Jump to content

Anlaser problem?


Recommended Posts

Anlaser najnormalnije vrti dok je vani iznad 10 stupnjeva. Cim dodu hladna jutra tj ispod nule anlaser provrti u prazno. Znaci ne zavergla, ne zazuji jako nego vrti kao da onaj zupcanik proklizava po osovini. Kad pustim kljuc s polozaja verglanja na zaustavljanju anlasera kao da primi tj kao da malcice trzne motor. Kada idem drugi put zaverglati i onda zavergla. Znaci prvi puta kao da proklize a onda drugi put zavergla. Eh to je bilo sve ovih hladnih dana do prekjucer dok se isto dogodilo samo sto kad je kao primio i kad sam probao zaverglati jednostavno kao da je zastekao i onda sam ga s kljucem trzao jedno 10 puta dok ga nije odstekao i normalno zaverglao.

 

Sad sam ga skinuo dolje i ne izgleda lose, pikse nemaju lufta, malo ima smeca sto sam oprao s industrijskim sprejem. Kolektor je gladak, rotor i stator nisu osteceni. Cetkice imaju jos jedno 5 i vise mm mesa. U cem bi mogao biti problem, sta sve i cime podmazati. Dali zamjniti onaj zupcanik, koliko to dode i di toga ima za kupiti?

 

I da sto predstavlja onaj veliki krug kod samog zupcanika, neki kuplung ili sta?

Edited by marek1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...