Jump to content

felga i centralna rupa?


Recommended Posts

opasno je jer trpe šarafi

kad je adekvatan promjer centralne rupe šarafi ne "nose" felgu nego je samo drže uz glavinu kotača

 

svaki tokar ti od bakelita ili neke tvrđe plastike istokari prstenove za centriranje

 

ja sam za toledo napravio alu distancere sa drukčijim dosjedom za mattig ssf

 

EDIT

evo, felge su s centralnom rupom za opel, ovo su dulji vijci i distance sa premjerom za VW

 

http://www.myhraweb.com/showpost.php?p=403644&postcount=43

Edited by Bagi
Link to comment
Share on other sites

opasno je jer trpe šarafi

kad je adekvatan promjer centralne rupe šarafi ne "nose" felgu nego je samo drže uz glavinu kotača

 

svaki tokar ti od bakelita ili neke tvrđe plastike istokari prstenove za centriranje

 

ja sam za toledo napravio alu distancere sa drukčijim dosjedom za mattig ssf

 

EDIT

evo, felge su s centralnom rupom za opel, ovo su dulji vijci i distance sa premjerom za VW

 

http://www.myhraweb.com/showpost.php?p=403644&postcount=43

 

 

To nije istina. Serafi i sluze tomu da bi "trpili", jer su tome i namijenjeni.

Centralna rupa u dimenziji rukavca sluzi za centriranje kotaca prije stezanja. Kad se kotac jednom stegne, centralna rupa vise nema nikakvu funkciju

Kad je centralna rupa veca od felge, jedina stvar koja se desava je da auto trese jer felga nije u centru.

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

Stavi te prstenove jer nisu skupi, set od 4 komada je maksimalno 100kn, a razlika glavna je što bez tih prstenova na određenim brzinama je moguće da će ti trest ko ludo, tak da se bolje ne zajebavat. Ja sam isprobao bez tih prstenova i nije se moglo vozit, na 80km/h je bilo vibracija da će se auto razletit.

Link to comment
Share on other sites

To nije istina. Serafi i sluze tomu da bi "trpili", jer su tome i namijenjeni.

Centralna rupa u dimenziji rukavca sluzi za centriranje kotaca prije stezanja. Kad se kotac jednom stegne, centralna rupa vise nema nikakvu funkciju

Kad je centralna rupa veca od felge, jedina stvar koja se desava je da auto trese jer felga nije u centru.

 

neću uopće komentirati i objašnjavati čvrstoću materijala kod naprezanja na smicanje

reći ću samo da je u ovom slučaju važnije osigurati sile koje djeluju na smicaj (smik) nego vlačnu silu

a ima tu i drugih faktora, od kojih je vrlo važna i udarna sila

Edited by Bagi
Link to comment
Share on other sites

vozio sam se nekih 3 tjedan bez tih prstenova jer je veca centralna rupa na felgi nego na glavcini i nije bilo nikakve razlike nego kaj je kimi napisao samo je tresla malo poslije 150..

 

s razlogom trese,većinom od 80-120km/h otprilike najviše trese ako se radi o prednjim kotačima ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Da ne otvaram novi topic, gdje mogu nabaviti ili dati izraditi (hitno) prstenove za felge?

 

Potrebni su mi prsteni sa 64.3mm na 54.1mm.

 

Molydon nema

Vulkal nema

autoproshop il tak neš, nema

Furlan nema

Lašić nema

 

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Na kraju riješio u Vulkalu. Na Slavonskoj actually radi lik koji zna što tražim, pa je reko da ih imaju , a da ih imaju i na Samoborskoj gdje je lik rekao da toga nemaju....

 

Prstenovi plastični, cijena 12,50kn po komadu ilitiga 50kn za komplet.

 

Danas riješio i gume u Furlanu i sve skupa konačno namontirao.

 

Još nekak te gume upisat u prometnu i sve je riješeno.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...