Jump to content

TDI jednomaseni zamašnjk i kuplung


Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Nevjerovatno je koliko je clanstvo foruma podlozno. Da neko kaze da je crno a ti znas da je bijelo, na kraju kazes,.......je , crno je.

Ono, Wtf?????

Pa jel je takav probkem utipkati i potraziti na web-u? Ili je uzimati zdravo za gotovo od nekog nazovi tunera, ......in? I to onog koji kaze da Sachs race nije dobar? Ja stvarno ponekad ne kuzim koje su to sile koje vas drze ........OVCAMA..

NHF, ali ti samo drvis tu po forumu iz supljega u prazno, a nista konkretno ne kazes, skupa sa ostalima, a vjerujem da znas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sachs perfomance je dobar ,ja sam ga imao ,sad je kod mexxa i nema nikakvih problema ,trenutno imam helix i pokazao se kao govno nakraju :/ jer salta se nemoguce pri vecim okretajima ,uzet cu sad clutchmasters ili DXD(southbend) pa cemo vidit

Link to comment
Share on other sites

Evonti najbolji primjer, npr, Jerba2.

 

Bolje si kupi marice pa se napusi muski nego da bacis pare na ovaj kuplung.

 

Ali, on je samo jedan u moru....

 

Ja sam mu to samo napisao jer je razmisljao o Sachs kuplungu a gledao je krivi set!

A tvoje misljenje bi uzeo u obzir da si ti ugradio 2 ili vise takva seta pa da su se pokazali kao govno! Ili da iz imas bar provjerenu informaciju od ljudi koji su to ugradivali..

Link to comment
Share on other sites

valeo set ne ronda, drzi ali nikako u rezimu voznje kako mi svi volimo...

da je eventualno dati tu lamelu ili korpu pojacati ili sta se vec moze...

iako moramo biti realni malo... ne mozes biti kurva i casna sestra...

ako hocemo juriti, moras prihvas prihvatiti da to nesto ronda, da je tvrdo itd itd

i dalje ne vidim toliki problem u rondanju... cuje se samo kada je auto u leru i nije stisnuto kvacilo... ako ce drzati i nece se raspadati, neka ronda do mile volje

Link to comment
Share on other sites

valeo set ne ronda, drzi ali nikako u rezimu voznje kako mi svi volimo...

da je eventualno dati tu lamelu ili korpu pojacati ili sta se vec moze...

iako moramo biti realni malo... ne mozes biti kurva i casna sestra...

ako hocemo juriti, moras prihvas prihvatiti da to nesto ronda, da je tvrdo itd itd

i dalje ne vidim toliki problem u rondanju... cuje se samo kada je auto u leru i nije stisnuto kvacilo... ako ce drzati i nece se raspadati, neka ronda do mile volje

 

 

 

Gogo sve to stoji kaj si napiso, al neki bi bili jebeni i pošteni....a to nejde zajedno:doh:

Link to comment
Share on other sites

valeo set ne ronda, drzi ali nikako u rezimu voznje kako mi svi volimo...

da je eventualno dati tu lamelu ili korpu pojacati ili sta se vec moze...

iako moramo biti realni malo... ne mozes biti kurva i casna sestra...

ako hocemo juriti, moras prihvas prihvatiti da to nesto ronda, da je tvrdo itd itd

i dalje ne vidim toliki problem u rondanju... cuje se samo kada je auto u leru i nije stisnuto kvacilo... ako ce drzati i nece se raspadati, neka ronda do mile volje

 

ronda i pri ubrzavanju i kod puštanja gasa,ronda svakako i izgubi se na konačnoj brzini,ubrzanja su vjerovatno bolja

Link to comment
Share on other sites

Ima i helix smf ko valeo koji ne

Ronda. Jebemu.

 

Cijelo vrijeme govoriš da nema da ne ronda a sad odjednom ima :drink:

 

i dalje mi nisi odgovorio na pp pa da još jednom ovako probam

 

znaći šta imaš od Helix i po kojim cijenama za ASZ

 

160ks/350Nm

i

200ks/400Nm

Edited by Exfreerider
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...