Jump to content

strojna obrada


JosipZG

Recommended Posts

trebam složit jednu glavu 8v

 

poravnat ju, ventile i sjedišta ventila složit na 3 kuta i stavit nove vodilice ventila od fosfor bronce

 

koja strojna obrada to može kvalitetno napravit i kolko cca novaca treba pripremit? tamo gdje sam do sad nosio glave na obradu me traže malo previše(bar mi se čini) pa da vidim dal ima koja alternativa

 

:cheer:

Link to comment
Share on other sites

trebam složit jednu glavu 8v

 

poravnat ju, ventile i sjedišta ventila složit na 3 kuta i stavit nove vodilice ventila od fosfor bronce

 

koja strojna obrada to može kvalitetno napravit i kolko cca novaca treba pripremit? tamo gdje sam do sad nosio glave na obradu me traže malo previše(bar mi se čini) pa da vidim dal ima koja alternativa

 

:cheer:

 

Ovo za fosfor broncu je kratko receno, .......glupost ko god ti je to rekao.

Sad malo proguglaj pa ces vidjeti zasto.:)

 

Cijeli posao s materijalom (ispusnim vodilicama jer usisne netreba mijenjati u 99% slucajeva) ne kosta vise od 500kn. E, sad, ako je to puno, onda ja stvarno neznam sta je puno. Znaci, ....obrada sjedista (15/45/75), brusenje ventila (45) izmjena vodilica i ravnanje glave.

Ako si nosio kod Cukmana, onda ti je vjerovatno i bilo preskupo, jer je jednostavno .....PRESKUP.;)

Alternativu ti je vec napisao Zod.

Link to comment
Share on other sites

Božičević, preporuka :thumbsup:

Savski Gaj 8.

 

+1

 

Kruno (mehaničar) sve glave (a bude ih 3-4 mjesečno) nosi njemu i nikad apsolutno niti jedna zamjerka. Meni je radio i na zelenom i na bijelom, curi na polu itd.. Svaki put odlično napravi i nije skup

Link to comment
Share on other sites

hvala svima

 

Ovo za fosfor broncu je kratko receno, .......glupost ko god ti je to rekao.

Sad malo proguglaj pa ces vidjeti zasto.:)

 

Cijeli posao s materijalom (ispusnim vodilicama jer usisne netreba mijenjati u 99% slucajeva) ne kosta vise od 500kn. E, sad, ako je to puno, onda ja stvarno neznam sta je puno. Znaci, ....obrada sjedista (15/45/75), brusenje ventila (45) izmjena vodilica i ravnanje glave.

Ako si nosio kod Cukmana, onda ti je vjerovatno i bilo preskupo, jer je jednostavno .....PRESKUP.;)

Alternativu ti je vec napisao Zod.

 

ajd molim te ukratko napiši zašto ne fosfor broncu, tj. što bi bilo bolje staviti?

500kn mi zvuči normalno, meni su preko telefona rekli cifru 790kn, a bez tih mojih zahtjeva inače uzimaju do 400kn za 8v OVI

nisam nosio kod čukmana...

Božićevića sam zvao danas al se javila neka žena koja mi je rekla da sutra ujutro zovem jer ona nezna

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

hvala svima

 

 

 

ajd molim te ukratko napiši zašto ne fosfor broncu, tj. što bi bilo bolje staviti?

500kn mi zvuči normalno, meni su preko telefona rekli cifru 790kn, a bez tih mojih zahtjeva inače uzimaju do 400kn za 8v OVI

nisam nosio kod čukmana...

Božićevića sam zvao danas al se javila neka žena koja mi je rekla da sutra ujutro zovem jer ona nezna

 

 

Zato sto niko nezna leguru vodilica, posto je to tajna svakog proizvodjaca.

Kod nas u prodaji postoje dvije firme kod kojih nemozes pogrijesiti, a to su Metelli i Freccia.

Kod nas nitko nezna urediti glavu na nacin kako to rade Bozicevic i Cukman.

Donesi glavu, ja cu je odnijeti Bozicevicu i sigurno ce biti najniza cijena i kvalitetno odradjeno.

Btw, zena koja ti se javila na tel. je Boziceviceva zena.

Link to comment
Share on other sites

ja trenutno imam blok 2,8 (vr6) koji bi busio na 2,9,cjene u splitu za:

-6 izbusenih cilindara

-6 prohonovanih cilindara

-1 ravnanje baze

su od 1000-1800 kn a kvaliteta odradenog posla je upitna.

