Jump to content

strojna obrada


JosipZG

Recommended Posts

  • 3 years later...

stara tema al da ne otvaram novu

 

 

ovo sam dao Žugi, sve super odrađeno

 

 

 

sad trebam za 16v glavu obradu - minimalno ravnanje, sve nove vodilice, uredit ventile (kupujem 4 nova, ostali ostaju stari) i sjedišta na više kuteva

 

najvjerojatnije isto ide kod Žuge ali ako netko s foruma radi strojnu obradu nek mi se javi u inbox

isto tako ako ima neki auspuh majstor na forumu (ništa specijalno) neka se isto javi u inbox

Link to comment
Share on other sites

stara tema al da ne otvaram novu

 

 

ovo sam dao Žugi, sve super odrađeno

 

 

 

sad trebam za 16v glavu obradu - minimalno ravnanje, sve nove vodilice, uredit ventile (kupujem 4 nova, ostali ostaju stari) i sjedišta na više kuteva

 

najvjerojatnije isto ide kod Žuge ali ako netko s foruma radi strojnu obradu nek mi se javi u inbox

isto tako ako ima neki auspuh majstor na forumu (ništa specijalno) neka se isto javi u inbox

 

Za glave sve nositi Dugi ( 0955715989), on isto radi kod zuge ali bolje ici njemu direkt. I nisu mu strane stvari kao stavljanje vecih ventila s manjom stabiljkom i to.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Za glave sve nositi Dugi ( 0955715989), on isto radi kod zuge ali bolje ici njemu direkt. I nisu mu strane stvari kao stavljanje vecih ventila s manjom stabiljkom i to.

 

 

malo stari topic ali evo usput i preporuka za Dugog. trebam za frenda nešto odradit ali kad zovem ovaj broj javlja da se broj više ne koristi.

može neki novi broj?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...