Jump to content

Navigacija i Pioneer AVH-P5900DVD


Mark

Recommended Posts

Imam ovaj uređaj već poduže vrijeme i moram reći da sam prezadovoljan svime(gore su još bluetooth i usb adapteri), osim jednom sitnicom a to je navigacija. Jel postoji ikakva mogućnost roknuti nekakvu navigaciju preko nečega na tu multimediju?

Za sada se mučim sa N95 spojenom na izlaz za kameru i to radi bez beda, ali me živciraju silne procedure koje moram napraviti da bi to sve upogonio.

 

Jedino što mi još pada na pamet je spajanje iphone-a sa navigacijom, samo je pitanje da li on prenosi sliku na mediju ili medija ima svoj vlastiti meni?

 

Svi prijedlozi dobrodošli pa pišite :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

2dcrnic: Znam da je to nadograđivanje radio netko i to sam pročitao na CICE-ama, probaj potražiti ili otvori topic tamo i sigurno će netko znati ;)

 

Ma ovaj moj ima onaj IP-BUS(ako se dobro sjećam) na sebi za te dodatne stvarčice, i možeš stavljati koliko hoćeš toga, samo što nisam našao nikakvo rješenje za navigaciju pošto tu opciju nema deklariranu...

Link to comment
Share on other sites

Pioneerov TV tuner GEX-P5700TVP u Helikopu je koštao kada sam zadnji puta pitao (7.2008) 2090kn.

 

Također imam AVH-P5900DVD, ali nisam zadovoljan sa DIVX funkcijom - ne čita mi DIVX-e, barem ne one koje imam doma i onda sam prisiljen sa ConvertXtoDVD konvertirati u DVD format...inače, ekran je super

 

Ima tko kakvu bolju ideju i/ili program s kojim mogu u GLEDLJIV DIVX format prebaciti?:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

 

Sad sam ljubomoran... :P

 

Daj ljudi, netko je sigurno radio ili radi u Pioneeru pa bolje zna da li postoji ikakva mogućnost da se upogoni navigacija na 5900 modelu??? Sve opcije prihvaćam, koliko god one bile komplicirane :lol:

 

Već dolazim u napast da ga mijenjam za Pioneera sa navigacijom, ako ima netko i tu soluciju, a da nije prevelika nadoplata...

Edited by Mark
Link to comment
Share on other sites

2 Branx: I mislio sam si da je tako na žalost...

 

A jebiga, trebao si prije razmišljat kad si kupovao :D

Iako, ti dodatni moduli za navigaciju su katastrofa skupi, red veličine 600-800EUR...

 

BTW tek sam sad skužio da smo prezimenjaci, a ni ime nam nije daleko :D :doh:

Link to comment
Share on other sites

A jebiga, trebao si prije razmišljat kad si kupovao :D

Iako, ti dodatni moduli za navigaciju su katastrofa skupi, red veličine 600-800EUR...

 

BTW tek sam sad skužio da smo prezimenjaci, a ni ime nam nije daleko :D :doh:

 

A šta ću, ako mi ne uleti neka zamjena morati ću se pomiriti ovako preko N95 navigirati :cool:

 

Kaj se tiče prezimena, skužio ja već, a mislim da sam ti i napomenuo, ali još na starom forumu :D

Link to comment
Share on other sites

Ne kužim kako uređaji skuplji 2-3x od mog, a da ne govorim o zvučnosti imena imaju problema sa puštanjem divxa i prženih dvda.. JVC KD AVX11 iz EXAD serije..

 

1300 kn u metrou nov novcat sa garancijom, evo već godinu dana živi u jeepu na svim mogućim rupama i jamama..

 

jvc_kd-avx11_l.jpg

 

 

 

 

 

E SAD --- zna li tko tko je dežuran za JVC u RH? Treba mi onaj Bluetooth mikrofon i modul..KS BTA 200 .. Vani je oko 100$.. koliko je kod nas?

 

5101QrGqGqL._SL500_AA280_.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=7EIHX_RHeJg&feature=related

Link to comment
Share on other sites

jedan frend je sebi prošlo ljeto kupio neki pioneer i nije mu čitao divix i kopije dvd-a, pa je vozio nekom liku u rijeku da mu to složi... mogu se raspitati, pa tu napisati... :)

 

Raspitaj se...bilo bi super :thumbsup: - inače, podržava ovaj HU DIVX, ali ne znam koji...jer bogme ne podržava sve...barem da znam snimat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...