 

raspitivao sam se na vw forumu kome poslat glavu i blok da srede po zg i za tog Bozicevica sam cuo da je bas nedavno imao nekih problema bas sa vr glavom i vodilicam u njoj..da je auto nakon obrade dimilo i trosilo ulje .......ali da je priznao gresku i to rjesio o svom trosku

Link to comment
Share on other sites

Zato sto niko nezna leguru vodilica, posto je to tajna svakog proizvodjaca.

Kod nas u prodaji postoje dvije firme kod kojih nemozes pogrijesiti, a to su Metelli i Freccia.

Kod nas nitko nezna urediti glavu na nacin kako to rade Bozicevic i Cukman.

Donesi glavu, ja cu je odnijeti Bozicevicu i sigurno ce biti najniza cijena i kvalitetno odradjeno.

Btw, zena koja ti se javila na tel. je Boziceviceva zena.

 

:thumbsup: :notworthy:

 

nebudem te gnjavio, odnijet ću onda sam najvjerojatnije njemu, znači samo mu kažem što trebam i ne spominjem materijal za vodilice i sve će bit vrhunski? :)

 

hvala još jednom!

Link to comment
Share on other sites

za glavu se javi Žugi, a i najblizi ti je :)

 

Meni je do danas radio necu srat najmanje 50 glava :D i NIKADA nijednog problema

 

 

Bozicevic mi je radio dvaput i bilo je oke, a frendu je radio glavu za mareu 2.4 td i jedan ispusni ventil nije brtvio (sreca pa ja ispitam svaku glavu proije montaze)

Link to comment
Share on other sites

Kome god odnio, obavezno probaj da li ventili dihtaju nakon obrade. Ja sam radio sa puno njih i sa svima imam i dobrih i loših iskustava.

 

to se slazem.

Npr jednom odnjeli dosta glava i sve pet i sad meni radi obicnu glavu(znaci nist posebno) i ne uslajfa dobro jedan ispusni ventil :(.

Link to comment
Share on other sites

to se slazem.

Npr jednom odnjeli dosta glava i sve pet i sad meni radi obicnu glavu(znaci nist posebno) i ne uslajfa dobro jedan ispusni ventil :(.

 

Većina strojnih obrada vise ne uslajfava ventile. Nozevi naprave dovoljno fini završnu obradu. Ali jednostavno ljudi koji rade na njima rade greske.

Meni su najbolje glave napravili Božičević i Očić. Ali kod obojice sam imao i problema. Bez obzira na jako dobre strojeve I za obradu i za ispitivanje.

Link to comment
Share on other sites

Kak se to radi, naspe se benzin tam di su ventili/svjećica dok je glava okrenuta naopačke ili?

 

 

Ako te bas to zanima, naspes benzin u kanal/kanale (usisni ili ispusni) i puhalicom ides oko ventila od strane komore. Velicina i intenzitet mjehurica ti sve kaze. Naravno,...... na slozenoj glavi (stavljeni federi i osiguraci)

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

Kak se to radi, naspe se benzin tam di su ventili/svjećica dok je glava okrenuta naopačke ili?

 

Možeš na vise načina. Ili sa benzinom, ili možeš obojati sjedište sa "tankom" bojom, pa lagano zavrtiti ventil ( ima boja bas za to ), ili se ispita sa vakuumom.

Link to comment
Share on other sites

trebam složit jednu glavu 8v

 

poravnat ju, ventile i sjedišta ventila složit na 3 kuta i stavit nove vodilice ventila od fosfor bronce

 

koja strojna obrada to može kvalitetno napravit i kolko cca novaca treba pripremit? tamo gdje sam do sad nosio glave na obradu me traže malo previše(bar mi se čini) pa da vidim dal ima koja alternativa

 

:cheer:

 

očić u zaboku

Link to comment
Share on other sites

to se slazem.

Npr jednom odnjeli dosta glava i sve pet i sad meni radi obicnu glavu(znaci nist posebno) i ne uslajfa dobro jedan ispusni ventil :(.

 

ja doma ušlajfam ventile nakon obrade, nisam do sad plaćao za to

ali, ako je u cijeni(ili ako nema potrebe ako je dobra obrada kao što kaže KIMI), zašto bi se ja doma gnjavio :)

Link to comment
Share on other sites

ja doma ušlajfam ventile nakon obrade, nisam do sad plaćao za to

ali, ako je u cijeni(ili ako nema potrebe ako je dobra obrada kao što kaže KIMI), zašto bi se ja doma gnjavio :)

 

zato sto kad se opeces onda ne vjerujes nikome :)

 

ja svaku ispitam ;) radije odma rijesit nego dvaput skidat glavu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...