Jump to content

Volvo S40, pitanje u vezi unutrasnjosti.


Ivan_T

Recommended Posts

Pozdrav svima,

radi se o ovakvoj liniji Volva

 

800pxvolvos40front20080.jpg

 

800pxvolvos40rear200801.jpg

 

2009volvos4007.jpg

 

 

Moje pitanje je za vlasnike, dali je sredisnja konzola dovoljno velika, tj dali stane 2 din bez problema u sredisnju konzolu?

Treba li mozda naruciti jos nesto dodatno...?

 

hvala na odgovoru

Link to comment
Share on other sites

to je drugi par rukavica.. :D

 

ja bih osobno proučio koje su komponente u pitanju, izveo signale ako ih nema, spojio na pojačalo i ugradio bolje zvučnike..

 

idealno bi bilo da sistem ima vanjsko pojačalo, samo zvučnike zamijeniti je u većini slučajeva dovoljno..

 

ja planiram u šestici na digitalno BOSE pojačalo spojiti neke bolje zvučnike, ameri su to radili, samo moram odabrati zvučnike..

Link to comment
Share on other sites

Ma frend ima taj auto, super oprema, koža, tempomat, klima, dobre zvucnike i sve cirkusarije, ali me danas pitao za muziku, a nasao sam mu jedan TYPE R za puknuti u bunker i dobro pojacalo, pa rekoh da pitam tu vlasnike, ako nista, zaletiti cemo se

do Apsoluta po nekakvo rijesenje.

 

hvala

Link to comment
Share on other sites

Jebiga to nisu više auti za kemijanja. Zato se u startu treba uzeti dobar paket ozvučenja i onda nemaš ovakvih problema. Ja imam high performace ozvučenje i radi savršeno, ne bi ništa mijenjao.

 

To je meni žao kao psu što Volvo kojeg trebam dobiti u 3-4 mj nema nego Performance audio system :( a nadogradnja samo za Ipod & usb co (prvenstveno da mopgu slušati mp3) je nenormalno skupa.

 

I da, slažem se da ova ugradnja 2dina unutra je odvratna...

Link to comment
Share on other sites

Ma frend ima taj auto, super oprema, koža, tempomat, klima, dobre zvucnike i sve cirkusarije, ali me danas pitao za muziku, a nasao sam mu jedan TYPE R za puknuti u bunker i dobro pojacalo, pa rekoh da pitam tu vlasnike, ako nista, zaletiti cemo se

do Apsoluta po nekakvo rijesenje.

 

hvala

 

u biti frenda ne zanima muziku nego drugi radio, subwoofer unutra i pojačalo za njega? ako sam dobro skužio...

 

ja to nebi dirao, a međuostalim, preko zvučničkog i konvertera mislim da se da dobit s radia signal za pojačalo. Naponski i to tak i tak ide s akumulatora, zvučnike si rekao da neće dirat, znači pojačalo i sub mogu u bunker, ali po meni bespotrebno u takvom autu.

 

Znači da se skemijat vjerovatno s ovim radiom, jer koliko mi se čini, ovdje je u pitanju cijela središnja konzola...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je je...frend je bio sa 2 cure, svi su ok, natuceni, volvo je super auto...da su bili u nekom drugom, neznam kako bi prosli...

 

Frend je vozio, a ovaj lik sta ga je pogodio (znam i njega) je napuhao preko 2 promila...(bilo je samo pitanje kada ce se nesto tako desiti)...uglavnom, pogodili su se na magistrali kod Bakarca, ovaj pijanac nije mogao kontolirati auto pa je malo pokratio zavoj i pogodio u frenda, pocupao mu je felgu, poluosovinu, frend se odbio u zid, i pocupalo mu je drugu felgu i vilicu, i kaze frend da nezna ni sam kako su dobro prosli...samo da je drzao kocnicu da ne slete jos u provaliju...

 

sta je najzalosnije, davali su iskaz policiji, lik je bio toliko pijan da kada su izasli iz kombija od policije, pitao je lik frenda nesto kao da ako je on kriv, i dali je s njim imao prometnu...ma cirkus

Edited by Ivan_T
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...