Jump to content

Fali goriva?


Recommended Posts

Danas bio na mapiranju i čudan problem, fali goriva?

 

na autu je sve sa Ibize FR i pumpa goriva,hladnjak goriva i sve ostalo

 

ugl. probano gorivo na max za probu i auto bi trebao dimiti ko lokomotiva a on ništa?

 

nedavno bio na dijagnostici pa usput bacili oko na dizne i sve uredno rade

 

motor je 1.9TDI ASZ 130ks

 

ima li tko ideju šta bi moglo biti :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ma odmah poslije cca 2000okr

 

pritisak ti pada,frendu to bilo na 150 leonu ,neki glupi ventil je bio nakraju ,ali nije ga pokazao na diagnostici kao gresku :/ zvat cu ga sutra pa ti javim koji tocno ventil je bio kod njega problem,mozfa i tebe taj zeza,samo me podsjeti popodne ako zaboravim ;)

Link to comment
Share on other sites

daj log da vidimo, mjeri rpm,zrak,gorivo,pritisak goriva, turbo i vnt i to sve desired i mesured

ako vam je desired jednak mesured, onda je sve u redu samo tuner nije našao sve limitere

jeste dirali smoke limiter? torqe limiter vjerojatno jeste, dali si ga digo u skladu s drivers wish itd.. ima puno toga

sam je na edc15 dosta jednostavnije

Link to comment
Share on other sites

tebi fali goriva, meni fali zraka.. :D

I meni je falilo zraka dok je bio serijski usis od 1.4TDI ali BMC OTA je to riješila ;)

 

pritisak ti pada,frendu to bilo na 150 leonu ,neki glupi ventil je bio nakraju ,ali nije ga pokazao na diagnostici kao gresku :/ zvat cu ga sutra pa ti javim koji tocno ventil je bio kod njega problem,mozfa i tebe taj zeza,samo me podsjeti popodne ako zaboravim ;)

Aj pliz vidi pa javi :thumbsup:

 

daj log da vidimo, mjeri rpm,zrak,gorivo,pritisak goriva, turbo i vnt i to sve desired i mesured

ako vam je desired jednak mesured, onda je sve u redu samo tuner nije našao sve limitere

jeste dirali smoke limiter? torqe limiter vjerojatno jeste, dali si ga digo u skladu s drivers wish itd.. ima puno toga

sam je na edc15 dosta jednostavnije

Nemam log,mapirao je Gubić koji je isti motor i elektroniku kod Rende digao na 195ks tako da je nešto do auta

 

pa kako auto ide kad je bio na max.

 

Na šta misliš...dodi većeras na Billu :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

I meni je falilo zraka dok je bio serijski usis od 1.4TDI ali BMC OTA je to riješila ;)

 

 

Aj pliz vidi pa javi :thumbsup:

 

 

Nemam log,mapirao je Gubić koji je isti motor i elektroniku kod Rende digao na 195ks tako da je nešto do auta

 

 

 

 

 

imate baš istu Hardvers i Softver verziju kompa?

Link to comment
Share on other sites

a ti si gospić? jel ti se da dolazit do zg

 

nije mi usput nikako.. al kad bi išao ovako nešto usput il slično, onda bi se mogli dogovorit da navratim do tebe da vidimo što i kako? :) znači nije mi hića, al da imaš u vidu.. :)

Link to comment
Share on other sites

nije mi usput nikako.. al kad bi išao ovako nešto usput il slično, onda bi se mogli dogovorit da navratim do tebe da vidimo što i kako? :) znači nije mi hića, al da imaš u vidu.. :)

 

Daj meni kola, meni je usput :D

Link to comment
Share on other sites

Daj meni kola, meni je usput :D

 

e, al ja ti moram na papir napisat što ćeš reć čojeku, kakav je problem itd.. :lol:

 

to cu ja riješit kad mi bude usput.. il čak kad budem iša na SR kod ljubičića.. ;) nešto će se iskombinirat.. :)

Link to comment
Share on other sites

I meni je falilo zraka dok je bio serijski usis od 1.4TDI ali BMC OTA je to riješila ;)

 

 

Aj pliz vidi pa javi :thumbsup:

 

 

Nemam log,mapirao je Gubić koji je isti motor i elektroniku kod Rende digao na 195ks tako da je nešto do auta

 

 

 

Na šta misliš...dodi većeras na Billu :busted_cop:

 

ma mislio sam kak auto ide jer kažeš da nema dima

jel ide dobro ili ?

 

jer tvoj turbo puno veću količinu zraka može dat a dizne nemogu možda više goriva ,pa ti zato ne dimi jeste ga probali spuštat polako da vidite kad će prodimit na kojem tlaku? dolazim al ne s fabijanerom budeš probo ti s darkeom :fear2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas ispitana tandem pumpa i dobra je...na 4t/okr mora biti min 7.5Bar a kod mene je oko 8.5Bar

 

u četvrtak ostavljam auto u Dojkiću da se promjene gumice na diznama,očiste dizne ultrazvučno i ponovno kalibriraju pa se nadam da to riješi problem :)

Link to comment
Share on other sites

kupljen set za reparaciju (TAS oko 60kn a u ovlaštenome oko 250kn po dizni ;) )

1332499098picsay1332499.jpg

 

pa je sve lijepo složeno u Dojkiću

predihtane,ultrazvučno očišćene i kalibrirane (600kn)

bile su totalno razštelane tako da sada nebi smjelo faliti goriva kod dizanja snage

u subotu sam se stao sa Darcem i već ovako se vidi napredak

 

1332675596picsay1332675.jpg

 

nadam se da sada nebude falilo goriva za 200ks :)

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasan ovaj dio:

 

''ultrazvučno očišćene i kalibrirane (600kn)

bile su totalno razštelane''

 

Da se razumijemo, znam kaj znači ultra zvučno čišćenje i ovo kaj je miki napisao.

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasan ovaj dio:

 

''ultrazvučno očišćene i kalibrirane (600kn)

bile su totalno razštelane''

 

Da se razumijemo, znam kaj znači ultra zvučno čišćenje i ovo kaj je miki napisao.

 

imas plocice koje dolaze između bregaste i injektora , ko na ventilima za stelat zazor.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...