma, da ne imenujem sad, je radio lonac kod MK i ništa, ali ništa nije opravdalo višu cijenu u odnosu na moj koji sam radio kod Durlena, a radi se o praktički istom autu.. 400 kn više za prevelik lonac, koji stoji ukoso i visi prema dolje, s neravnim zavarima, nekakvom brončanom bojom i kaj ja znam sve ne.. ako hoće javit će se i sam..

 

ovo sve za 1500 kn, a ovaj lonac koji spominjem je koštao 900 kn.. ko je tu lud?

Link to comment
Share on other sites

neznam u to se ne zelim mijesat, ja sam covijeka nazvao rekao mi cijenu, trazio sam lonac hitno jel sam morao na tehnicki, lasta rekao 1200kn s popustom, MKpower 550kn i ja sam ga na to pitao kad mogu doc :)

 

jedini prigovor mogu dat sto mi je znao cvilit lonac i lupat u branik, s obzirom da je u ovih 7 godina sto imam brava 4 razlicita auspuh majstora stavljalo lonac i da niti jedan nije stavio lonac kak se spada i da su lupali i na to sam otupio.

valjda ce mi jednog dana netko i lonac slozit kak spada i da ne cvili

Edited by KA2001MR
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...