Jump to content

Izrada Poluosovina


Petar001

Recommended Posts

Ako je 5 brzina onda imam kombinaciju da ne treba ništa nego stock.

 

Ako bi 6 brzina onda variti i to je najmanji problem , baš mi je čovjek složio za Lupo S3

Ako na peugeotu 206 1.8T su zavarene pola od pežoa , pola od škode i to uopće nisu jednaki promjeri nego su ubacivane pikse i nije ništa puklo nakon 12-ak tkm jako dovljačke vožnje , onda neće niti tebi.

 

Ako hočeš iz komada , može se naručiti u Trstu , ali je cijena oko 200€ komad

Link to comment
Share on other sites

Meni je tokar kratio za renault...

I to je ubacio piksu, al je piksu napravio malo vecu, zagrijo poluosovinu i upresao (ak se dobro sjecam ta metoda se zove hladno varenje il sl.). Ja sam ih jos povario al mi je rekao da netreba jer da je radio tako deckima koji voze offroad i da drzi provjereno.

Uglavnom moja drzi danas jos nakon vise od 10000km svakakve voznje.

Link to comment
Share on other sites

@Logic ova sa piksom mi se cini zanimljivo imas mozda sliku i ako moze cijena toga na pm ili tu

 

@kevin Hvala na linku raspitat cu se...

 

Hic sorry ali 1000 ili 2000 usd za 2 poluosoivne je ne previse nego PUNOOO previse

a i nemam potrebe za takvim stvarima

Link to comment
Share on other sites

Sliku moram potrazit, al nemogu obecat da cu je nac jer je vec proslo dosta... :/

Nisam siguran, al 100 il 150kn mi je tokar uzeo za to s tim da sam mu rekao da mi na dijelu di se spajaju dvije polovice na tokarskom napravi "v" pa mi je kasnije prijatelj zavario da budem 100% siguran da drzi

Link to comment
Share on other sites

Hic sorry ali 1000 ili 2000 usd za 2 poluosoivne je ne previse nego PUNOOO previse

a i nemam potrebe za takvim stvarima

 

molim?

pa ford oem poluosovina kosta 3000kn

da nepricam mazdina toyotina etc...

 

A koja će ti kita poluosovina od soma dolara ako ova složena ''u nas'' drži bez problema.

 

Nije to kao kad kupiš kinesku gumu pa se zabiješ u semafor po kiši

 

koja to slozena kod nas poluosovina drzi bez problema?

do kolko ks drzi bez problema?

do 200?

 

ja se cudim sto braca englezi za skupe pare kupuju billet poluosovine za svoje aute kad kod brace hrvata mogu kupit poluosovinu za burek :baG:

Link to comment
Share on other sites

molim?

pa ford oem poluosovina kosta 3000kn

da nepricam mazdina toyotina etc...

 

 

 

koja to slozena kod nas poluosovina drzi bez problema?

do kolko ks drzi bez problema?

do 200?

 

ja se cudim sto braca englezi za skupe pare kupuju billet poluosovine za svoje aute kad kod brace hrvata mogu kupit poluosovinu za burek :baG:

 

 

Mi smo imali varene poluosovine na 400ks motorom iza i zadnjim pogonom, pravom duplom lamelom...... Nista nije pucalo, a odradile su preko 200 startova, voznje po cesti, preko 200krugova na grobniku. Placati poluosovine 2000eura za aute koji imaju manje od 2000nm momenta je totalna glupost

Link to comment
Share on other sites

2 petar,

Glupi komentar povlaci glupi komentar za sobom, ja sam samo rekao koliko za neke brandove kostaju oem poluosovine, dec it. Tako da 1000e za poluosovinu koja garantirano drzi taj moment nije uopce puno.

 

2pero

Da imas pravo za 250ks je ok

 

2mzic

Procitaj kolko kostajo oem poluosovine, dakle ove aftermarket i nisu tako skupe. A btw, swaki auto ima 1000nm na kotacu :) u prvoj brzini ;)

 

Btw koji je to auto za svaki dan sa 400ks sa varenim poluosovinama?

I btw2

To je rwd, a na fwd voli trest volan ako je poluosovina samo par stotih u exscentru

Link to comment
Share on other sites

2

 

2mzic

Procitaj kolko kostajo oem poluosovine, dakle ove aftermarket i nisu tako skupe. A btw, swaki auto ima 1000nm na kotacu :) u prvoj brzini ;)

 

Btw koji je to auto za svaki dan sa 400ks sa varenim poluosovinama?

I btw2

To je rwd, a na fwd voli trest volan ako je poluosovina samo par stotih u exscentru

 

Na lotusu smo imali varene poluosivine kada je bio vr6 biturbo unutra. Vozili smo se godinu dana sa njim svaki dan.

 

Nisam glup da ne znam sta je mjenjac i sta je moment i sta je mjenjac.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...