Jump to content

Izrada Poluosovina


Petar001

Recommended Posts

2 petar,

Glupi komentar povlaci glupi komentar za sobom, ja sam samo rekao koliko za neke brandove kostaju oem poluosovine, dec it. Tako da 1000e za poluosovinu koja garantirano drzi taj moment nije uopce puno.

 

2pero

Da imas pravo za 250ks je ok

 

2mzic

Procitaj kolko kostajo oem poluosovine, dakle ove aftermarket i nisu tako skupe. A btw, swaki auto ima 1000nm na kotacu :) u prvoj brzini ;)

 

Btw koji je to auto za svaki dan sa 400ks sa varenim poluosovinama?

I btw2

To je rwd, a na fwd voli trest volan ako je poluosovina samo par stotih u exscentru

 

 

Ko je tebe nahranio tim glupostima? Jel ti znas sta je "par stotih"?

Link to comment
Share on other sites

Nitko ti i nije rekao da si glup, bar ja nevidim da je netko gore napisao.

Nego koliko su bile debele te poluosovine i kako su zavarene, od kojeg su materijala etc

 

Neće tresti varena poluosovina , na Lupu su mi sve 4 kraćene i zavarene , na 250 km/h ne trese ništa.

 

Naravno ako radi netko tko zna raditi.

 

I ako ti to tvrdi netko tko to zapravo IMA na svome autu.

 

Šankerske priče me ne zanimaju jer je mene bilo strah tog varenja više nego ičega baš zbog priča onih koji teoretiziraju i fušaju dok se nisam uvjerio da je to bilo bez razloga.

 

Na onome pežolu 206 1.8T nisu kraćene nego su spajane dvije RAZLIČITE , sa različitim promjerima, ubacivane pikse i svašta nešto pa se auto vozi već 12 tkm jako divljačke vožnje i sve u redu.

Link to comment
Share on other sites

auto bi trebo cca 300ks bit

i da se vozi svaki dan da

 

zato sam i otvorio topic ko gdje sta radi nove poluosovine jer gotovih za tak nest nema

ima u njem firma koja se bavi ugradnjom 1.8t motora u tak nesto

sto mi se cini nepotrebo ako netko u hr moze napravit isto

 

Pero si napravio poluosovine za lupa crnog ? ako nista napravis jos jedne takve ;) i rijesen problem

Link to comment
Share on other sites

I ja imam varene poluosovine koje cak ni nisu 100% u centru pa ni ne tresu ni ne pucaju... To je premali promjer da trese, jedino ak si totalni idijot pa fulas 2-3mm prava

 

Edit: recimo n mojoj libry 2.4 jtd koja nema bas malo momenta su takoder varene poluosovine ali tvornicki..al posto je tvornicki je ok?? Ili??

Edited by Bartol
Link to comment
Share on other sites

2 kimi aj zapisaj ogradu

2 pero

Jbg, svaka vam cast, al ja takvim rjesenjima jednostavno ne vjerujem.

Onaj ko misli da je vareno dovoljno sigurno nek se cozi tako, ko nemisli nek kupi novu iz komada :)

 

Malo pogledaj na autima , jako puno auta ima poluosovine iz tri dijela sa dva zvara.

 

2 Imenjak : za Lupa gti S3 poluosovine su spremne.

Link to comment
Share on other sites

2 kimi aj zapisaj ogradu

2 pero

Jbg, svaka vam cast, al ja takvim rjesenjima jednostavno ne vjerujem.

Onaj ko misli da je vareno dovoljno sigurno nek se cozi tako, ko nemisli nek kupi novu iz komada :)

 

 

Ljudi koji znaju pisu iz iskustva, a ti pises gluposti koje uopce ne razumijes.

Samo neznam, kad ces poceti koristiti svoju glavu (ako uopce imas sta), a ne prihvacati tudje nebuloze zdravo za gotovo.

 

A, ........ogradu nek zapisa tvoj stari koji nije stavio gumicu nego je ispao poltron ovakvog kalibra kao sto si ti.

 

I, odi snimi jos koji filmic nizbrdo.:)

Link to comment
Share on other sites

Neda mi se sad tražiti, ali kada se ispituje zavar, uvijek uzorak puca gdje nije var. znači vrlo rijetko puca na varu. sa pretpostavkom da je dobro zavareno. a i pokazalo se iz prakse da neće puknuti i tresti. po meni bacanje para ko i kupovanje ruže kurvi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

stara tema ali da ne otvaram novu

 

 

ovo mi je upalo u oko

Ako na peugeotu 206 1.8T su zavarene pola od pežoa , pola od škode i to uopće nisu jednaki promjeri nego su ubacivane pikse i nije ništa puklo nakon 12-ak tkm jako dovljačke vožnje , onda neće niti tebi.

 

 

 

znači vanjski zglob je od 206 a unutarnji naravno od škode da paše u getribu

 

e sad- dulja poluosovina je iz dva dijela tj.s ležajem ili iz komada samo sa 2 zgloba kao i kraća?

još uvijek vozi? vidim da je bilo spomenuto 250-300ks max

 

koji je motor bio u tom 206 tj.ovi vanjski zglobovi poluosovina su s kojeg 206 modela?

 

 

hvala unaprijed, odgovori bi mi mogli dosta pomoći

Link to comment
Share on other sites

Bas sam bio sa vlasnikom tog 206 1.8t dok sam citao ovo :D

 

Kaze preko 80tkm sa tim poluosovinama i nikakvih problema, auto se vozi svaki dan

 

Pezo je 206 S16 u originalu

Obje su bile iz komada , bez lezaja

 

 

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hvala :thumbsup:

 

Taj s16 ima onu BE getribu i poluosovine tvornicki pa su jace od ovih mojih čačkalica

Imam poluosovine od p-306 koje bi se uz malo skracivanja dale pripasat, evo usporedba kraće 106vs306

 

4342a5f897bb22ab98caa46fbdeeabd8.jpg

 

I sad ljudi sa 106/saxo imaju problema sa unutarnjim zglobom (ja pojacao na svojima) ali sam razvalio vanjski zglob na desnoj tj.dužoj. A to nisam cuo do sada da je netko uspio na taj nacin

 

Sad jedni kazu da bi mozda poluosovina s ležajem spasila taj vanjski zglob a ja razmisljam stavit ove od 306(dulja ima ležaj) ali taj vanjski zglob mi izgleda dosta slicno ovom na 106, nesto je sitno veći vanjski promjer na ovima od 306

 

4 poluosovine sam promijenio u godinu dana pa bi to htio sloziti kvalitetnije a nisam ni sam pametan kako

 

Ovu kraću na slici ne treba ni kratiti, samo treba glavčinu od 306 potokariti da ide na ležaj od 106, ali dulja me brine zbog ležaja i zbog toga sto jedan dio između getribe i ležaja treba kratiti a dio između 2 zgloba treba produljiti i naravno opet malo igre sa glavčinom...

 

 

Sent from my iPhone 7s

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...