Jump to content

Oštećena tj izgraban felga - gdje popraviti?


ozren

Recommended Posts

Izgrebao sam alu felgu na autu na rinzolu. Felga nije deformirana, ali je izgreban cijeli rub i jedan krak. Pretpostavljam da će trebati lakirati, a kako se radi o hondinoj typeS felgi koja je gun-metal boje, strahujem da će mi majstor sjebati nijansu i da će se razlikovati od ostalih.

 

Trebam empirijska iskustva i preporuke! Hvala unaprijed.

 

Meni na pamet padaju Slavek u Svetoj Nedjelji i Jelinić.

Link to comment
Share on other sites

Znam da je bilo rasprave o ovome, ali se pridružujem s istim pitanjem. Imam jako sitna oštećenja na 18icama, a ne bi htio da mi radi toga netko sfušari felgu...

Dakle samo iz vlastitog iskustva, gdje neću sigurno fulati ako mu odnesem, cijena nije bitna nego da se to složi kako spada sada dok ću biti na zimskom setup-u?

 

Tnx ;)

Link to comment
Share on other sites

Kruno, Bestovje..... oderane felge, jedna mrvicu pokitana i prelakirana, druga samo prespricana..... razlike nema, sve 5 :D... (nije bila obicna srebrna boja, nego siva, antracit, titanum nesto :D)

 

On mi je prvi pao na pamet, ali vidim da je bilo negativnih iskustava u raspravi te da nije više kao prije pa me to malo koči od posjeta njemu...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, kaj god krenes citati, uvijek ces naci neku zamjerku... Ja sam se na kraju odlucio za Krunu, pored Slaveka (kod njega nisam niti bio) i cini mi se da je sve bilo ok napravljeno...

 

Nema razlike u nijansi, osim toga, felge koje su bile oderane su na istoj strani, tak da je i teze utvrditi da li ima razlike izmedju lijeve i desne strane...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, kaj god krenes citati, uvijek ces naci neku zamjerku... Ja sam se na kraju odlucio za Krunu, pored Slaveka (kod njega nisam niti bio) i cini mi se da je sve bilo ok napravljeno...

 

Nema razlike u nijansi, osim toga, felge koje su bile oderane su na istoj strani, tak da je i teze utvrditi da li ima razlike izmedju lijeve i desne strane...

 

Ok, to je onda opcija 1. Koliko ti je uzeo po felgi? Daj samo još neki kontakt moliću fino.

Link to comment
Share on other sites

2 ozren: mislim da nikada nije ista cijena.... Jedna felga je bila mrvicu udubljena, dok je druga imala samo rub poderan i prva cijena je bila 450kn..... kasnije kada sam dosao po felge bilo je 300kn....

 

2 mark: dosao sam tam s gumama, oni ih skinuli, i kasnije vratili natrag...

Link to comment
Share on other sites

Pitanje na ovu temu... Felge mi treba dosta popraviti (jedan rub je dosta izrondan), ima nekih ostecenja po nekim krakovima, tako da bi to sve sredio.

 

Ono sto me zanima je da li ce sjebat ovaj natpis na felgi, i ako ce eventualno pjeskarit felgu, jel se moze on nazad nafarbat (ako nabavi neku sprancu)?

 

Jer imam 3 felge za popravak (1 srednje i 2 minorne) i i jednu moram novu kupit, pa bi rado da mi ti natpisi ostanu kak jesu...

 

Felga je ova:

 

superturismogt14.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...